Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ania993311

inseminacja w warunkach domowych

Polecane posty

Witam, czy są tutaj dziewczyny, które dokonały same zapłodnienia (inseminacji) w warunkach domowych zaraz po otrzymaniu nasienia od dawcy? Bardzo pragnę dziecka, lecz po kilku nieudanych związkach zdecydowałam się na samotne wychowanie dziecka. Nie chce tez aby do zapłodnienia doszło w sposób naturalny. Mam już kilku potencjalnych dawców nasienia Więc poszukuje informacji jak to wykonac najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ze tak naprawdeee
to ze tego dokonasz jeszcze nie oznacza ze sie uda inseminacji troche polega na czym innym ta u lekarza jest monitorowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o to ze mam problemy z zajściem, wiem tez w jakie dni najlepiej tego dokonac, chodzi mi tylko o to jak to zrobić zwykłą strzykawką czy jakimś specjalnym sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5542369852
a w jakie dni najlepiej tego dokonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wildest moments
ona po prostu nie wie co oznacza zabieg inseminacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vlog3
Poproś pana Henia hydraulika .Nie takie przewody udrażniał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby to było
autorko jestes nienormna , chcesz wrobic faceta bo innego wytłumaczebia nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka_1980
No czemu od razu nienormalna? Po prostu dziewczyna chce mieć dziecko. A co do głównego pytania zadanego na początku - tutaj jakiś dawca opisuje jak to zrobić: https://zibidawca.wordpress.com/2014/07/08/inseminacja/ - w warunkach domowych chyba lepiej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzykawka tak około 10, nasienie powinno być w niej jak najkrócej. Przed wstrzyknięciem doprowadź się do silnego podniecenia, a po do orgazmu. Pupa wyżej na poduszkę/świeca i tak sobie pół godzinki spędź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, że nawet dawca spermy w takich warunkach zawsze będzie uznawany za ojca dziecka. Nie pomogą żadne notarialnie podpisywane cyrografy, nawiasem mówiąc, żaden notariusz na podobne numery, jako niezgodne z prawem, nie pójdzie. Dziecko zawsze będzie mieć prawo do ojca, do alimentów itp. To po co to robisz? Jedynie anonimowe banki spermy zwalniają dawców z odpowiedzialności, ale oni nie wiedzą, sperma była wykorzystana, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zrobiłam taką domową inseminację nasieniem męża, jednak okazało się że ciąża jest pozamaciczna. Udało się już  w drugim cyklu. Metoda się powiodła, tylko jajowód jeden mam niedrożny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×