Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarzynakasiaaaaaaaa12

jaki bagaz dla dziecka do samolotu

Polecane posty

Gość katarzynakasiaaaaaaaa12

Witam serdecznie. Mam pytanie do bardziej doswiadczonych mam ktore juz lataly z dzieckiem samolotem, otoz w listopadzie lece liniami ryanair do londynu, kupilismy bilety bez bagazu rejestrowanego tylko podreczny, stad moje pytanie czy dziecku moge wziac torbe podrozna z jego rzeczami i dodatkowo wozek?? probuje dodzwonic sie na infolinie ale ciagle odrzuca mi polaczenie. Prosze o pomoc z Waszej strony drogie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika..
ponizej 2 lat nie ma dziecko zadnego bagazu, wozek mozesz wziasc. jesli dziecko ma ponad dwa lata to tak przysluguje mu normalny bagaz podreczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yukki
to zalezy od wieku dizecka. recialam w zeszłym mmiesiący ryanem z 20 miesięczniakiem- nie przysługuje mu żaden bagaż. musieliśmy się więc spakować we trójkę w dwie 10 kg walizki podręczne. a wózek leci za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka bambino
ponizej 2 lat dziecku nie przysluguje bagaz. Mozesz wziac jakas dodatkowa torbe z pieluszkami czy jedzeniem, ale nie za duza. Powyzej 2 lat ma bagaz podreczny jak kazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynakasiaaaaaaaa12
syn ma 11 miesiecy. A jezeli chcialabym wziac łozeczko turystyczne i wozek to za lozeczko bede placic? bo na necie niby pisze ze nie przysluguje limit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynakasiaaaaaaaa12
teraz zaluje ze nie kupilam dodatkowego rejestrowanego bagazu bo nie wiem jak ja zabiore sie z mlekiem pieluchami i tym wszystkim. Kaszki kleiki kanapeczki:) szok hehe A teraz bagaz jest dwa razy drozszy niz przy pezerwowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynakasiaaaaaaaa12
nikt wiecej sie nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynakasiaaaaaaaa12
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opilka23
ponizej 2 lat dla dziecka, wozek mozesz wziasc. www.lotnicze-linie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z londynu
Do 2 lat możesz zabrać wózek i mala torbe,albo raczej torebkę z husteczkami pieluszka i czymś do przegryzienia. Powyżej dwóch lat normalny bagaż podręczny,w zależności od linii lotniczej i tak samo wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gala_ma
a jak dziecko starsze to jemu prezysługuje też bagaz podręczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×