Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grsfdfgfdhjgjhufyuujdt

Przypalona sukienka czarno biała, pomocy!!

Polecane posty

Gość grsfdfgfdhjgjhufyuujdt

Mam sukienkę czarną z biały kołnierzykiem. Chciałam ją uprasować więc dotknęłam żelazkiem białego materiału... i w kilka sekund ten czarny materiał zafarbował mi ten biały. wiem idiotka ze mnie. pierwszy raz ją prasowałam. Czy da się to czymś wywabić? Mam lecieć do pralni chemicznej, moze tam coś zrobią. pomocy sad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
pokaż zdjęcie albo opisz dokładniej generalnie może pomóc wybielacz (miejscowo, np. pędzelkiem, tak żeby nie przesiąkło na czarny materiał) albo natychmiastowe pranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsfdfgfdhjgjhufyuujdt
no własnie myslałam o wybielaczu, ale boję się że zepsuję ją jeszcze bardziej. ale jestem głupia. powinnam to prasować przez jakiś materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
spróbuj wybielaczem, odrobinę od tej strony plamy, która jest najdalej od czarnego koloru - jeżeli to pomoże, to bardzo szybko to zobaczysz jeżeli nie pomoże, to pewnie nic nie pomoże niestety... ale jeżeli nie będzie się nic działo, to spróbuj ewentalnie potem wsadzić do pralki pralnia chemiczna nie pomoże moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsfdfgfdhjgjhufyuujdt
dzięki za porady, ale jak ktoś ma jeszcze jakiś pomysł czekam, próbowałam wody utlenionej, vanisha, mydła, proszku do prania... mam nauczkę, głupia jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
a chlorowego wybielacza nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfgbf
ja dosią uratowałam białe spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×