Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moja córka dostała w twarz

Moja córka dostała w twarz od matki swojego kolegi!!!

Polecane posty

Gość moja córka dostała w twarz

Dzisiaj córka wróciła do domu. Cała zapłakana. Dziewczyna ma 16 lat, jest w pierwszej klasie liceum. Wróciła dzisiaj z samego rana o godzinie 9 i wszystko mi opowiedziała. Powiedziała mi że przez ostatni miesiąc robi sobie żarty z kolegi, dokładnie nic złego mu nie robi. A to jakieś zepsute jedzenie do tornistra, a to kosz na śmieci na głowe, takie tam dziecinne zabawy. Raz go uderzyła w twarz jak ten nazwał ją dziwką i słusznie!!! Ostatnio ten przyszedł z matką do szkoły i moja córka tylko dla żartu powiedziała idzie chłoptaś z psychiczną mamuśką i ta stara idiotka uderzyła ją w twarz. Po stronie mojej córki jest cała klasa a po stronie tamtego 1 koleżanki i 2 kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka_Malinka
Wiesz co nie chce tu nikogo bronic ani oskarżać ale postaw się na miejscu matki tego chłopaka, ja bym nie pozwoliła na to żeby ktokolwiek obrażał moje dziecko i wkładał mu kosz na śmieci na głowę i poniżał go w szkole- wiesz jak to dziecko musiało się czuć! Gdyby Twoja córka nic temu chłopcu nie robiła to myślę że taka sytuacja nie miała by miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhgjgj
To oczywiste że to prowo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he, he, he
Było już trzy razy, no ileż można, musisz wymyślić coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×