Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

ja mam az 3 bujaczki :D i jeden wywiozlam wlasnie do mamy, a 2 pozostale musze wyprac, i jesden jest na kolkach, nie widzialam ich dokladnie bo sa w piwnicy w worku ale jutro mam zamiar zrobic porzadek bo Ksawcio lubi bujaczki - lezaczki :) mam taki z funkcja lezenia. ja mialam wymaz na paciorkowca i byl negatywny to w PL normalna procedura z wymazem szoszo no ladny i wielki masz ten brzucholek ;) wiara w marzenia milo Cie widziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha, ostrzyłam zęby na tą matę, ale w końcu moi rodzice kupili inną też fajną, Tiny Love :) Alanek ma nad sobą skrzyżowane 2 pałąki i tam gdzie się krzyżują jest duźy, plastikowy kwiatek ze świecącymi obrazkami na płatkach i oczywiście z muzyczką i można go przesuwać w dowolne miejsce po tych pałąkach, żeby miał motywację do podniesienia głowy jak leży na brzuszku :) Patrzy się na tego kwiatka jak zaczarowany, śmieje się do niego a czasem nawet żali :D I mam z 10 minut wolnego, bo układam matę na przestrzał przez hol do kuchni (mamy dużo otwartych przestrzeni) i cały czas mam go na oku :) XXX Szoszo, pochwalę się :) No a teściowa mnie załatwiła. Mam nadzieję, że będzie spał czasem w tym bujaczku dlatego też chciałabym pozycję leżącą. Przynajmniej sam się będzie bujał ;) Noworodka na pewno bym nie włożyła do bujaczka, ale jak już ma te 2-3 miechy to wydaje mi się, że niecała godz dziennie w sumie spędzona w pozycji delikatnie pochylonej nie zaszkodzi. W sumie w foteliku samoch. też nie leży płasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara-w-marzenia ładne fotki :] Brzuszek Ci się powoli zaokrągla ale nadal malutki:] Jak chcesz to się cofnij to pierwszych fotek, wrzuciłam fotkę z tego tygodnia, co Ty :] Dziewczyny-mamy Wy nie miałyście takiego wielkiego brzucha w 36tc ?:D xxx Anetucha we trójkę lecicie? My mamy zaproszenie na wesele 5 października,mała będzie miała wtedy 4 miesiące... zastanawiam się czy damy radę polecieć...Gratuluję Amelci wstawania :D Pyzula:) xxx Mama2013 fajny Ksawcio:] Ale masz cyca!!! :D Mocno się się zwiększyły po porodzie?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA, a jakiej firmy masz ten leźący bujaczek? XXX Agunia ja też miałam pobierany wymaz, ale na szczęście nic nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa ja nawet chrisowi Twoje zdj pokazalam i tez potwierdzil, ze taka wielka bylam ;) ile masz w obwodzie? ja do porodu szlam z 124 w pepku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fijfij nie wiem jaka firma, dostalam od siostry z holandii ej wydaje mi sie ze te cyce sa coraz wieksze!!!! i tak dalam zdjecie gdzie ten cyc jest maly, zalamalybyscie sie jakbyscie zobaczyly mojego cyca jest 2 razy wiekszy od Ksawcia glowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha mam 112cm. Ale przede mną jeszcze miesiąc :P 'taka wielka' , podziękuj Chrisowi :D xxx Mama to jaki masz rozmiar teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj musze popatrzec al 40/90 z tego co pamietam chyba D, al nosze staniki tylko do karmienia anetucha a ja sie tam nie wstydze :D nie mam czego na tych fotkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam fotki x wiara w marzenia, laska nie z tej ziemi;) Psiaki boskie.. wytarmosiłabym oby dwa:) x Anetucha kawał babki z tej Amelki x Allegrowiczka kolejna laska rosnie, bedzie rwac chłopaków jak nic;) x Mama ja tez nie przepadam za widokiem cyców, ale szczena opadła jak zobaczyłam rozmiar :) x mnie cos tam podrosło, ale jak mam duzy brzuch tak cyce mini... x cos miałam sie pytac........ zapomiałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA, oj coś mi się zdaje, że jak byś poszła do brafitterki to okazałoby się, że rozmiar jest duuużo większy :) Ja noszę stanik G, ale cycki też mi się wylewają ;) A wracając do tego, że Ksawcio mało je to mi się zdaje, że Alan też :( Naczytałam się, że dziecko się najada kiedy w sumie podczas karmienia przez 5-10 minut ssie aktywnie, a on trochę possie i bawi się sutkiem. Odchyla głowę, wyciąga go i puszcza i znowu łapie i tak w kółko :( XXX Szoszo, pisałaś żebym wrzuciła swoje fotkipoporodowe. Daj spokój, nie mogę na siebie patrzeć :O XXX Wiarawmarzenia, ale laska! :) Zazdroszczę :) XXX Andziulka, no nieźle wygląda zestawienie brzucha z karabinem :D XXX Anetucha, o ja pierdzielę, ona rzeczywiście stoi! :D I to na palcach czy mi się wydaje?? :D XXX Szoszo, mimo złego samopoczucia wyglądasz super :) Ja miałam już twarz spuchniętą i wyglądałam okrropnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijfij no mój misiek też miał ubaw jak strzelalam z tego karabinu a tu brzucholek :D a Moje cycuchy nadal mieszczą się w miseczce B tylko w obwodzie większe musiałam kupić :D z tego ze nie urosły jestem mega szczesliwa ale do porodu podobno może się jeszcze zmienić albo tuż po także zobaczymy :) mój synek wlasnie uprawia poranną gimnastykę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisalyscie... molly matko zaraz mi sie przypomnialo jak eryk tez moze jak mial 3 tyg spal bez przerwy 4 godz w dzien i w trakcie poplakiwal, normalnie takie lzy mu lecialy ale nie mogl sie obudziic ja go szturchalam mowilam do niego przebieralam i nic. w koncu sam sie obudzil, teraz mam wyrzuty sumienia ze to zbyt zlekcewazylam.... kurde jakby mu sie cos stalo... nie wybaczylabym sobie... w nocy tez spie jak zajac pod miotla. jak go nie slysze to sprawdzam czy oddycha a jak slysze za glosno to zaraz biegne zobaczyc co jest. i mozesz byc mega zaspana ajka jest cos nie tak to matka zaraz na rowne nogi... no wlasnie mata edukacyjna... musze sie zaopatrzyc... bo nie mam. ja mam lezaczek bujaczek co niby eryk jak macha raczkami i nozkami to sie buja... a tam huja sie buja. ale mozna go regulowac od poz lezaceaj do siedzacej takze troche posluzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! :] W nocy myslałam,że się rozpłaczę... Wzięłam już poduszkę do karmienia i podłożyłam pod nogi bo miałam ochotę je sobie obciąć...Wstać do WC nie mogłam,turlałam się,wierciłam, sapałam aż A.wstał i mnie podniósł :/ A rano ok ... Nienawidzę nocy! Maja wiedziała,że mama jest na totalnym wkurwie i nie szalała:D xxx Mooonia86 masz amnezje ciążową?:D Wiesz co... mi w sumie biust też jakoś strasznie nie urósł, o niecały rozmiar w sumie i pod biustem noszę wiekszy (nie dziwne jak brzuch pod samymi cyckami rośnie :/). I cieszę się... bo przed ciążą było DD. xxx Fijijiji.... no twarz na razie lekko mi się zaokrągliła... puchną mi tylko stopy. Najbardziej nie mogę patrzeć na swoje uda :/ Mam ochotę wybrać się właśnie do brafitterki po ciąży i karmieniu aby mi dobrała dobry stanik bo też czuję,że krzywdzę się nosząc te sieciówkowe :/ A Alan chyba po prostu sprawdza Twoją cierpliwość tymi zabawami z sutkiem:P Draniuch:D xxx Dziewczyny ja mam lęki jak ja będę wyglądała po ciąży skoro ten brzuch taki wielki :/ Większość moich kolezanek po kilku miesiącach wygląda lepiej niż przed... Czuję,że u mnie tak nie będzie :/ xxx Piękna pogoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! :] W nocy myslałam,że się rozpłaczę... Wzięłam już poduszkę do karmienia i podłożyłam pod nogi bo miałam ochotę je sobie obciąć...Wstać do WC nie mogłam,turlałam się,wierciłam, sapałam aż A.wstał i mnie podniósł :/ A rano ok ... Nienawidzę nocy! Maja wiedziała,że mama jest na totalnym wkurwie i nie szalała:D xxx Mooonia86 masz amnezje ciążową?:D Wiesz co... mi w sumie biust też jakoś strasznie nie urósł, o niecały rozmiar w sumie i pod biustem noszę wiekszy (nie dziwne jak brzuch pod samymi cyckami rośnie :/). I cieszę się... bo przed ciążą było DD. xxx Fijijiji.... no twarz na razie lekko mi się zaokrągliła... puchną mi tylko stopy. Najbardziej nie mogę patrzeć na swoje uda :/ Mam ochotę wybrać się właśnie do brafitterki po ciąży i karmieniu aby mi dobrała dobry stanik bo też czuję,że krzywdzę się nosząc te sieciówkowe :/ A Alan chyba po prostu sprawdza Twoją cierpliwość tymi zabawami z sutkiem:P Draniuch:D xxx Dziewczyny ja mam lęki jak ja będę wyglądała po ciąży skoro ten brzuch taki wielki :/ Większość moich kolezanek po kilku miesiącach wygląda lepiej niż przed... Czuję,że u mnie tak nie będzie :/ xxx Piękna pogoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! :] W nocy myslałam,że się rozpłaczę... Wzięłam już poduszkę do karmienia i podłożyłam pod nogi bo miałam ochotę je sobie obciąć...Wstać do WC nie mogłam,turlałam się,wierciłam, sapałam aż A.wstał i mnie podniósł :/ A rano ok ... Nienawidzę nocy! Maja wiedziała,że mama jest na totalnym wkurwie i nie szalała:D xxx Mooonia86 masz amnezje ciążową?:D Wiesz co... mi w sumie biust też jakoś strasznie nie urósł, o niecały rozmiar w sumie i pod biustem noszę wiekszy (nie dziwne jak brzuch pod samymi cyckami rośnie :/). I cieszę się... bo przed ciążą było DD. xxx Fijijiji.... no twarz na razie lekko mi się zaokrągliła... puchną mi tylko stopy. Najbardziej nie mogę patrzeć na swoje uda :/ Mam ochotę wybrać się właśnie do brafitterki po ciąży i karmieniu aby mi dobrała dobry stanik bo też czuję,że krzywdzę się nosząc te sieciówkowe :/ A Alan chyba po prostu sprawdza Twoją cierpliwość tymi zabawami z sutkiem:P Draniuch:D xxx Dziewczyny ja mam lęki jak ja będę wyglądała po ciąży skoro ten brzuch taki wielki :/ Większość moich kolezanek po kilku miesiącach wygląda lepiej niż przed... Czuję,że u mnie tak nie będzie :/ xxx Piękna pogoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo ja mam to samo.. tak mnie nogi rwą, że nie daje już z nimi rady... Masz jakieś rozstępy? ja mam na udach z przodu i z tyłu pod tyłkiem i więcej na lewej nodze... W ogóle pomału wpadam w paranoje jak oglądam to moje ciało... Jak się wysztyftuję... Make up itd. to nawet nieźle... Ale jak jestem bez makijażu, np.to zdj z wczoraj co wysłałam po kąpieli to istna porażka... I wciąż nie pamiętam co miałam się zapytać... No trudno... Nie dość ze mały zabrał mi inteligencje, to jeszcze teraz pamięć... Eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Panienki :) Ja też dzisiaj w nocy nie mogłam spać, ciągle mi za gorąco, budziłam się cała mokra, jak już budzik zadzwonił to ja chwilę wcześniej zasnęłam. Szoszonowa ja też się boję jak bedę wyglądać po ciąży, na razie w sumie dużo nie przytyłam, ale poszło mi w biodra, uda i tyłek, będę jak szafa wyglądać na koniec :( Moje wszystkie ciotki (siostry mamy) były bardzo chude po pierwszej ciąży, ale ja chyba niestety mam inną figurę :( Potem ostra dieta i ćwiczenia i chyba dam radę. Ale już mam jazdy, że okropnie wyglądam. Wcale sie sobie nie podobam w ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam się sobie podobam tylko ten cellulit jest obleśny bleee :P Mooniaa i Szoszonowa ale macie duże brzuszki :D mój mniejszy :) wiara w marzenia ale z Ciebie laska :) fajne psiaczki :) MAMA te Twoje cycuchy to na pewno jest wiekszy rozmiar są gigantyczne :) Ksawcio boski :) Anetucha z Amelci to już taka duża dziewczyna :) idę robić pieczarkową pierwszy raz w życiu ciekawe co wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa Ty sie ciesz, ze przez lato z ciaza nie bedziesz musiala latac! j amyslalam, ze sie rozplyne. zaciazylam w lutym takze w lato mialam juz niezly brzuch bylismy dzis nad morzem, moze widzialam ze 100m bo oczywiscie chris wybral takie miejsce, ze bym musiala zejsc ze skarpy a potem przez kolczaste krzaki zeby zamoczyc reke :/ i zadnego jedzenia na piknik czy koca nic nie wzielam bo myslalam, ze bedziemy na plazy przy sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×