Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piegusek20

Coś się ze mną dzieje? też macie tak?

Polecane posty

mam 20 lat, mam faceta kilka lat, nie pracuje, szukam pracy, nie narzekam na brak kasy..ale..ale czuje ,ze moje życie jest okropne, mimo ,ze jest przy mnie kochana osoba czuje ,ze chce nie zasługuje na miłośc, kiedyś byłam zakochana do szaleństwa a on mnie zostawil, wykorzystał , spałamz nim i odszedł po tym wszystkim trudno mi było się pozbierać od jakiegoś czasu jestem z innym Kocha mnie ichyba od niedawna sie tak naparwde zakochał! kiedyś był inny i wydaje mi sie,ze na początku był tylko dlatego bo sie z nim spałam. teraz tak nie jest, ale myślę ,ze ja niue zasługuje na miłośc, moja siostra zmarła na raka i ciągle myślałam dlaczego nie ja,tylko ona...Kocham swoją rodzine ale ja nie potrafie już dłuzej żyć, czuje,że jestem niepotrzebna ja sie taka czuje ,i czekam tylko na śmierć.. to jest niesprawiedliwe ,ze ludzie umieraja którzy chą żyć a ci co nie chcą musza życ, jestem wierząca wiec nie zabije sie sama, ale męcze się żyjac na tym świecie... :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsiłamocy
marudzisz jak pokręcona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nigdy nie byłaś/eś na moim miejscu , ja zyje męcząc sie, czesto płacze i zastanawiam sie nad wszystkim. jest mi ciężko i nie potrafię normalnie iść do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje życie jest okropne, i nie chce żyć... ale nie moge nie zabić bo wierze w boga, ale nie chce sie już tak meczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmarźluch
Skoro on Cię kocha, to na miłość zasługujesz. Jeśli byłabyś rodzinie niepotrzebna, to by Cię odtrącili. Po prostu. Stawaj rano przed lustrem i powtarzaj to sobie. Są na świecie ludzie, dla których jesteś baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo ważna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×