Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Leginskja

Upławy z "kwasem"

Polecane posty

Gość Ewa

A twojemu mężowi nie przeszkadza że twoja wagina śmierdzi? Np. gdy dajesz mu ją do polizania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwi

Jezeli smierdzi to moze byc rzasiosniczka ja ja mialam w ciazy i nie wykrył mi lekarz. Dopiero jak powiedziałam że śmierdzi z pochwy i ta wydzielina śmierdzi to dostałam ma 5 dni leki i już nie wróciło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
55 minut temu, Gość Iwi napisał:

Jezeli smierdzi to moze byc rzasiosniczka ja ja mialam w ciazy i nie wykrył mi lekarz. Dopiero jak powiedziałam że śmierdzi z pochwy i ta wydzielina śmierdzi to dostałam ma 5 dni leki i już nie wróciło....

Rzasiosniczka?WTF?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines

Naturalne środowisko pochwy jest kwaśne jeśli cię nic nie piecze nie swędzi i badania wychodzą dobrze tzn ze wszystko jest z tobą ok. Jedna ma mniej śluzu inna wiecej. Z Cytologii wychodzi Najmniejszy stan zapalny a wymazy zawsze sie robi na grzyba i bakterie. To jest na zasadzie zabarwiających sie paskow. Jesli nie barwi to niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Stary temat, ale odpowiem. Jeśli ktoś uprawia seks bez prezerwatywy, kobieta jest zdrowa, a facet spuszcza się w pochwie, to nic dziwnego, że kobieta potem śmierdzi. Rozkładająca się sperma zawsze będzie cuchnieć i to jeszcze starym rybskiem. Zaraz się odezwą takie, co zaczną swojego faceta bronić, że jego wydzieliny pachną fiołkami. Guzik prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×