Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vicky0019

Fartuch kuchenny

Polecane posty

Gość kucharzyk
Zawsze stosowałem i stosuję fartuchy podczas gotowania, chociaż wolę bardziej tradycyjne stylonowe zapinane z przodu. Bardzo są wygodne.W pracy raczej też stosuję zapinany fartuch stylonowy, a na to stylonowa kolorowa zapaskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boczek952
Polecam odwiedzić internetowy sklep www.kitle.pl/odziez-dla-gastronomii-gastronomiczna. W swojej ofercie mają bardzo ciekawe kroje fartuchów kucharskich dla profesjonalistów . Bezapelacyjnie jeden z lepszych sklepów w Polsce . Ceny bardzo atrakcyjnie obecnie sklep uruchomił promocję . Błyskawiczna i tania wysyłka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fartuchy kuchenne mozna tutaj zakupic www.dydona.pl/5-odziez-gastronomiczna takze generalnie polecam stronke, bo maja dobre jakosciowo te fartuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stylonowy fartuch przy gotowaniu?! Przeciez to jest material latwopalny, chyba ktos nie zna przepisow BHP. Oj ludzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja z tym stylonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze fartuchy kosmetyczne są profesjonalne, eleganckie, szyte z wysokiej jakości materiałów oraz niezwykle praktyczne. Oferowana przez nas odzież kosmetyczna to m.in.: fartuchy kosmetyczne, tuniki kosmetyczne oraz uniformy i spodnie dla wszystkich pracowników gabinetów kosmetycznych, SPA oraz klinik odnowy biologicznej. Nasze fartuchy kosmetyczne są łatwe w praniu i praktyczne w codziennym noszeniu w pracy. Proponowane przez nas fartuchy kosmetyczne nie gniotą się oraz są eleganckie i łatwe w utrzymaniu. http://fartuchy-kuchenne.pl/fartuchy-kosmetyczne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela Gancarek

Ja z córką bardzo często gotujemy obiady czy pieczemy ciasta u nas w domu fartuch to podstawa elite-visual.pl mają różne rozmiary materiał się nie spiera w końcu coś porządnego znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×