Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość szukam i szukam

Szukam uczciwej agencji pracy za granicą

Polecane posty

Gość dradyss
Fakt, VPU to dobra agencja. Warto się do nich odzywac bo maja dobre oferty no i jest ich troche. I problemow nie robia jak niektore agecje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehi
Też polecam VPU, jak zresztą wiele osób - polecam odwiedzić ich na gowork, sami się przekonacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maruku
Fakt - gowork to dobre miejsce na szukanie komentarzy o pracodawcy, masa osób wylewa tam żale. Ale jeżeli jest tam ok( a w przypadku VPU jest dobrze, nawet sprawdzałam), to chyba nie ma się czym martwić :P do tego wiadomo, że zawsze ludzie chętniej wystawiają te złe niż te dobre komentarze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walerodo
Jak wyżej, VPU wydaje się dobrym wyborem, ja mam z nimi dobre wspomnienia. Myślę, że od roku nic na gorsze się tam nie zmieniło, jeśli już, to już na lepsze, mam nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emkakaka
VPU, zajrzyj sobie chociażby na gowork i poszukaj o nich opinii, jest naprawdę ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygasss
Zobacz ofertę na stronie pod adresem www.toolip.pl. Agencja Pracy współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami i naprawdę oferuj***ardzo ciekawe zatrudnienie w charakterze pracownika tymczasowego. Korzystałem z jej usług wielokrotnie i nigdy się na niej jeszcze nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj tutaj www.reed.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jezdze z EJ JOB, wyplata zawsze na czas, wszystko dobrze zorganizowane, zapewniony transport, zakwaterowanie, takze nic tylko jechac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka345
Jeśli ktoś poszukuje pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://avanti-medic.eu . Oferta jest naprawdę ciekawa. Dają umowy niemieckie na czas nieokreślony, a przez to przysługuje Kindergeld oraz emerytura w Niemczech po 5 latach. Wszystko oczywiście na legalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Szwecję (Sztokholm, Goteborg albo Malmo). Tam jest masa Polaków i pomagają rodakom. Pracy też nie brakuje. Sprzątaczka ma w przeliczeniu na zł 50zł/godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wziąłem pięciu Ukraińców do swojej firmy na trzy miesiące przez worksol.pl. Wspierali rozładunek i załadunek towarów, trochę zadań w magazynie wykonywali, potrzebowałem też jednego kierowcy pod przeprowadzki. Dało się załatwić bez problemu i to doświadczonych mężczyzn. Bałem się trochę formalności, ale okazało się, że nie musiałem nic robić z legalizacją pobytu. Worksol czuwa nad kartami pobytu i pozwoleniami na pracę. Jest możliwa obsługa wszystkich urzędów wojewódzkich w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ich coraz mniej niestety :( Ale ja nie narzekam, wyjechałem do pracy do Norwegii, ofertę znalazłem na http://www.pracanorwegia.pl i byłem bardzo zadowolony z warunków finansowych, wszystko było tak jak powinno. Niestety problemy ze zdrowiem zmusiły mnie do powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu z dzieckiem :O ??? Najpierw pojedź sama, zarób trochę, potrenuj język. Ja wyjeżdżałam z Eurokontakt. Złóż do nich CV a na pewno coś dla Ciebie znajdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jateee
Moim zdaniem powinnaś po prostu zajrzeć na www.interjob.com.pl - tam znajdziesz sporo wartościowych info odnośnie pracy w RFN, a przede wszystkim znajdziesz info o Opieka Inter Job , która ma duże doświadczenie i jest wypłacalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
link2usedom jest spoko, mają ciekawe oferty, kilku moich znajomych z nich korzystało i byli zadowoleni, głównie do Niemiec szukają osób, hotel, restauracja, czy jakiś butik, jak się zna język to warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne miałem przeżycia z agencjami pracy, bo jak tak sobie policzyłem to korzystam z usług różnych takich firm już gdzieś od 2008 roku, także dość długo. Chyba najlepiej na tle ich wszystkich wypada Toolip. Mam teraz z nimi umowę spisaną na pracę w call center i warunki udało się dostać dobre. Oprócz podstawowej stawki za godzinę, są jeszcze duże premie za sprzedaż, więc ogólnie wychodzę na tym nieźle. Dodatkowym plusem jest, że będę mógł za niedługo przejść na umowę na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dessaa
Moim zdaniem bez obaw możesz skorzystać z oferty usług agencji pracy tymczasowej Toolip. Z doświadczenia wiem, że szybko znajduje pracę zgodną z twoimi oczekiwaniami. Współpracuje z wieloma pracodawcami więc ma aktualne oferty na wolne wakaty i na zlecenie zajmuje się rekrutacją. Zobacz jej ofertę na stronie pod adresem www.toolip.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertsss
Cześć. Jest teraz zapotrzebowanie na kierowców z C+E w Terabeit-IT. Chodzi mi o ogłoszenie na https://www.lkwfahrer.org/vermittlung/praca-dla-kierowcy-w-niemczech.html Gdybym miał te kategorie to sam bym aplikował...Z tego co wiem to znajomość niemieckiego nie jest tak bardzo wymagana, ważne żeby się umieć dogadać. Wiem, bo mój kumpel właśnie na tej stronie znalazł pracę jako kiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettta55
Z tego co słyszałam ta agencja cieszy się bardzo dobrą opinią http://www.centrumpracy24.com . Mają bardzo duży wybór w ofertach dla pielęgniarek, opiekunek i rehabilitantów. Tylko praca w pełni legalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena60
Dla osób, które szukają pracy w charakterze opiekunki polecam agencję Ambercare24. WYjeżdżałam z nim kilkakrotnie i zawsze pobyt w Niemczech przebiegał bez problemow. Daja umowę, ekuz, odprowadzają zus. Bardzo atrakcyjna stawka, duzo profitow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzelisz sobie samoboja autorko. Agencje pracy maja najgorsze prace, i nie zawsze daja. 12 letnie dziecko bedzie mialo przeyebane w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni - http://brascorecruitment.pl/ zatrudnią osoby do pracy za granicą. Agencja jest uczciwa, jak znajdą dla Ciebie prace, przyjmiesz ją itd to nawet nie masz żadnych prowizji czy kosztów. Szwagier tak szukał pracy i dziś pracuje w firmie hydraulicznej w Niemczech, ma urlop co 2 miesiace - 2 tygodnie i ma dobra stawke, z tego co wiem zadowolony jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wygląda kwestia zwrotu podatku za taką pracę? Korzystacie z firm takich jak http://www.euro-punkt.pl? Ile trwają takie formalności i jak finansowo to wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×