Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

ja startowałam z 54,4kg a mam wzrostu tyle co HinskiTurysta :) zobaczymy ile będę ważyć za 2 tygodnie :) na ostatniej wizycie w 17 tygodniu miałam 55,5 :) jeszcze w liceum ważyłam 52 ale jak po skończeniu szkoły poszłam do pracy to mi przybyło ze 4 a może nawet 6 kg - wszystko przez jedzenie obiadu na wieczór po pracy. Na początku ciąży mdłości i brak apetytu zrobiły jednak swoje i trochę mi się schudło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po midwife :] Nic szczególnego, to co zwykle : ciśnienie,mocz, dno macicy 37cm, serduszko Majki, ułożona jest na boku z prawej strony, główka co raz niżej....mogę urodzić jutro albo za 3 tyg:D Nie wiadomo :] No i pożegnałam już moje +14kg, dziś +16kg ...a miało nie lecieć pod koniec a wychodzi kg na tydzień... Pytałam co robić jak pierwsze wody odejdą, powiedziała,że nie mogę czekać na A. tylko jak najszybciej do szpitala. Pewnie mnie odeślą i tak ale muszą jak najszybciej sprawdzić co się dzieje... Także miałyście racje. xxx Andziulka007 a te chusty tkane to w jakich cenach? xxx Noooo....wypadanie włosów na kilka mies. po porodzie to ponoć norma....ale niby wracają do stanu poprzedniego:] xxx Zaraz lookne na pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka dajesz, dajesz;) Trzymam kciuki, za szybki i bezbolesny;) x Szoszo czekam na relacje;) x Mój jak się do wtorku nie urodzi to we wt przyszłego tyg mam ostatnią wizytę.. A maksymalnie 10 czerwca muszę wstawić się do szpitala x O ja!! Jaka ulewa!! Normalnie oberwanie chmury mam za oknem x Andziulka ja miałam usg (to zwykłe nie 3d) w 36tyg i było wszystko widać... Sprzęcior też ;) Nie mogę obejrzeć filmiku... Coś się ładuje poczekam... x Dziewczyny bobasy bombastyczne!!! ;) Ja też chcę swojego :] x Dzięki dziewczyny... Póki co mogłabym w tej kuchni siedzieć całymi dniami ;) x Kurcze o czymś zapomniałam? Najwyżej dopiszę... Ah... Mam wniesione łóżeczko na górę;) dziś je zmontuje wyszoruje i mam nadzieję, że przygotuję na picobello ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka mój się tak samo rusza... Tylko ja nie wiem jak Ty to robisz, że udaje Ci się nagrać, bo mój jest cwaniak straszny i tak to wariuje na wszystkie strony, a jak tylko włączam to cisza... Wredziuch jeden... x Szoszo no to kiedy rodzimy;) A jak oni mogą Cię do domu odesłać jak Ci wody odejdą zwariowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mogą odesłać jeśli jest jeszcze wystarczająca ilość wód (pękają dwa pęcherze z wodą) , nie ma smółki i brak skurczy ..... Mooonia86 ja na moją też poluję z aparatem aby nagrać to jak tylko wyciągnę jest cisza :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia86 u mnie jest tak,że mam wizytę w dzień porodu ... Potem w siódmym dniu przenoszenia (czyli 11.06) i wtedy masaż szyjki macicy i kolejna wizyta 3 dni potem (14.06) i decyduję - albo kolejny masaż albo chcę oksytocynę na wywołanie ... Ogólnie mogę przenosić max 10 dni.... :] Czyli własnie do 14.06 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam te co w ciazy bo musisz je uzupelniac. szcegolnie wapn bo za pol roku bedziesz z dentysta na ty. ja biore witaminer. na wielu jest napisane dla kobiet w ciazy i karmiacych. jak nie bezdiesz brac to bedziesz miala niedobory. eryk wstal najadl sie i spi dalej. ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolajna dobrze ale on spi caly dzien. wstal o 8.40 poszedl spac o 10. o 12 obudzil sie dalam mu cyc i dalej spac od razu. nawet na 5 min sie nie rozbudzil. potem spal do 13;40 zjadl i tez od razu zasnal dalej i spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z was dziewczyny w ogóle ma tak ,że wasz dzidziuś według usg jest młodszy niż wskazywałby na to termin OM? u mnie jest 6 dni różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniaa no mój też wstydzioch ale nieraz mi się udaje go przyłapać na figlach a że mam tel pod ręką to nagrywam :) idziemy dziś na usg zobaczymy jak tam mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaZbrzuszkiem pocieszasz mnie ale nie panikujesz? ja w sumie zaczynam. a zaproszenia sami wypisujecie czy zamawiacie z personalizacja?? ja mysle jeszcze zeby puszczac lampiony ale zobaczymy jak wyjdzie. Zamowilam dzis fajnego balona, peka i wypadaja z niego balony i platki roz :). zastanawiam sie nad suknia bo przy moim wzroscie boje sie ze bede wygldala jak bym szla do 1 komuni :P xxx Szoszonowa te Twoje kg to pewnie sama woda :) nie puchniesz ? xxx Piotrus po szczepieniu tez spal a pozniej obudzil sie z tem 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spadam. Jade do gina a potem do mamy, odezwę sie wieczorem :) Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinski pocieszam :D mam tyle wzrostu co Ty i po 1. przymierzeniu sukni stwierdzam, że nie będziemy wyglądać jak byśmy szły do 1 komunii :D ten balonik to fajny pomysł. siostra mojego G miała taki na swoim weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety, ja z Karolem dziś zaczęliśmy remont dużego pokoju. Ściany podłogi nowe meble. Najlepsze jest to ze meble jeszcze nie zamówione. Po podłogę jedziemy jutro a Karolcia ma wolne tylko do niedzieli mam nadzieje, ze jakoś to szybko ogarniemy. Teraz jest syf i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyszorowałam, zmontowałam i ubrałam łóżeczko... Zaraz wyślę Wam zdjęcia, jeszcze nie stoi tam gdzie powinno, bo Marcin musi dokończyć listwy podłogowe u małego... Teraz to już na pewno wyjdzie ;) W końcu zobaczył jakie ma wielgaśne łoże, a nie to co mój ciasny brzuchol :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×