Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Egosia

Lorafen, pomocy!!!

Polecane posty

Gość gość
Bo Lorafen nie jest lekiem,to jest oszust uzalezniacz,jak narkotyk,jak zaczniesz go brac to juz po Tobie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj zjadłem tego lorafenu 30szt. i szczerze odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak jestttt
Ja też biore lorafen. Już od siedmiu lat borykam się z tym problemem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tavor jest dobry do nauki języków obcych .Jeśli ktoś bierze na lęki lub ma przepisane przez lekarza to ma możliwość nauczenia się (z łatwością) języka obcego , pomaga wyciszyć organizm i wprowadzić go w stan relaksu.Można skupić się na jednej rzeczy .Najlepsza metoda to sita nie trzeba kupować wystarczy ściągnąć z torętów a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na odpowiednie wyżywienie aby organizm pracował wydajnie .potrzeba jeść warzywa,owoce ,ryby tłuste (makrela lub łosoś)mało mięsa ,orzechy w tym nerkowce ,kasze .Podzielić na pięć lub sześć posiłków dziennie,witaminy (najlepsze centrum jedna dziennie wystarczy),spiruline w tabletkach ,magnezjum lub magnez,pić dużo wody i zielonej herbaty ,kawa tylko do piętnastej.No i trochę sportu.przed nauką parę dni oglądamy telewizje w języku który chcemy opanować nie musimy nic rozumieć .Tavor(lorafen) bierzemy 2godz przed snem. rano śniad i nauka 2,3 godz dziennie po 45 min i przerwa 15 min można coś przekąsić potem trochę sportu wieczorem przed snem odsłuchujemy poprzednią lekcje .I najważniejsze wyobrazinia leżąc wyobrażamy siebie w danym kraju robiącego zakupy w najdroższych sklepach jedzącego w najlepszych restałracjach gościa który ma pięniądze i ma koło siebie tłumacza jeśli nie wie co powiedzieć on za niego powie. Im barwniejsze historie tym lepiej umysł nie lubi nudy. opisane w dużym skrucie .w dwa trzy miechy znasz więcej niż ktoś kto się uczy rok praktycznie możesz swobodnie rozmawiać i rozumieć dany język sprawdzone i działa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 61 latka
TEZ biore lorafen 1.5 codziennie od 4 lat pomaga ,lagodzi wewnetrzne roztelepanie,uczucie smutku,rozpaczy,strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorafella
Schodzenie do mniejszych dawek w okresach kilku miesięcy. Przy pojawieniu sie zespołu abstynencji leki na padaczkę(drżenie rąk). Zamiana na relanium tutaj również zmiana na coraz niższe dawki. Dodatkowo osoby z depresja czy tez innymi przypadłościami pozostałymi po ostawieniu naszej cudownej tabletki szczęścia mogą otrzymać leki z grupy ssri. Czas odstawienia rok. Potrzebna silna wola i dobry psychiatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie mieliscie objawy,ze akurat ten lek Wam przepisano? Tez mam nerwice lekowa,ale jestem w terapii,szczerze,wole nawet cale zycie chodzic do psychologa,niz zmagac sie z uzaleznieniem... na terapie trafilam gdy zaczal sie jadlowstret,do psychiatry poszlam po skierowanie do psychologa,oczywiscie zapisal tez lek,ale nie wykupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

Owszem,udalo mi sie odstawić Lorafen ale jakim kosztem:( Bralam 20 lat, nie biorę 6 lat i ciagle zmagam sie z objawami odstawiennymi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
Dnia 13.11.2017 o 01:48, Gość gość napisał:

Jakie mieliscie objawy,ze akurat ten lek Wam przepisano? Tez mam nerwice lekowa,ale jestem w terapii,szczerze,wole nawet cale zycie chodzic do psychologa,niz zmagac sie z uzaleznieniem... na terapie trafilam gdy zaczal sie jadlowstret,do psychiatry poszlam po skierowanie do psychologa,oczywiscie zapisal tez lek,ale nie wykupilam

Objawy odstawienne sa koszmarne.Wszystko zależy od dobrego psychiatry jak poprowadzi proces odstawiania.Ja trafilam fatalnie i dlatego tak ciezko ten proces przechodzilam i przechodze a to juz 6 lat od kiedy przestalam brac:( Jesli ktos prosi o szczególy podaje adres ona501@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
Dnia 27.03.2017 o 13:50, Gość gość 61 latka napisał:

TEZ biore lorafen 1.5 codziennie od 4 lat pomaga ,lagodzi wewnetrzne roztelepanie,uczucie smutku,rozpaczy,strachu.

Oj,oj. Ja bralam 20 lat lorafen i...coraz mnie dzialal a potem wręcz czulam sie coraz gorzej.Trafilam na fatalna psychiatrę chcąc odstawic to świństwo.Odstawiac należy stopniowo a nie w ciagu 3 m-cy/tak zalecila p.dr nauk med.psychiatra=niedouk!!!! Stąd fatalne skutki uboczne,z ktorymi zmagam sie juz 6 lat po odstawieniu. moj adres ona501@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R.H

Biorę to cudo od 2 lat miałem przerwy 2 3 tygodnie ale po tym czasie powracało TO i znowu tabletka i jest ok nie uwarzam  lorafen jako coś złego wręcz przeciwnie pomaga nie zwariować mam nadzieje ze kiedyś uda mi się wyjść z tej choroby i wtedy wywalę lorafen nigdy nie miałem problemów żeby odstawić używki może dlatego wiem ze i z tym pójdzie mi lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×