Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Egosia

Lorafen, pomocy!!!

Polecane posty

Gość Egosia
Hej ! Witam i o zdrówko pytam :) U mnie dziś ok... Wreszcie się wyspałam, och jak dobrze :) Od rana czuję się jakbym wzięła tabletkę szczęścia, a ja... nie wzięłam nic, lorafenu zero. Nie wzięłam porannej dawki, nawet tej, którą zalecił lekarz. Byłam w sklepie i nad stawem nakarmić kaczki i choć pogoda taka sobie to chciało mi się wyjść z domu, a teraz sprzątam..zero stresu i juz wiem, że się nie poddam. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
No ale jak Cię złąpie to lorafen szybko wz,bo złąpie napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
I tak wiem, wiem.. ale wezmę wieczorem, a t już niedługo. Nie myślę tym i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
Stopniowo ale odstawię.Muszę ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
jestem abstynentką ( z własnej woli) używek zer więc myślę że łatwiej mi będzie. Moja dobowa dawka to 2, 5 mg... a dziś 1,25mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
sorry... moja dobowa dawka to 2, 25 mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
Jezeli wytrzymasz do wieczora, czego Ci życze,to taka typowa dawka uzaleznieniowa 2,5 mg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
I tak czy to bardzo dużo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
I tak sorry. moja dobowa dawka to 2,25mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
Ja wiem, że się uda, musi. Uwierz we mnie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
Ludziska piszcie, nie wstydźcie się o tym mówić.. Niech to będzie przestrogą dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
A jak Ty sporzadzasz taka dawke 2,25mg,skoro w sprzedazy sa tylko 2,5mg i 1 mg,ja w Ciebie wierze ale pamietaj to musi potrwac i stopniowo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
1 mg rano i połówka z 2,5 wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
Aha tak to sobie wykombinowałaś:)z tymi połowkami to pewnie jak sie uda,raz wieksza,raz mniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
wiem że może byc nierówno, ale staram się zrobic to perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
jeśli w jeden dzień jest odrobine większe to w następny jest mniejsza i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
No tak,to zrozumiałe,ale taka dawka juz wystarczy zeby sie uzaleznic na lata,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
brałam zawsze o 5 rano i po południu o 16. Nigdy tuż przed snem, bo bałam się, że się nie obudzę i umrę Nie biorę innych leków, nawet tych od bólu głowy, więc..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
I tak wiem, teraz to wiem i szkoda, że dopiero teraz. Nieświadomie się uzależniłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
he he jakbys miała umrzec to nawet biorąc o 16 tez bys umarłą:)Dlatego nie mozna ufac lekarzom,ani firmom farmaceutycznym bo oni tylko czekaja aby ludzi poustawiac na całe zycie na swoje produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
Dzięki I tak... No cóż takie jest jest życie Nikt na nikogo nie patrzy, tylko na to, aby jemu było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
szkoda tylko, że nikt tu nie pisze, nie dzieli się swoimi przeżyciami związanymi z odstawianiem, ale widać mamy zdrowe społeczeństwo, a może uzależnione i z tym im dobrze , szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
I tak Przepraszam,ze pytam, a Ty jesteś związany w jakiś sposób z medycyną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
Widzę, że jesteś zajęty więc nie przeszkadzam Życzę dobrego dnia.Cześć [ cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
Tak,ja prowadze gabinet mbiomasazu,akupresury,medycyny naturalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
Witam. Dziś wzięłam przez cały dzień tylko 1 mg (przed chwilą) i jest ok. A wczoraj też byłam silna, wytrzymałam..żadnych lęków nie było, trzęsawek itp "doznań" :) Teraz wiem, że to nie będzie trudne :) Wystarczy tylko nie myśleć, że się nie wzięło i już... Od razu nie da rady, bo próbowałam, po 7 dniach całkowitego odstawienia był horror, ale stopniowo...myślę, że będzie ok. Pozdrawiam wszystkich tych, którzy nie wierzą w siebie i życzę odwagi w pokonywaniu trudność.. UDA SIĘ !!! Ja to już wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egosia
I tak a gdyby jeszcze włączyć do tego " coś" z Twojego gabinetu to już byłoby całkiem ok, prawda ? Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczek xyz
Cześć. ja tez bralem lorafen, byłem na odwyku i co z tego, mam taką newicę lękową, ze biorę teraz xanax bo inaczej nie mogę funkcjnwać, nie bioirę go dla samego brania lub na jakieś zachcianki, biorę b muszę aby żyć w miarę nrmalnie i aby zarobić na rodzinę dlatego dziwię się ludziom, że biora takie rzeczy często po to aby opanowac nerwy przed egzaminami. Nerwy dziś ma każdy ale trzeba odróznic stres od choroby nerwicowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcący się wyspać
Biorę Lorafen pół tabletki (1,25) na noc od 2 lat.Pomaga mi w zasypianiu. Próbowałem innych tabletek zalecanych przez lekarza, bez skutku. Nie sądzę, żebym był uzależniony, po prostu to dobry lek. Wolę go zażywać niż po nieprzespanej nocy chodzić półprzytomny, niemający na nic ochoty. Polecam, nie odczuwam żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agus 24
Witam :) ja biorę ten lek od niedawna i już wiem że się od niego uzależniona bo gdy chciałam go odstawić wytrzymałam 3 dni a 4 to masakra , jakby chciało mnie od środka rozsadzić , mega nerwowość ,pocenie się , ręce latają , silny ból głowy , brzucha , jak zażyłam lorafen od razu ulga ....z dawki 10mg mam 2,5 czasami 2 dziennie mam mam ataki paniki nerwice dopiero zaczynam leczenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×