Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pan tan

Szukam kobiety do nauki minety:) Hehe, a na poważnie...

Polecane posty

Gość pan tan

...to jak Was, dziewczyny namówić na robienie patelni? Kocham to i bajecznie mnie kręci myśl, że mógłbym sprawić, że któraś z Was mogłaby się wić z rozkoszy dzięki mojej skromnej zasłudze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan tan
Chciałbym się w tym podszkolić. O ile może nie każda kobieta marzy o sławie 'obciągary' (przepraszam za wyrażenie), to mnie dumą napawałoby, gdybym był znany z powodu robienia dobrych minetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygolak.
jak to jest miec drozdzaki na ustach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan tan
głupi jesteś, rzygolak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusząca propozycja :)
to chyba mnie szukasz :) nie lubię robić...:( tej jednej żałosnej próby nie biorę pod uwagę...uwielbiałam kiedy robił mi to On... przeszło do historii...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan tan
Mnie kręci tylko minetka:) Nie zależy mi zupełnie, by ktoś zrobił mi laskę, potrafiłbym zrezygnować z seksu, ale nie wyobrażam sobie, by być w romantycznej sytuacji z dziewczyną i nie wypieścić jej, gdy zrobi się gorąco. Rany, niech mnie prędzej ktoś zabije niż zabroni spijać rosy z kwiatu kobiecości. Zrobiłbym to nawet, jeśli miałaby być to jedyna, ostatnia rzecz, którą mógłbym zrobić przed śmiercią... jestem porąbany, ale kocham to. Kocham kobiety i nie wiem, jak bardziej mógłbym to wyrazić, razem z byciem porządnym facetem na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×