Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikol22

kiedy do gin ??

Polecane posty

Gość nikol22

hej. juz sama nie wiem co mam myslec na temat tego wszystkiego. moze zaczne tak moje cykle to : 28, 32, 30, 35, 31, 32wrzesień. a teraz juz mam 38 dzien cyklu w niedziele robilam test no i niestety niegatywny jak myslicie czy jak bym poszla w czwartek do ginekologa potwierdzilby ciaze badaniem ginekologicznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikol22
niech ktos doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziaaa miziaaaaaaaaa
raczej nie potwierdzi bo za wczesnie !zrób bete to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co ma potwierdzic
jak nie ma ciąży? najpierw niech ci test wyjdzie pozytywny, po co masz dupę truć lekarzowi, tracić kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takumnie
Zrób betę i dopiero gdy wynik wyjdzie pozytywny to na spokojnie umów się do lekarza. Do gin. nie warto chodzić wcześniej niż ok. 7 - 8 tygodnia ciąży, bo wtedy słychać już echo zarodka i lekarz traktuje pacjentkę poważnie:), jak pójdziesz wcześniej i tak każe przyjść potwierdzić ciążę raz jeszcze i kobieta żyje w stresie przez ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co ma potwierdzic
nie do konca, ja w 5 tyg miałam już usg i mam zdjęcie z tego okresu i już l-4 dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takumnie
ja też miałam zdjęcie z tego okresu, bo będąc w pierwszej ciąży nie wiedziałam, że lepiej odczekać, ale nie było słychać echa i się okropnie denerwowałam, bo lekarz - czyli osoba neutralna, wie, że z tak wczesną ciążą nic nie jest pewne. Dopiero po kilku dniach poszłam na drugą wizytę i się uspokoiłam. Myślę, że nie warto chodzić tak wcześnie, bo nikomu nie życzę takiego napięcia i oczekiwań na bijące serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikol22
tylko ze mieszkam w takim miescie gdzie nie ma labolatorium :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikol22
a tych cykli jak myslicie kiedy powinnam dostac okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takumnie
Skoro najdłuższe cykle miałaś 35 dniowe, to okres już powinnaś dostać. jeśli nie masz laboratorium to kup jeszcze jeden test i zrób w czwartek lub piątek. Ale może jednak masz możliwość dojechać gdzieś na betę, w twoim przypadku byłoby to najpewniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×