Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość szukam i szukam

Szukam uczciwej agencji pracy za granicą

Polecane posty

Gość gość
Jeśli szukasz uczciwej agencji pracy to musisz wejść na http://phenix-agencja.com bardzo dobre oferty pracy i z czasem pojawiają się coraz nowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozliczałam podatek z firmą Euro Punkt, http://euro-punkt.pl i mogę zdecydowanie polecić - sprawnie, z moim minimalnym zaangażowaniem, a przede wszystkim skutecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuni133
Agencji pracy nie znam, ale mogę polecić ciekawą stronę internetową http://ladekzdroj.co.uk/ Jest to strona internetowa z ogłoszeniami absolutnie na każdy temat (ogłoszeniami kierowanymi do Polaków w Anglii). Uważam, że nawet najbardziej wymagająca osoba powinna być zadowolona z takiego obrotu spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michau23
Dobra agencja pracy w Niemczech to http://zeitmann.pl/ - w innych krajach też mają oczywiście oferty pracy - Austria na przykład. W skrócie mówiąc, polecam. Fajną pracę w Berlinie mi załatwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryk433
W Polsce działa Brasco - http://brascorecruitment.pl/ cały czas prowadzą rekrutację u nas ludzi do pracy za granicę, głownie w Niemczech. Polecam popatrzeć sobie jakie aktualnie oferty mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie dawajcie się robić w balona.Dojazdy do pracy i z pracy są bezpłatne.Holendrzy płacą agencji za to,a jeżeli wam potrącają,to zapytać holenderskiego pracodawcę dlaczego tak jest?Po drugie soboty są płatne 150%,a niedziela 200%,więc jak nie zapłacą ile się należy to solaris i do holenderskiego pracodawcy-oj ukryci się łupienie rodaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra agencja prac zarówno fizycznych jak umysłowych prac w korpo to Blue Arrow w UK. trochę zamieszania jest u nich z papierkologią i czasem z mailami, ale to też zalezy, dla jakiejs firmy przez nich pracujesz i kto się zajmuje twoją osobą w konkretnym oddziale BA. czyli - zalezy od ludzi, obiboki czy nie. ja pracowałam przez Blue Arrow 3 lata prawie, w dwoch firmach w biurach. trochę powtarzam, papierkologii, ale polecam. aha do prac umyslowych, oczywiscie, jest zawsze rozmowa o pracę, mimo że to przez agencję. godizny prac biurowych to zwykle 9-5 czasem 8-4. pon-pt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idźcie do EuroKadry. Na spokojnie zapewnią wam pracę, nawet z dnia na dzień. U nich tego zatrudnienia jest bardzo dużo, wiele się zmieniło, każdy może coś znaleźć, ale w jakim to pójdzie kierunku, to dopiero się przekonamy po pewnym czasie. Agencje teraz zapewniają takie samo wynagrodzenie, jak bezpośrednio. A właśnie po kilku miesiącach można już mieć to bezpośrednie zatrudnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam agencje Personel dla Europy. Znajomi byli i sobie chwalą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jedź przez żadne agencje bo to tylko strata czasu i forsy. Jedź do Szwecji, tam jest pracy pod dostatkiem i doskonale płatna. Jako sprzątaczka zarobisz 100kr/godz. Żadna agencja ci tego nie załatwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę do Niemiec z agencją http://danddpersonal.pl/ z Opola. Są nastawieni na tamtejszy rynek i mi to odpowiada. Sama agencja warta uwagi, nie kręcą, warunki na miejscu dobre, wsyztsko tak jak w umowie, legalnie, stawki bardzo przywoite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcam do kontaktowanie się z www.reppo.pl, to podobno najlepszy pośrednik pracy za granicą. Warto zerknąć na stronę, tam macie kontakt do firmy oraz wszelkie niezbędne informacje dot. działalności firmy. Jeśli nadal ktoś szuka, to bardzo polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez agencję pracy radzę załatwiać - bo bezpośrednio nie zdobędziecie zatrudnienia w dobrych firmach. Pod tym względem wiele się zmieniło. Po prostu znane marki szukają pracowników, których zatrudnią przez agencję, a dopiero później dadzą bezpośrednie zatrudnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wręcz odwrotnie. Agencja cię tylko ograbi z kasy nic za to nie dając. Lepiej wszystko załatwiać samemu ewentualnie przez znajomych czy rodzinę. W ten sposób zaoszczędzisz masę pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem z mężem pracowałam przez agencję lusth-service, potrzebowaliśmy zarobić na wesele :D wyjechaliśmy na 6 msc, po opłaceniu wesela, jeszcze trochę na życie nam zostało :) z tego co widzę, to mają więcej ofert http://lusthr.pl/oferty-pracy/, niż jak my wyjeżdżaliśmy, także firma się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze mi się pracowało w Niemczech przez https://www.interjob.com.pl/. Raz pojechałam po prostu się sprawdzić. Teraz w Polsce robię specjalizację i prawdopodobnie za kilka lat wrócę. Agencja bardzo dobra, bo wynagrodzenie na czas, zwrot kosztów podróży, z wyżywieniem żadnych problemów, do ubezpieczenia grupowego można dołączyć w każdej chwili. Telefon alarmowy również jest i natychmiastowy kontakt z koordynatorem. Jak coś jeszcze mi się przypomni to napiszę w międzyczasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka

Mój mąż pojechał do Niemiec do pracy z Humanus Personalservice GmbH i jest w pełni zadowolony. Na pewno pojedzie z nimi jeszcze kiedyś, bo i pieniądze są dobre i mieszka w dobrych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bra

Żadne agencje bo to jest banda złodziei, którzy wykorzystują człowieka. Najlepiej załatwić coś przez znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina00

Moja przyjaciolka wrocila z wyjazdu z dobra sztela, pracowalam jako opiekunka starszej pani w Niemczech. Natyrala sie bo to ciezka praca...seniorka miewala humorki ale jesli chodzi o prace agencji to nic nie slyszalam zeby narzekala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość David

to ja polecam otto work force

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz

no to otto polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z agencjami różnie bywa, ja nie wiem, czy warto ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor

To skontaktuj sie z Otto. Sprawdzona uczciwa agencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacko

Sprwdzcie Syldorf - firma oferująca poważne oferty pracy są uczciwi i współpraca z nimi to przyjemnosc, wyjeżdzalem z nimi przez lata dopoki nie znalazlem pracy w kraju przy rodzinie. Oplaca sie- pieniadze dobre i formalnosci zalatwiaja oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te agencje biorą sporo euro za łóżko na Mc plus dojazdy nie wiele zostaje w Niemczech pieczywo 2 euro Zanim wyjedziesz dobrze się zastanów sprawdź gdzie jedziesz jesli przez agencję to opinie innych Nie jestem pesymistą ale trochę wiem o agencjach znajomi byli to kolorowo to nie jest Zresztą i ja byłem trochę w Holandii Niemczech Skandynawia itd Jechać możesz zawsze tylko by było warto bo wiele osób płaci np 300zl za busa do Holandii wjedna stronę a po tygodniu wracają bo nie ma pracy i repley 300zl do Polski zarabiają na tym agencje Pierwsze pieniądze oni sobie odcinają za czynsz i dojazdy itp ubezpieczenie z 35€ pewnie obuwie z 25€ i może czasami klucz do pokoju Różne są agencje Radzę poczytać albo zobaczyć jak Polaków oszukują w Holandii i nie tylko wracają po krótkim czasie bez grosza :(( Wszystko super jest przez tel warunki idealne a potem rozczarowanie Osobiście przez agencję bym nie pracował Powodzenia bądź ostrożna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×