Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kociara26

Drzwi do łazienki z okienkiem dla kota - gdzie kupić?

Polecane posty

Gość gość
My własnie teraz tez zamówilismy do pokoju bo stare ledwo na zawiasach sie trzymały. I z tego co widac są bardzo eleganckie i mocne. No i firma dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matttylda23
Ja powiem tak, ze generalnie większość renomowanych firm ma dość podobne ceny i jakość, najwazniejsze wybrać takie skrzydła i taką kolorystykę jaka nam akurat do naszego M odpowiada, ale tez jak postawimy na taką firmę jak Platinum Design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już wiem gdzie mam zamówic takie drzwi. Dobrze ze tak pozytywnie piszecie bo będę przynajmniej miala pewnośc ze dobrze wybrałam. Tyle pozytywnych opinii nie moze mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami tez tanio nie zawsze daje nam szanse na mega jakośc. Ja już troszkę bym moze wiecej zainwestowala. A drzwi rzeczywiscie wybraliscie bardzo solidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie też sama własnie zastanawiam czy to nie powinny być moze białe drzwi. Tak jak w innych pomieszczeniach w domu. Cos mi sie wydaje ze tak własnie wybiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne sa te drzwi od Platinum Design. Tak sobie ogladam jaki maja wybór i faktycznie mozna spokojnie znalezc cos ciekawego i wybrać do swojego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym coś pozmieniał własnei jeśli chodzi o drzwi w domu, ale skoro macie tak pozytywne zdanie o Platinum design to chyba przy tej firmie pozostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym polecał biuro firmy Solo przy ul. Przemysłowej w Rzeszowie. Robię z nimi interesy już od kilku lat (chodzi o zamówienia hurtowe). Mają elastyczne podejście, można się z nimi dogadać. Drzwi mają od renomowanych marek, typu Porta, czy Gerda, także raczej oferta dla bardziej wymagających klientów. Na stronie www.grupasolo.pl pojawiła się informacja że będą otwierać od 1 kwietnia nowy salon sprzedaży, ponoć jeszcze nowocześniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolkin
Co do drzwi dla kota, jeśli szukasz drzwi wejściowych z takim rozwiązaniem, to Wikęd do drzwi Premium, Normal i Optimum ma tego typu rozwiązanie. Nazywa się to Trixie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×