Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elka felka

Klaudia Kulawik - jakie zółte zęby, fee!! Widzieliście?

Polecane posty

Śpiewała przed chwilą w Mam Talent i od pierwszej chwili jak tylko otworzyła usta nie mogłam się skupić na niczym innym. Taka młoda dziewczyna, tak ładnie wyrosła, a takie zęby :( Kto jak kto, ale osoby które trudnią się takim "zawodem" powinny zadbać o taki szczegół jakim są ząbki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesio z Wrocławia
Lepiej mieć żółte zęby niż ważyć 90 kg:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmialy erotoman
takie sa zdrowe choc zeby brzydkie to otganizm zdrowy przasny , chetne z zoltymi zebami do ruchanka , nimfomanki maja najczesciej zolte zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strażnike_z_teksase
hahaha, pierwsza riposta cool{cool]:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś jest brzydki to nikt na te 90 kg nawet nie zwróci uwagi, a jak ktoś ładny, to takie żółte zęby szpecą na kilometr. I jak chciałeś/aś mi dogryźć to Ci się nie udało :) wręcz przeciwnie - jeszcze bardziej zmotywowałeś mnie, by wytrwać i kontynuować dietę. Dziękuję dobry człowieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zauwazuyla, pieknie speiwa
co do zoltych zebow - mam dentystow w rodzinie i wiem,ze zolte zeby to grube, mocne szkliwo. Wybielanie to oslabianie szkliwa, niezdrowe. ale czego glupi ludzie nie obia dla mody. Innego typu szkliwo maja czarni, ale nasz rasa ma wlasniez natury zoltawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak była mała to nie miała takich żółtych zębów. Obejrzyjcie sobie na you tube. Miała ładne białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że przez te zęby nie zdążyłam nawet zwrócić uwagi na to, czy ładnie śpiewała. Powinna wybrać radijooooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdfsd
Ja mam żółte zęby i je myje, ale nic na to nie poradzę, a wybielać ich nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×