Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Szoszonowa ślicznie wyglądasz i brzuszek :) ja dziś też mam powtórkę z rozrywki z prasowania :) mały dzisiaj szaleje chyba podoba mu się jak mama rozkłada towar w sklepie :P bo dzisiaj była dostawa a ja muszę mieć po swojemu i pracownicy musiałam mówić gdzie co i jak tak to ja mogę pracować :D ja poduszki do karmienia nie kupuje :) Allegrowiczka pewnie urodziła albo w szpitalu już jest :) u mnie w szpitalu pytają czy chcesz lewatywę ja oczywiście będę chciała :) ostatnio zakupiłam sobie czopki glicerynowe bo miałam takie zaparcia i jestem zadowolona nie wiem dlaczego tak późno na to wpadłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa bardzo ładnie wyglądasz :) Ja się zastanawiam nad zakupem tego rogala do spania, bo to potem też służy do karmienia, ale nie wiem czy to nie jest czasem zbędny wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna ja wyszłam z założenia że to właśnie zbędny wydatek i wkładam sobie poduszkę miedzy nogi do spania :) a do karmienia też zwykłą poduszkę wezmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam poduszke do karmienia jest REWELACYJNA!!! super rzecz! zawsze karmie na tej poduszce :) wiec moja dobra rada ciezarowki to taka abyscie sobie sprawily taka podusie :) i to zaden zbedy wydatek!!!! super macie te brzuszki :) lewatywa w brew pozorob super sprawa! Ksawcio tez dawno z rozka wyrosl dlatego robie mu rozek z cieniutkiego koca (duzego) zlozonego kilka razy i obwiazuje sznurkiem od szlafroka - sprawdza sie jak Ksawcio jest marudny to krepuje mu raczki i po chwili sie uspokaja, ale zwykle jak beczy i cyc nie, karuzela nie rece nie to do bujaczka wsadzam pobujam i spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 ja miałam problemy z zaparciami w I trymestrze... masakra :/ Na szczęście teraz ok ;] xxx Carolajna87 też myslałam o kupnie tego rogala do spania ale jednak tragedii ze spaniem nie mam więc zrezygnowałam... xxx Mama2013 jakiej firmy masz poduszke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś to nasze forum zaczyna zanikać powoli... Coraz mniej każda pisze tematy się kończą :p milego dnia :) ją spać nie mogę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka ja mam nadzieję, że to tylko chwilowe i że dziewczyny wrócą. Mi tu dobrze i chciałabym być z Wami cały czas. Mam dzisiaj okropny nastrój :( Założyłam pierwszy raz ciążowe dżinsy, jakie to kurestwo jest niewygodne, ten guzik mnie uciska, normalnie masakra jakaś :( Chyba muszę sobie kupić jakieś 2 sukienki albo dłuższe tuniki bo mnie szlag trafi w tych spodniach :( Poza tym czuję się gruba i wielka, a jak ja wytrzymam do września? Dziewczyny masakra. A to miałbyć najpiekniejszy czas w moim życiu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna głowa do góry :) ja nie patrze na to ile przytyłam i jak wyglądam i czy w coś się nie mieszczę :) mój skarbek był tyle czasu wyczekany i wystarany że nic mi nie przeszkadza byle moje maleństwo było zdrowe reszta się ie liczy :) a swoją drogą to co to za spodnie jak są aż tak nie wygodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki andziulka :* Mam jakiś kryzys dzisiaj po prostu. Z h&m mama :( szlag mnie trafia, bo mi po prostu niewygodnie. A moje normalne są już za ciasne :( Albo to przez ten nastrój :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba tak zrobię :) A jutro idę do lekarza może mój maluch w końcu pokaże co ma między nóżkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laski! Dziękuje za zmianę w tabelce X ostatnio straszne tutaj pustki nie możemy pozwolić żeby nasz topik upadł :( tak tu fajnie ! :-) X Andziulka masz rację najważniejsze że maleństwo zdrowe w brzuszku a wyglądem zajmiemy się po porodzie :) :P X Ja dziś zaczynam 37 tydzień :) 27 dni do porodu ale coś mi się wydaje ,że uwinę się przed weekendem majowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na pewno wszytsko przez te hormony :( Wypiłam karmelowe latte i zjadłam prince polo :) Trochę mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna87 mialam to samo we wczesnych etapach ciąży :D Nie potrafiłam zaakceptować chyba tych zmian w ciele i tak jak pisałam wcześniej, na zdjęciu z 12tc moim zdaniem wyglądałam jak gruby pasztet a teraz jak na nie patrzę to widzę fajną laskę :D Zobaczysz... im bardziej brzuszek będzie się zaokrąglał i będzie się robił typowo ciążowy tym lepiej będziesz się czuła w swoim ciele ..Nie wiem jak to działa, ale tak jest :] Wcześniej przerażał mnie każdy dodatkowy kg ... 3kg na plusie to już była jakas masakra dla mnie... teraz mam 13kg i jest ok :D Nie martw się... hormony :P Też mam jeansy mama z H&M i początkowo były niewygodne ... teraz je strasznie lubię... może muszą się rozchodzić...? Wiadomo...ze tak wygodne jak typowe biodrówki, kiedy mały jest brzuch to nie będą :) xxx No coś tu cisza ostatnio... dużo dziewczyn rodzi w niedługim czasie i chyba już powoli szalejemy z przygotowaniami :D Mamuśki też zajęte dziećmi:] Dawno Keysy nie było... Anetucha pracuje... Nie wiem co z Ceperucitą i yadaeth ... Allegrowiczka pewnie urodziła :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam na maila jeszcze kilka fotek z wczoraj :] Proszę nie zwracać uwagi na dresik, brak make upu i robocze skarpetki mojego A. na kaloryferze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, kochane jesteście :) A wiecie, że ja nawet nie wiem ile przytyłam. W domu nie mam wagi, a żaden lekarz mnie jeszcze nie zważył ;) Ja nie noszę biodrówek, bo ich nie cierpię ;) I często miałam problem z kupieniem dzinsów przez to. A te ciążowe cholery jak chodzę to są ok, ale jak już siedzę to mniej, a w pracy siedzę prawie całe 8 godzin. Oj tam trudno najwyżej bedę nosić spódniczki i sukienki, Tomek się ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo ślicznie wyglądasz i w sumie nie wiem po co się malujesz ładna jesteś bez makijażu!!! Brzuszek super :) mój pępek nie wyszedł jeszcze :P MAMA Ksawcio śliczny i ten bąbelek na ostatnim zdjęciu hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szo keysy rypie na dzialce i niema czasu pisac. ja jak juz wejde na dzialke to wychodze dopiero jak eryk wyje. tak sobie ladnie spi na swiezym powietrzu. dzis ide jeszcze truskawki przesadzic wygrabic miejsce pod pawilon i mozna walic grila. a w niedz jak robilismy grila to tak sie nasmialismy z sasiadow. czego sie nie robi zeby podpatrzec co ,,ci nowi robia,, 2 babci pol hetara dzialki na okolo przeszly zeby tylko przejsc obok. specjanie sie zatrzymaly 2 m od nas i niby debatuja na temat kwiatkow sasiadki a tak naprawde oczko ucieka... najlepszy sasiad. dzialke ma za nami wie poszedl do siebie wyrwar jednego chwasta zeby pojsc na okolo do kompostownika z ktorego bylo nas widac i tam go wyrzucic, choc mial swoj kompostownik kolo swojeje dzialki... paranoje. tak sie usmialismy. zalety mieszkania na wiosce. nawet jak rodzilam to urodzilam o 4 rano a o 8 na obchodzie lekarka juz wiedziala ze chodze sie opiekowac dziadkiem ze mam bardzo dobre opinie na wiosce itp... przeplyw info niesamowity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj m oj synus zesral mi sie na reke.... ja mu podkladam swiezego pampera biore dupke podnosze a tu pryt pryt i cieplo na rece... maskara. a po tym jeszcze perfidnie walnal usmiech na caly pyszczek :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a a propo lewatywy to ja nie mialam bo 2 razy sie wyproznilam przed porodem... ale w trakcie ostatnich parc to chyba tez co tam sie wymsklo... andziulka zobaczysz co to zaparcia po porodzie. matko pierwsza kupa po to cos okropnego... a mnie juz wziela na 2 dobe jeszcze w szpitalu... nie dosyc ze cala obolala to jeszcze to... maskara. i nie wiesz czy ci sie szwy rozpizdza czy nie. ale podobno to niemozliwe. ja juz miallam pi9erwszy okres maskara. a niby jak sie karmi to do roku sie nie ma... a ja juz 7 tyg po porodzie dostalam. i wez tu sie nie zabezpieczaj, licz na to ze jak karmisz to nie zajdziesz...myslalam ze to plamienia od anty a jednak okres i co najlepsze nic a nic nie bolalo... a zawsze umieralam z bolu. oby tak zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 dzięki ale makijaż to sama przyjemność i radocha dla mnie :D Co Ty masz za kolor na włosach ?:> A co do pępka to on nie dosłownie mi wyszedł... tylko góra jakoś się tak naprężyła i się zrobił daszek wystający :D xxx Keysy ludzie sa niesamowici! Ja się cieszę,że jestem tu i nikt nie wie kim jestem i nie zagląda mi w gary :D A jak z P.się układa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy czyli to prawda,że niektóre łapie biegunka przed porodem ?:> Ty tak właśnie miałaś ? Oglądam własnie Supernianię i normalanie szlak mnie trafia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor? czerwony :P przed ciążą robiłam wulkaniczną czerwień a teraz robię szamponem koloryzującym z garniera jakąś tam czerwień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×