Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to-i-ja

Tragedia...

Polecane posty

Gość to-i-ja

Strasznie sie boje. Czy to mozliwe, ze skopali morfologie? Moje 6 tyg dziecko ma RBC 0.91, a norma od 4. Granulocyty 17, a norma od 50. Biale krwinki 2.1, a norma od 4. Wszystkie wyniki tragiczne. Ale nie wyglada na anemiczne niemowle. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajac na rozum
nie uwazasz ze lepiej isc do lekarza, albo od razu powtorzyc wyniki niz przychodzic od razu na forum...troche rozsadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A lekarz już
widział te wyniki? Pewnie każą je powtórzyć. Nie łam się bez konsultacji z lekarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka dzieciaczkaaa
Bierz dziecko nawet teraz i jedż na badania do innego labolatorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka dzieciaczkaaa
A czy pobierali z żyły czy palca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A lekarz już
A dlaczego w ogóle robiliście morfologię? Cos musiało was chyba zaniepokoić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak plytki?
Morfologie bym powtorzyla,z zyly,nie z palca. Mogl sie zrobic mikroskrzepik na ktory natrafil analizator,ale to powinien wychwycic personel. Z reguly zlych morfologii nie puszcza sie ot tak o. Powtarza sie z tej samej probki,oglada pod mikroskopem. Ale roznie moglo sie zdarzyc,moglo byc jakies przeoczenie,niedopatrzenie. W takiej sytuacji koniecznie trzeba powtorzyc. Czy samemu czy ze zlecenia lekarza. Na jednokrotnym wyniku nikt powaznej diagnozy nie wysuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-i-ja
Z palca. Nie wiem czy jechac na pogotowie, dopiero odebralam wynik i lekarza nie bylo. Przyjechalam do domu, wlazlam w normy dla niemowlat i szok. Mala miala katar a jutro szczepienie wiec lekarka kazala zrobic morfologie aby miec pewnosc ze szczepi zdrowe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×