Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miśka9418

3 miesieczne niemowle nie chce jesc.

Polecane posty

Witam Was Mam pytanie mój 3 miesieczny synek karmiony mlekiem modyfikowanym najpierw bebiko 1 ale ze wzgledu na zaparcia zmienionym na bebilon1 nie chce jesc wczesniej pil 80-100 co 2.5 godz teraz 60-70 co 3 godziny... bylam u lekarza i ma malo żelaza w krwi dostal leki ale narazie nic sie nie poprawia... Czy mialyscie podobna sytuacje? dodam ze wazy 3700... przez miesiac SCHUDŁ 300 GRAMÓW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam że
może to mleko daje wieksze uczucie sytości? To żywe dziecko a nie robot, nie musi jeść według instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie chodzi o to tylko o to ze schudł... dzieci powinny przybierac na wadze tym bardziej ze moj urodzil sie po terminie 2 tygodnie z waga 2640..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pomyliłaś się? 3 miesięczne dziecko waży 3700? Przecież to waga urodzeniowa. Powinien w wieku 3 mcy ważyć min 5 kg... Mam też ten sam problem. Od 2 dni moja córka (też 3 mce) nie chce wcale jeść. To co narmalnie zjadała w 5 min (miała wilczy apetyt) teraz jej wciskam przez 2h i to tylko na leżąco :-( nie wiem skąd to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapkaszczecia
A próbowałaś tego Bebilonu? Przecież to jest niesmaczne mleko. Moze najzwyczajniej mu nie smakuje? Moja mała też nie chciała pić mleka, była ma Bebiko i nadal jest. Też w tym wieku piła po 60 - 80 ml, co trzy a nawet 4 godz. .Ale na wadze przybierała, zawsze idealna waga podczas badań. Teraz też nie chce jesc ( 6 m-cy). dzisiaj np. zjadła o 6:30 60 ml mleka i o 9:00 150 ml kaszki. I do tej pory nic. Zupy nawet nie tknęła. Myślę, że to na zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie pomyliłam sie wlasnie:( właśnie to jego waga z czwartku wtedy bylismy u lekarza... i ten sam problem dokladnie tez jadl w 5 minut teraz strasznie dlugo trzeba mu dawac zeby chociaz wypil to 60...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapkaszczecia
co do picia tego mleka - moja tez potem piła tylko na leżąco, inaczej nic nnie ruszyla. odwracala głowę, wypluwala smoka i koniec, mimo tego, ze przez pierwsze 3 tygodie pila pieknie po 120 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak lecz lekarka sama powiedziala ze on nie toleruje bebiko niewiem dlaczego i sama zaproponowała bebilon.. kupki sie unormowaly i sie nie meczy bo to bylo przyczyna zmiany mleczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może inne spróbuj. Nan? Ja jej daje swoje wiec nie bardzo mam na co wymienic...może to zabki...ale chyba za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż to spróbuje dziś kupic inne mleczko zobaczymy co z tego wyniknie... chociaz zeby przytył te 300 gramow co stracił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Moja też nie chciała jeśc mleka jak miała ok 3 msc. Zaczęłam jej dawac butle na śpiąco. Usypiałam i dopiero karmiłam. Podziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
tylko nie Nan, Najgorsze mleko jakie jest! Ja daję małej humanę, też miała problemy z kupkami właśnie jak była na Nan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAN jest nie dobry, do tego mój mały nie potrafił po tym się załatwić, miał twardy brzuszek, wzdymało go. Teraz przechodzimy na Bebiko i jest ok. NAN miał podawany A.R. a i tak ulewał strasznie... Bebiko z zagęszczaczem kazał dawać lekarz i nie ulewa, załatwia się bez problemu i śpi spokojnie. Moja znajoma poleca mleko z Gerbera, było to jedyne, które podpasowało jej córce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu twoja
lekarka nie poleca bebiko , moim zdaniem jest to najlepsze mleko , moj po beblionie miał zaparcia ,a tez mu nie smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu twoja
a nan mu nie smakuje. *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dlatego że moje malenstwo ma wady genetyczne.. całkowita amnezje ciala modzelowatego...choroby neurologiczne.. ale nie sadze żeby to mialo cos wspolnego... wlaśnie ja po wyjsciu z szpitala z maluszkiem dawalam mu bebiko i jadł bardzo ładnie tylko mial problmy z robieniem kupki.. pozniej przestał po 2 miesiacach pic ładnie i po bebilonie tez nie chcial jesc wiecej tylko z ta kupka mu sie poprawilo.... No ale skoro nie moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny moja 3miesięczna córka niechce jesc mleka juz próbowalismy wszystkie rodzaje i nic.Jak ino poczuje mleko placz i koniec co robic?pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Jestes mama 3 miesiecznej dziewczynki. Podobnie jak u was nie chce jeść mleka. Zjada 60 ml co 4 godziny. Czy któraś z mam która przez to przechodziła może napisać jak wyglada sty teraz- mam na myśli te mamy z 2012 wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mamo 3 miesiecznego chlopca, który nie chce jeść. Wczesniej wypijal ladnie 100-120 ml 6-7 razy na dobę, a teraz 40-60 ml 7 razyna dobę wciskane mleko na siłę. Juz jak tylko położę go do karmienia płaczę prezy się i odmawia ciagniecia butelki. Bylismy u lekarza dał nam lek przeciwalergiczny i jakis lek zwiazany z podraznieniem żołądka daję 3 dobę i nadal jest to samo. Dodam, że jak przychodzi wieczór to już jest tak wyglodnialy że krzyczy jak opentany a mleczka nie pociagnie usypia ze zmęczenia to po jakimś czasie udaje mi się przez sen wcisnąć 50 ml i śpi do rana, a rano znów ta sama bajka, że nie chce pociagnac. Próbuję zmienic mu mleko z bebiko na bebilon pepti bo te mleczko łagodzi dolegliwosci żołądkowe. Smak inny i teraz już wogole nie chce nawet trochę. Usunął ze zmeczenia i głodu :( nie wiem co dalej z nami będzie :( najgorsze jest to że mało zjada i nie przybiera na wadze aż wkoncu sie odwodni, bo takie niemowle 500 ml na dobe musi wypic koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Mamy ktora dala dzisiejszy wpis. Mozesz do mnie napisac na maila foksik222@ yahoo.com Moze wymienimy sie doswiadczeniami- ja jestem autorka ostatniego wpisu - Mama 3 miesiecznej dziewczynki ktora zachowuje sie dokladnie jak twoj Synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich Mam które dzieci niechca jesc mlekaMama 4miesięcznej dziewczynki jesli macie ten sam problem to napiszcie oto na emaila cyganmartynka@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mój synek też ma 3 miesiące i ostatnio dodane nie chce jeść jak jadł po 120 po 100 co 3 godz to teraz ledwo 40 albo 60 nie wiem czy porostu mleko nie smakuje czy co dodam jeszcze że od 2 miesięcy walczymy z zaparcia i i też kupywalam bebilon comfort bebiko comfort i też nie pomaga ani bebilon pepti ratunku bo już z sił opadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam ten sam problem z córką. Wyniki miała dobre lekarze nie widzieli problemu bo wagę miała dobra. Niestety u nas nic nie podzialalo. Do około roku czasu jadła mleko na śpiocha, normalne posiłki jeszcze jakoś zjadła. A teraz znowu na odwrót. Piła by tylko mleko a cyrki płaczę i zabawianie przy posiłkach głównych. Wyeliminowanie mleka też nic nie daje nie chce jeść i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×