Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona w akcji

odsetki za niepłacone alimenty

Polecane posty

Gość zagubiona w akcji

Mam pytanie. Jesli obliczam odsetki ustawowe to jak liczyć pieniądze których nie otrzymalam np w styczniu nie zaplacono 800 zł, no i tu wiem od daty powinności do daty uiszczenia, luty też powinno być 800 i teraz pytanie - jeśli w lutym nadal nie wplynęly alimenty ze stycznia to mimo, że naliczylam za nie odsetki to teraz sumuję kwotę i licze od 1600 za luty? pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie płacę
odsetki chce, a nie umie ich wyliczyć hahaha. To co robiłaś na lekcjach matematyki? Lody???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w akcji
Milusi pościk i jaki na poziomie, pogratulować dzieciom tatusia Tak liczę i stwierdzam, że faktycznie facetom opłaca się spóźniać z alimentami, bo odsetki są śmieszne. gdy wezmą pożyczkę z banku, by utrzymać rodzinę , to jakoś dużo więcej muszę im oddać, A taki lewy tatuś ma dopiero uciechę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie płacę
nie to pogratulować Tobie trzeba że nie umiesz tak prostych obliczeń wykonać, współczuje tylko dziecku iż mamusia mu nie pomoże przy zadaniach z matematyki. Tatuś chyba specjalnie nie płaci by zmusić cię do logicznego myślenia :-) I co parę groszy cię ucieszy gdy w końcu uda ci się wyliczyć odsetki, albo któraś tu z kobiet to zrobi za ciebie. Nie, poproś byłego niech on ci wilczy, ponieważ to on nie płaci ci na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w akcji
o moje dzieci się martwić nie musisz jakoś w szkole pomagać im nie musiałam, a teraz już są po studiach mimo wszystko dzięki za troskę a do liczenia użyłam kalkulatora do obliczania odsetek ustawowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsgds
współczuje dziecku. a swojemu nie współczujesz ze nie ma co żreć i go wytykają palcami? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy o co ta klotnia ??
a do liczenia użyłam kalkulatora do obliczania odsetek ustawowych jak sama nie umiesz liczyc to nic dziwnego P.S. widac dzieci madrzejsze od ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie płacę
sdfsgds-"żreć" widać że szkoły podstawowej nie skończyłeś/aś, a o moje dziecko to się nie martw i zajmij się swoim. Zapewne twoje żre i jest grube i go wytykają palcami skoro tak piszesz ;_) Z prostakami nie mam zamiaru tu pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w akcji
kalkulator służy temu , by ułatwiać sobie życie jak i wiele zdobyczy techniki korzystanie z nich nie jest świadectwem głupoty, lecz normalnego funkcjonowania no, ale cóż ... i tak dobrze, że umiesz wykorzystywać dobrodziejstwo techniki informacyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×