Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kasiaGT

plamienie po tabletkach zoely

Polecane posty

Witam,tematów w tej dziedzinie było już sporo,ale każdy przypadek jest inny niż mój,może ktoś miał coś podobnego.Wizytę u lekarza mam dopiero w następnym tygodniu,dlatego postanowiłam napisać tu. Otóż w 1 dniu ostatniej miesiączki zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne zoely.Czułam się ogólnie dobrze,tylko dokuczały mi bóle głowy,które nasilały się z każdym dniem stosowania pigułek.W 4 bądź w 5 dniu(nie jestem dokładnie pewna)zapomniałam wziąć tabletkę(biorę je wieczorem i raz przysnęłam troszkę wcześniej).Dalej brałam ragularnie i o stałej porze.Po 25 tabletce zaczęłam odczuwać lekkie bóle podbrzusza,bóle w krzyżu i piersi podobne do miesiączkowych,trwały ok 4 dni i w między czasie w dniu spodziewanego krwawienia z odstawienia dostałam plamienia,które trwało 1 dzień.Dziś 42 dzień cyklu,a ja nadal odczuwam bóle piersi i krzyża.2 dni temu miałam leciutkie brązowe plamienie po stosunku.Współżyje regularnie i bez zabezpieczenia,tebletki zoely odstawiłam po 1 miesiącu.Czy to normalne plamienie zamiast okresu??A może to ciąża??W 32dniu cyklu test był negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×