Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blankini

ile L4 w ciąży?

Polecane posty

no nie wiem czy w sklepie z odziezą mozna po pierwsze siedziec ;) , po drugie do konca ciązy ;) zazwyczaj to praca non stop na nogach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1: dziekuje kolezankom za odp. na moje pytanie :) faktycznie lepiej zobaczyc dziecko co miesiac na tym usg i ni eumre od tych 120 zl/mcznie ... po 2: do "milych inaczej" jeśli uwazacie, ze w ciazy powinnam pracować w ośrodku wychowawczym gdzie przebywa agresywna mlodziez czesto ze sprawami karnymi.... to faktycznie chyba powinnam wrocic do pracy i dalej sie znimi szarpac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko nie tłumacz się
te dziewuchy to zazdrośnice bojące się o własny tyłek w firmie dlatego najeżdżają na inne kobiety które od razu przeszły na l4, ciąża i dziecko jest najważniejsze nie można się narażać jak praca zagraża zdrowiu, jak ktoś ma bez stresową pracę siedzącą niech siedzi do 9 miesiąca i tyle! niby jak kobieta w spożywczym czy innym sklepie ma pracować z brzuszkiem fizycznie no nie realne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mam troszkę inny problem: jestem w 17 tc. W czerwcu byłam 6 dni na l4 z powodu przeziębienia, nie wiedziałam o ciąży. Od 22 sierpnia jestem na zwolnieniu od ginekologa z powodu "problemów z macicą". Moje pytanie jest następujące czy zasiłek wyliczony będzie ze 12 miesięcy do czerwca czy do sierpnia. Jest to dla mnie bardzo ważne , ponieważ co miesiąc mam różne wypłaty i kwota znacznie sie różni. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie lekarz może wystawić dłuższe zwolnienie. W praktyce nie robi tego, bo nie chce narażać ciężarnej na wezwanie przed komisję zusowską ani siebie na kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×