Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hahakjoadpfa

Apart czy W.Kruk

Polecane posty

Gość gość
Nie zgadzam się, my zwracaliśmy towar i nie było problemu i nikt nie przestał być miły. AIMOR diamonds polecam pod chyba każdym kątem, obsługa, produkty, ceny rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Aclari Diamonds, ceny miażdżące i mega nowoczesne podejscie do bizuterii i milutcy sa dla klientów i b profesjonalni :) moja Gosia zachwycona <3 Mają ogromny wybór, piękne opakowania i stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aclari to właśnie był Aimor wcześniej. Zmiana bardzo na plus, produkty te same piękne ale cała nowa otoczka luksus :) I pozdrawiam panie z salonu w Sopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdjdj
Zdecydowanie Apart. Mój pierścionek zaręczynowy z białego złota rozpadł się po 3 tygodniach. Nosiłam go tylko do pracy (praca przed komputerem) Do tej pory robią wielkie problemy z reklamacją. Na jakąkolwiek odpowiedź trzeba czekać 2 tygodnie. Zero szacunku dla konsumenta Nigdy w życiu nic tam nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam pierścionków W.Kruk. Piec razy wypadał mi ten sam brylant. Jeździłam cierpliwie do reklamacji po 100 km w dwie strony, choć wolałam zwrot pieniędzy za wadliwy pierścionek. Kontakt ze strony firmy opieszały. Pierścionek dłużej był w reklamacjach niż na palcu. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokooo
a ja nie polecam brasoletek z Kruka,,,po zaciągnięciu opinie biegłłego na temat wykonania biżuteri,okazuje się ,ze biżuterie (bransoletki) sa sprowadzane gotowe,,nie wiadomo kto je wykonuje,,,wszystkie cyrkonie wypadły z mojej bransoletki,oczywiście reklamacji nie uwzględniono.Ale jak widać Kruk - nie interesują opinie klientów.Nie kupujcie u Kruka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM APART! Zgłosiłam reklamację pierścionka po dwóch miesiącach użytkowania, ponieważ brakowało w nim jednego z diamencikow (jak się później zorientowałam po zdjęciach, nie było go od samego początku). Nie dość, że reklamacji nie uznali, sugerując, że to moja wina, to jeszcze pierścionek wrócił pogięty. Podejście firmy do klienta jest fatalne!! Apart kompletnie nie dba o dobro klienta. Mogliby mniej pieniędzy wydawać na twarze celebrytów, a więcej przyłożyć się do profesjonalnej obsługi i jakości produktów. Nigdy więcej nic nie kupię w aparcie i każdemu odradzę zakup produktów tej firmy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. , Dziewięć lat temu kupiłam z mężem obrączki w sklepie jubilerskim KRUK. W 2008 nie musiałam czekać na zamówienie jedyny problem polegał na tym ze w jednym punkcie nie bylo naszych rozmiarow , po obdzwonieniu placowek gdzie znajdziemy porzebne rozmiary, w efekcie kupiliśmy jedną w Łodzi a druga w Katowich (opinia pozytywna..w ciągu 2 dni mieliśmy obrączki bez czekania..mile zaskoczenie )kupiłam jeszcze w tym sklepie 2 pierścionki i otrzymałam kartę przyjaciol Kruk 5%..wauuu Pech chciał ze mój maz zgubił latem tego roku (2017) swoją obrączkę i w związku z nadchodzącymi świętami pomyślałam że to będzie fajny prezent . Pierwszy szok : obrączka prawie raz tak droga wtedy 499PLN teraz 799PLN... ale ok Drugi szok: okres oczekiwania 4-6 tygodni...ok Pierwszy tel do sklepu internetowego co i jak mam zrobić....informacja nie dokladna..wiec zdzwoniłam do galerii Kraków ul. Pokoju. Przesympatyczna Pani hmm Jola czy Ela mówi ze jest teraz promocja ze i nowi i starzy klienci mają 10%...(wiec jeszcze lepiej ) do tego zawieszka za zlotowke(dla mnie:-). Próbuje zamówić przez Internet bo nie mieszkam w Polsce..okazuje się ze karta ponoć nie aktywna.Rejestruje się jako nowy klient, otrzymuje nowy numer karty ale 0%.....wiec nerwy....telefon do sklepu internetowego. PAN który odbiera (chyba ten co poprzednio)pomyłka totalna , siedzi tam za kare...i nic mi nie pomaga. Decyduje się na pomoc siostry....pojechała ...zamowila w sklepie...obrączka jest do 10 dni....super.....mega zadowolenie....i..trudno uwierzyć obrączka o tym samym symbolu a inna ...jedna część mat....nie 10%a5% rabat i ledwo co zawieszka Siostra dzwoni do mnie i podaje Panią kierownik KRUK Galeria Katowicka która wmawia mi ze zawsze te obrączki takie byly...i że zawsze się zamawialo i czekało .....że moja obrączka to się musiała wypolerowac...a właściwie to pewnie 9 lat temu zamawiająć to mi się albo bardzo spieszyło albo specjalne zazamówienie robilam bo ona tam 14 lat pracuje (ciekawe)i wie lepiej (mając 42 lata nie mam sklerozy postępującej) Dla mnie żenada. ...jestem rozczarowana obsluga tego sklepu . Dopiero jak powiedziłam tej Pani ze na pewno wystawie opinię to spuściła z tonu i stwierdziła że być może teraz wykonana została obrączka trochę inną technologią czy z innego materiału?. ....dla mnie totalny no go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita_13
Kruk napewno nie polecam!! Pierwsze moje dośwadczenie to kolczyki które zepsuły sie po tygodniu. Drugie to pierścionek zareczeniowy, który trzeba było zmniejszyć. Nie nosiłam to tej pory zabardzo pierścionków I nie wiedziłam tak naprawda o Ile zmniejszyć. Obsługa była na tyle nie miła, że Pani mi powiedziała " Przecież to Pani ma nosić, skad ja mam wiedzieć "!! No I w końcu zadużo zmniejszyli, trudno go zdejmować, a złota ucilei tyle l, że próba zupełnie znikła, a pierścionek z tylu jest tak ciebie, aż boje sie że coś stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek344
A co powiesz na złotnika Jacka Sikorskiego? Ja tam kupowałem przed ślubem. Piękne pierścionki, bardzo atrakcyjne ceny i masz pewność, że Twój pierścionek będzie wyjątkowy bo do tak popularnych firm to chodzi każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem klientką W.Kruk. od wielu lat. Kiedyś to był ekskluzywny jubiler. Teraz handlują tandetą. Do tego Panie w salonach są opryskliwe . Kolekcja telkari- najpierw bransoletka się rozpadla. Potem kolczyki. Na reklamcje dostałam odpowiedź: Reklamacja nie zostala uznana. Warunkowa bezplatna naprawa. Na bezpłatną naprawę czekałam przeszło półtora miesiąca. Kiedy przy okazji innych zakupów weszłam do salonu - Poznań Plaza Pani mi odczytała protokół z którego wynikało że sama zepsułam bransoletkę i naprawdę firma robi mi uprzejmość że mi ją naprawi. Żenada. Nadmienię tylko że jak pękło mi ogniwo w naszyjniku z Apartu to w przeciągu tygodnia kurierem otrzymałam nowy . Można? Można . Z żalem po wielu latach porzucam W.Kruk. I innym też odradzam. Towar byle jaki obsługa niemiła a proces reklamacyjny trudny i ciągnie się tygodniami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka i pierścionek
Drodzy forumowicze... Nadszedł jednak czas w którym jak każdy student muszę zmierzyć się z napisaniem pracy, oczywistym jest również że jak każdy student (nie licząc tych z legend) zostawiłam to na ostatnią chwilę... Piszę pracę na temat wpływu przedmiotów na ludzi, za cel obrałam sobie PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY. I tu moja prośba... JEŻELI BYŁAŚ LUB JESTEŚ ZARĘCZONA - BARDZO PROSZĘ POŚWIĘĆ MI SWOJE 10 MINUT I WYPEŁNIJ MOJĄ ANKIETĘ. Bardzo mi to pomoże a może i Ty dowiesz się czegoś ciekawego o sobie? Jeżeli ktoś ma mamę, siostre, przyjaciółke, znajomą która mogłaby wypełnić moją ankiete a Wy podesłałybyście im link byłabym bardzo wdzięczna. Wszelkie udostępnienia mile widziane!!! Dzisiaj Ty pomożesz mi, jutro ktoś pomoże Tobie :) To są tylko informacje do celów naukowch, nigdzie nie zostana udostępnione - jedynie w tej jednej pracy licencjackiej. Podaję link do ankiety: https://www.survio.com/survey/d/T5J1G6V8J3Z0T5S7W To nie jest żadna reklama a tylko studentka potrzebująca informacji. Mail podany jest w ankiecie jezeli ktoś miałby pytania. Pomóż studentowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W.Kruk to istna porażka. Mam pierścionek. Juz trzeci raz byl na reklamacji, trzy razy wypada to samo oczko i za trzecim razem reklamacja jest nie uznana bo stwierdzono ze to z mojej winy! czekam juz na nniego miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widząc co za g****o sprzedają teraz w sklepach jubilerskich zastanawiam sie czy nie lepiej przerzucić sie na lombardy w ktorych mozna czasem jeszcze wyłowić cos z jakością z dawnych lat... A do pana pseudo jubilera sprzedawcy ktory rzekomo napatrzył się jak klienci nie dbają o biżuterię... Napatrzyć to się można jak wy nie dbacie o jakość usług i sprzedawanego towaru. Prawdziwe wyroby złotnicze z dawnych lat przetrwają nawet przerzucanie gnoju widłami i tyle w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie odradzam biżuterie W. KRUK - w zamówieniu otrzymałam broszkę srebrną z kolekcji kwiaty nocy ( za kilkaset złotych) -bez zapięcia!!!!!, a kolczyki z tej serii ułamały się przy drugim założeniu!!!! Podarowałam tez jako prezent imieninowy koleżance i jej również zapięcie się ułamało przy drugim założeniu. Biżuteria bardzo droga i nie warta swojej ceny ze względu na marną jakość. wybór pozostawiam wam, ale ostrzegam- jakość nie warta takiej ceny, będziecie rozczarowani tak jak ja i moja przyjaciółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Ja robiłem na zamówienie w Kornie. Mają własną pracownię i projektantów, bardzo dobre ceny. www.sklep-korn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Kruk to dno! obrączka od pierścionka z białego złota po kilku dniach noszenia po prostu pękła bez żadnej przyczyny zewnętrznej, nieprawdopodobny badziew, uwaga na zakupy obrączek, pierścionków zaręczynowych, to dopiero byłaby przykrość, gorzej niż chińszczyzna, biżuteria z automatu jest trwalsza niż produkty od tego żenującego pseudojubilera, który wykonuje nie wiadomo z czego tak naprawdę wyroby i mieni je złotymi, odmawia zwrotu pieniędzy, chce naprawiać szajs, którego człowiek już przecież nie chce, bo prędzej czy później znów się rozwali, biżuteria na lata, żałosne...

Na marginesie dodam, że mam pierścionek z briju, który z kolei zostawia brudne ślady, bo jest ze stopu z jakimiś domieszkami mimo, że to niby wysoka próba złota, inny pierścionek z aparta nigdy nie wywołuje takich zmian mimo, że są noszone jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×