Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość blond_ambitions!

jak wyglądał wasz pierwszy pocałunek?

Polecane posty

Gość blond_ambitions!

wiadomo że pierwszy pocałunek to dla nie jedenego/jedenej z nas piękniejsze przeżycie niż pierwszy seks. Moje pytanie z kim i gdzie się to odbyło, czy było magicznie? W jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warrrior
bylo magicznie i od razu z jezyczkiem mmm a pozniej bylo jeszcze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bfdvufbvjadsg
Dla mnie pierwszy pocałunek nie był jakimś mega przeżyciem bo kilka dni wcześniej miało miejsce z tym właśnie chłopakiem pierwsze, czułe przytulenie, które w milczeniu trwało dość długo i to było MEGA :) chodzi o to, że to był pierwszy kontakt fizyczny, który dużo znaczył bo od tego momentu wiedzieliśmy, że będziemy razem. Serce waliło jak młot, nie spałam po tym całą noc. Ekstra uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiki są tutaj
Chcecie nas zdenerwować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond_ambitions!
ja niestety po pijaku i z chłopakiem który jak później się dowiedziałam miał dziewczynę czyli nie ma się czym chwalić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond_ambitions!
miałam na myśli prawdziwy pocałunek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyone alse
gdy odprowadzał mnie na przystanek autobusowy, mało magicznie, ale w sumie nie wiem jak tego wieczoru dotarłam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaaaaa23
Dość dziwny :P ale bardzo miły. Spotykaliśmy się już trochę i widziałam, że nie ma odwagi tego zrobić, więc postanowiłam mu pomóc, a że byłam pod wrażeniem filmu "Amelia" to wykorzystałam motyw. Kazałam mu zamknąc oczy i zaczęłam go całować najpierw w skroń, w policzek i w końcu w usta...było krótko ale fajnie:) no i tak się do dziś całujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whdhduhe
bylo zajebiscie....rozpetala sie wielka wichura, wokół pioruny, a on mnie pocalowal..;d jaram sie do dzis haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bfdvufbvjadsg
"jaram sie do dzis" - haha no to dobrze, fajnie ze ktos jeszcze potrafi sie cieszyc w tym kraju :) jaraj sie jak najdluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam że z każdą dziewczyną jaką chodziłem nie całowaliśmy się z językiem bo się wstydziliśmy tylko buziaki, raz chodziłem z taką ze w ogóle wstydziliśmy się całować i trzymać nawet za ręce. Wiem że to dziwne ale raz tak było. Raz tylko całowałem się z językiem gdy byłem lekko pijany z obcą dziewczyną ale było bardzo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmiwows,do
nie pamietam zbyt wiele, pamietam tylko ze walil zgnilizna, oblizal mnie cala, potem pomachal ogonem i zaszczekal zeby wyprowadzic go na spacer, mialam wtedy 36 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszyyyyyyy
A u mnie to byla ustawka :D spotykalismy sie przez moze tydzien bylam na wakacjach u cioci, wesole miasteczka, festyny, zabawy w chowanego.. i tak w dzien mojego wyjazdu dokonalo sie hehe bylo hmm nie pamietam dokonca ale stresujaco ze chuuuuuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietas szczesnias
przywiazala mnie lancuchami so drzewa, potem chlostala, poderznela gardlo a potem pocalowala. to byl najszczesliwszy dzien w moim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat miałam
wyskoczył z pracy na moment, odprowadzał mnie, to było na takim mostku, gdyby to miejsce opisać może i by ładne się wydało, ale dzieciaki tam jarać przychodzą a strumyk średnio czysty:D miło wspominam, ale bez rewelacji, pamiętam, że się podnieciłam troszkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarara
mój pierwszy pocałunek był... z dziewczyną. nie jestem homo, ale tak wyszło ze względu na to, że wcześniej trochę ze znajomymi popiliśmy. nie wspominam to jako mojego pierwszego pocałunku. drugi (w głowie mój pierwszy) był z kolegą, z którym zaczęłam się spotykać. na pierwszym naszym spotkaniu, po długich rozmowach, na świeżym powietrzu, po spacerze. siedziałam u niego na kolanach i jakoś wyszło, że się pocałowaliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość er3rr425r42r
Bleeee.... Ani magiczne, ani piękne. To był mój chłopak, też całował sie pierwszy raz. otwierał buzię jak glonojad i całą mnie obślinił. Jak jakaś przyssawaka był :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość er3rr425r42r
Bleeee.... Ani magiczne, ani piękne. To był mój chłopak, też całował sie pierwszy raz. otwierał buzię jak glonojad i całą mnie obślinił. Jak jakaś przyssawaka był :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyuy
hmm.. noo poszlismy na spacer do parku.. usiedlismy na ławce, on mnie przytulił po czym sie zbliżył ,ja na niego spojrzałam i tak jakoś wyszło ... ale mega stres byl xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no u mnie na pewno nie magicznie... Ale podniecająco ;) mając 19 lat pierwszy raz całowałam sie i w ogole doszlo do blizszego kontaktu z chlopakiem, na imprezie. Bylam trzezwa, on chyba lekko wstawiony, swietnie tańczył i miał niezłą bajerę ;) fajny chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie podotykał mnie trochę po tyłku, fajne miał silne łapy. A sam pocalunek nie byl zly chyba, chociaz bylam troche zazenowana bo chyba sie biedak napalił co poczułam na sobie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy był jeszcze zanim poszłam do szkoły więc nie bardzo pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anastazja 94 napisał:

Mój też !! 😂 Koleżanka mnie uczyła w gimnazjum.  Dlatego uważam że - fatalnie haha 

Hahaha 😂😂 ahh to uczenie 😅😅 to u mnie w sumie fajnie było ale to tak dla beki 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Anastazja 94 napisał:

Hahah piękne czasy.  Ja nie dla beki.  Blauka w szkole z koleżankami u koleżanki. I przy świadkach na fotelu - lekcja buziaczków.  😂 Chyba ten pierwszy raz to do końca życia zapamiętam - miękki język du/ pe/ czki 😆 

Jak to piszesz to przypomina mi się sytuacja jak moja ex przyjaciółka uczyła się robić loda na bananie 🤣🤣 Jak to musiało wyglądać z boku ... 🙄🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, brokencat87 napisał:

jestem asem, na filmach to wygląda fajnie, ale w rzeczywistości pocałunek musi być obrzydliwy, no i nie wolno  go wykonywać w czasach pansemii!

🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×