Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Sorry za 3x wklejenie tego samego wyżej, coś się kafe psuła :/ Mooonia86 rozstępu nie mam ani jednego ale czuję ,że to kwestia czasu...Skora napięta do granic możliwości :/ Najbardziej spodziewam się na biodrach i w okolicach żeber:/ xxx Carolajna ja nawięcej kg złapałam pod koniec II trymestru ... wcześniej praktycznie nic mi nie przybywało :/ Ja nie mogę na siebie patrzeć jak siedze bokiem:D Jak stoję nie ma tragedii:D Chociaż w sumie ja postrzegam ten mój brzuch na mniejszy niż jest w rzeczywistości... Na szczęście z cerą, włosami i paznokciami nie mam problemow i nie miałam... xxx andziulka007 z tego co kojarzę masz jeśli chodzi o cm niewiele mniej ode mnie :P Ja mam 1122cm a Ty? I jesteś w 2 tyg.młodszej ciąży więc się nie chwal za wczasu :D A co do cellulitu ...to ja nigdy taka blada nie byłam więc wydaje mi się (i mam nadzieję:D), że to potęguje efekt :D Potęguje, prawda ?:D Pieczarkowa jaaaami :] xxx Anetucha też się ciesze,że upały mnie ominą... Chociaż w sumie w UK i tak nie ma az takich jak w PL ... No ale dziś słońce ostro daje^^ :) Ooo....może ja namówię A. abyśmy w następny weekend pojechali nad morze...mamy blisko.... tylko,że tam ponoć prawie zawsze jest odpływ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly365
Szoszonowa po twoim brzuszku od razu widać że jego lokatorem jest dziewczynka :) boże mój brzuch w ostatnich dniach przed porodem był gigantyczny! Aż nienaturalny...niemalże cała ciążę cieszyłam się że nie mam takich strasznych rozstepow (były tylko na tylku) a w dwa tygodnie przed porodem tak mi zeszpecily brzuch że teraz wygląda strasznie..o to miejsce bałam się najgorzej..ale co zrobić. Zawsze miałam ładny płaski i dbałam robiąc brzuszki..szkoda że nie mam jak zdjęć wrzucić. Zobaczyłybyscie przed i po ;) ja akurat szybko wróciłam do wagi z przed ciąży ale rozstepow niestety nie można się pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cellulit też miałam ochydny na udach i tylku ale od razu po porodzie wszystko zniknęło. Mam wyrzuty sumienia że tyle żarlam w ciąży. Czasami nawet na hama..u mnie było 23kg do przodu..masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo później sie zmierzę :) teraz już widać że będziesz miała dziewczynkę kształt brzuszka się trochę zmienił :) pieczarkową zrobiłam pyszną :) nie żebym się chwaliła :P dobra szykuje sie zaraz szkoła rodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly ja nawet nie chcę wspominać o cellulitisie, bo ten temat jest dla mnie straszny, miałam przed ciążą a teraz to mam nawał pomarańczki na udziorach, które zwiększyły swoją objętość na mega rozmiar.. :( x Zmierzyłam w końcu ten mój brzuch.. Miałam nadzieję, że już drań nie rośnie.. Myliłam się jednak... 117cm w obwodzie... Eh.. Mam nadzieję, że przetrwa jakoś do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaa, Ty mówisz o cellulicie na udach, a ja na koniec to miałam już na calusieńkich nogach! Nawet na łydkach :O Myślałam, że to od tego sadła, ale okazało się, że od zatrzymania wody, bo po parę dni po porodzie zniknął :) Także spokojna Twoja potargana ;) I ciesz się, że make up Ci jeszcze coś daje, bo mi już nawet nie pomagał :D XXX Szoszo, no draniuch jakich mało! :) XXX Robiłam dziś porządek w ciuszkach Alanka i odkładałam do pudła za małe ciuszki i aż łza mi się zakręciła w oku jak je oglądałam. Był taki maluśki... Cieszcie się dziewczyny z maleństw każdego dnia, bo tak rosną że szok. Pamiętam, że jak w 1-szym miesiącu tak dawał mi w kość to marzyłam żeby już był starszy, a teraz znowu chciałabym go zobaczyć takiego maluśkiego, a ten czas już nigdy nie wróci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly i andziulka007 a jaki to kształt na dziewczynkę ? Coś tam kiedyś czytałam ... Nie pamiętam :D Ale to chyba jakieś zabobony:P Andziulka007 mi się wydaje,że jeśli chodzi o kształt mam ciągle taki sam , okrągły od pod biustem i wysoko zawieszony ...tyle,że jest co raz większy :D Nie rozlał mi się na boki ale przez to ,że poszedł do przodu ciągnie mnie skóra na żebrach ...:/ xxx Molly zrzuciłaś już 23kg ???? Super :] Ja myślę,że dojdę do jakichś 17kg... skoro został mi jeszcze miesiąc a teraz siedzę w domu i mało się ruszam :/ xxx Cellulit na udach tragedia :/ Uda mi się o siebie ocierają ... Brr... Bleah ... Dziś mi A. znów zasugerował,że może po porodzie się na Zumbę zapiszę czy coś ...:D On ponoć na siłkę ma zamiar ... :D xxx Andziulka007 napisz co tam w szkole rodzenia fajnego było:] xxx Mooonia86 ... Ha! 117cm, czyli jednak większy :D !!! No dobra...ale Ty jesteś dużo wyższa więc u Ciebie to pewnie tak koszmarnie nie wygląda :] xxx Fijiji...ja też mam wrażenie ,że mi się na łydkach zaczyna robić cellulit :D Dziś byłam w takich sandałko-japonkach i tak mi nogi chyba od słońca i łażenia spuchły,że japonki mi się wżynały w stopy i odcisnęły się a stopa wystawała poza but... sweet :D Fijiji...Ile przytyłas w czasie ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mamy te co miały kreski na brzuchu, zniknęły? Ja mam delikatną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Szoszo, zrzuciłam 20kg te 3 jeszcze zostało. I nawet nie wiem kiedy to ze mnie zeszło. Jem normalnie jak zawsze nie bawie się w żadne diety. Oczywiście nie jem takich rzeczy które mogłyby zaszkodzić maluszkowi. Mama mówi że lepiej jest do wszystkiego pomału przyzwyczajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszek na dziewczynkę jest okrągły i taki ładny i to naprawdę widać a na chłopca taki szpiczasty. Patrząc na zdjęcia swojego brzucha i twojego widać dużą różnice:) u mnie jeszcze widać brązową kreskę nadal taka ciemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly,mam nadzieję,że ze mnie też spadnie wszystko:) Wysyłałaś fotki malucha i swoje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadnie szybko zobaczysz:) jak będziesz karmić piersią to jeszcze lepiej. Jak już wspominałam internet bezprzewodowy mi się zepsuł i nie mam jak wrzucić fotek a chciałabym się pochwalić swoim bobaskiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo, współczuję że będziesz się męczyć w upały. Mnie na szczęście to ominęło Ja przytyłam jakieś 18-19 kg i zostały mi 3 do zrzucenia, ale chyba w życiu ich nie zrzucę, bo wpierniczam jak oszalała :( Jestem na siebie wściekła :( Ciemna krecha nie zniknęła, wydaje mi się, że wręcz w ogóle nie zjaśniała :O Mam nadzieję, że w końcu zacznie blednąć... XXX MAMA, no to nie jestem sama :) Leci ten czas... A Ty masz już okres? XXX Keysy, miesiąc w miesiąc masz już okres? Molly a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszo tak jak Molly pisała bardziej okrągły na dziewczynkę a szpiczasty na.chłopaka ale to nie zawsze się sprawdza :D ja kreski cały czas nie mam i chyba już nie będę miała ale kto wie :) byliśmy na szkole rodzenia i było fajnie jeszcze 4 spotkania będziemy mieli :) dzisiaj było ogólnie takie spotkanie zapoznawcze jutro odwiedzany porodowke i oddział :) a później spotkania w przyszłym tyg. Mooniaa i Szoszo w tej grupie na szkole rodzenia tylko ja i jeszcze jedna dziewczyna mamy termin ok 20czerwca a pozostałe 4 mają na koniec maja początek czerwca i powiem wam ze mój brzuszek jest chyba tam największy tzn mój misiek tam stwierdził także Wasze brzuszki są gigantyczne szczególnie Mooni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia za duze foty! :) nie otwieraja sie bez pobierania x Szoszonowa mi sie cholernie podoba Twoj brzuch ;) tez taki mialam! :) zazsdroszcze ze nie masz zadnego rozstepu :( ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amela pol h temu zaczela ryczec kopac, musialam ja na rekach miec caly czas rozebrana do pampersa, jak tylko widziala ze zblizam sie do sofy zeby usiasc nie mowiac o polozeniu jej obok to wpadala w histerie. mlekiem plula itd. po pol h wszystko jej przeszlo i lezy obok na sofie i mi klepie w laptopa... ktos mi powie WTF?| x tez podeslalam foty ;) a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiijiji... mi został niecały miesiąc... a w UK upał to raz na ruski rok się zdarza więc spoko luzik:) Co do wpierdzielania to ponoć jak się karmi ma się mega apetyt więc to normalne :P Poza tym Ty jesteś niezła laska i zostały Ci raptem 3kg więc pewnie przesadzasz!!! :) xxx andziulka007 mi się wydaje,że Ty wcale dużo mniejszego brzucha nie masz :P Czytałam dziś od czego zależy wielkość brzucha... Ponoć w ogóle nie zależy od wielkości bobo...a przede wszystkim od tego gdzie umiejscowione łożysko, ile wód płodowych i kształt macicy ... ;) Zastanawiam się tylko jak on się potem wchłonie :/ Ja mam hospital tour w pt :) Kreska też prawie niewidoczna, zresztą widać w ostatnim mailu ;) xxx Anetucha dzięki bejb:* :D Cieszę się,że Ci się bebzun podoba, chcesz ponosić ?:D Oddam Ci na kilka nocek....a ja się wyśpię :D Rozstępu nie mam na razie :/ Co do ławy to szukam innej, chcę drewnianą, ciemną...:) Nie znosze tej ... ma styraną nogę, wazy z pół tony i jest szklana :/ W Ikei widziałam fajną i tanią...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym mogla ponosic czemu nie :D chociaz mam swoj jeszcze ;) pewnie nie pamietasz jak pod koniec pazdziernika nie moglam spac przez wysypke :) myslalam, ze sie zarapie, 3 razy w nocy bralam zimny prysznic i modlilam sie o porod ;) pozniej byly proby indukcji porodu zakonczone niepowodzeniem :D itd Amelcia ma chyba najwredniejszy płacz na ziemi i robi to najglosniej ze wszystkich dzieci ;] nawet w pracy przyznali mi racje, ze mozg wibruje jak ona zacznie ryczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fijfij ja jeszcze nie mam miesiączki. A karmisz piersią? Bo jeśli tak to dopiero po paru miesiącach się ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×