Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natejloniowy

co robic?

Polecane posty

Gość natejloniowy

Z Weronika jestemy pol roku ,jestem w niej zakochany po uszy . ALe ostatnio cos zaczelo dziac sie z nia niedobrego , zaczela sobie podpijac nawet sama ,palic , jej przyjaciolka mowi ze widziala jak palila trawke,okaleczala sie.Kazda proba rozmowy konczy sie tym ze placzem i krzyczy na mnie . Jak jej pomoc , myslicie ze to moze doprowadzic do czegos powazniejszego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja, ale czekam na wybranie
macie 15 lat:classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosroko_i_jajco_0_
albo jest emo albo ją wujek molestuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosroko_i_jajco_0_
jeszcze jest ewentualność że demon ją opętał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natejloniowy
nie 15 i to nie jest zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy jaka jest - jeżeli jest osobą na ogól towarzyską, która lubi być wśród ludzi to raczej jest to próba zwrócenia na siebie bardziej uwagi (nie pytajcie dlaczego w ten sposób) jeżeli jednak jest osoba skryta o wąskim kręgu znajomych to raczej ma jakiś osobisty problem, który ją przerasta. Może miec też skłonności do takich zachowań właśnie. Ciężko jest nam tutaj coś zawyrokować, niby nic, ale jednak coś. Jeżeli nigdy do tej pory nie miała takich pomysłów oznacza to, że okoliczości są dziwne. Warto podpatzreć relacje w domu, ze znajomymi. Delikatnie sprawdzić z kim spędza czas (byc moze chce zaimponowac nowej koleżance?), może to pomoże jakoś rozwiązać ta zagadkę. Zobacz jakie książki tez czyta - po prostu jakie leżą w jej pokoju - tylko nie buszuj po szafkach i nie sprawdzaj smsów, czy historii w kompie bo to naruszenie intymności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×