Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hahakjoadpfa

Apart czy W.Kruk

Polecane posty

Odradzam i to i to. W dwóch wymienionych salonach drożyzna, ceny nie współmierne z ilością złota jak i masą diamentów. Siostra kupowała obrączki z mężem w Aparcie, dali coś koło 2,5-3 tys za parę czyli wcale nie mało. Po rozstaniu sprzedawali obrączki i okazało się że gramatura złota była sztucznie zawyżona, tzn złoto było z jakimś dodatkiem a diamenty były choj warte. Dostali grosze. Nauczony ich błędem szukałem złotników i jubilerów w necie . Trafiłem na stronę 79diamenty.pl i śmiało polecam każdemu kto chce kupić biżuterie. Dużo niższe ceny no i jest jakość i wiem co kupiłem, i (odpukać) jakby mi nie wyszło i byśmy sprzedawali to można nawet tam po fajnych cenach. Dlatego radzę szukać, albo prywatnych złotników albo sprawdzonych firm, bo na złocie i biżuterii ludzie kręcą niezłe wałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ile ludzi tyle opinii. Apart ma chyba ciekawsze wzory biżuterii, jest bardziej nowoczesna.Co do jakości to mogę się wypowiedzieć tylko na temat apartu, bo mam trochę tej biżuterii i według mnie jest świetna.Dzisiaj byłam tam też na małych zakupach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobswojslubPL
Mamy obrączki z Kruka i jesteśmy zadowoleni. Bardzo dobra obsługa w salonie, duży wybór, grawer bez żadnych dopłat - cenowo także w zasięgu praktycznie dla każdego. Chyba jedyny minus to duża ilość smsów reklamowych które dostaje od tamtej pory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KRUK to szrot jakich mało, w haśle reklamowym mają "od 1840 na zawsze" pokażcie mi takiego co ma na zawsze, hasło powinno brzmieć, jeden kamień na miesiąc drugi na dwa i tak po kolei do 12 czyli prosty rachunek po roku nie mamy już żadnego kamienia w pierścionku. Reklamacja została uznana na jeden za każdy następny każą sobie płacić 130 zł. Pierścionek kosztował niecałe 1100, także naprawa przewyższa koszt pierścionka absurd. To zwykła sieciówka taśmówka, jeśli chcecie robić biznes nie z nimi, dajcie zrobić biznes starym dobrym jubilerom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie jak inni forumowicze, po mało przyjemnych doświadczeniach z sieciówkami wybieram małe sklepy z biżuterią. Zakupów w internecie się nie boję, więc skorzystałem już z ofert dwóch: http://impressimo.pl oraz http://taxor.com.pl Z tego pierwszego jestem bardziej zadowolony ponieważ mogłem odebrać pierścionek osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kruk to dziadostwo za naprawe karza placic nawet gdy jest gwarancja tlumaczac sie ze to uszkodzenie mechaniczne pieniedzy nie chca zwracac k******o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale na ogol ludzie nie dbaja o bizuterie. pracowalem w jednej firm w salonie i niestety klientki to w wiekszosci brudaski. kolczyki oblepione ropa z uszu, naszyjniki smierdzace jak regal perfum z drogerii, pierscionki powyginane jakby widlami gnoj wywalaly a pozniej pretensje ze cos sie zepsulo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apart - certyfikat na biżuterię pokroju firmy wysyłkowej. Brak pieczątki, własnoręcznego podpisu lub t.p. W.Kruk - Obsługa nieżetelna, biżuteria kiepsko wykonana. Poszukajcie w intenrcie opinii o jubilerach z własnego miasta. Kruk i Apart to nie jubilerzy tylko firmy handlujące biżuterią. Biżuterią wyprodukowaną tanio na masową skalę by jak najwięcej zarobić. Reklama dźwignią handlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokooo
MOJA RADA DLA PRZYSZLYCH KLIENTOW W.KRUK-NIE KUPUJCIE W TYCH SKLEPACH, w momencie jakiejkolwiek reklamacji maja klienta gdzies,kazda reklamacja to niedopowiednie uzytkowanie przez klienta.NIE KUPUJCIE TAM lepiej kupic w malym salonie jubilerskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokooo
MOJA RADA DLA PRZYSZLYCH KLIENTOW W.KRUK-NIE KUPUJCIE W TYCH SKLEPACH, w momencie jakiejkolwiek reklamacji maja klienta gdzies,kazda reklamacja to niedopowiednie uzytkowanie przez klienta.NIE KUPUJCIE TAM lepiej kupic w malym salonie jubilerskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co by nie mówić, to W. Kruk to polska bardzo dobra marka. Ja mam stamtąd i pierścionek zaręczynowy i kilka innych. Teraz szukam obrączek i też pójdę do W. Kruka bo to renomowana firma i masówek nie robi, tylko krótkie serie, dzięki czemu pół Polski nie ma tego samego. Apart choćby nie wiem co robił, to doświadczenia tej firmy nie nadgoni nawet za sto lat. Mają znakomitych złotników, nie zatrudniają byle kogo. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOKOOO
To nie prawda,,,firma Kruk to masowka,nie robia bizuteri,,sprowadzaja tanioche ,,moja bransoletka byla u rzeczoznawcy,,ktory stwierdzil ze bubel nad bublami,inni jubilerzy w miescie tez stwierdzili ze bubel...NIE KUPUJCIE W WKRUKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, nie bądźcie naiwni! Wszystkie sieciówki produkują teraz masowo w Chinach, dlatego jakiekolwiek reklamacje czy korekty trwają tygodniami albo nie są uznawane w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokooo
no powiedzial co wiedzial,,jedyny ,ktory nie kupuje w sieciowka,,,nie kupujcie w W.Kruk,bo ostaniecie nabici w butelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam W.Kruk! Kupiłam srebrny pierścionek z cyrkoniami. Po niecałym miesiącu jeden z kamyczków wypadł. Niby drobiazg, ale przeszkadzał. Zareklamowałam. Po 2 tyg otrzymałam odpowiedź, że naprawią, jeśli za to zapłacę. Reklamacji nie uwzględnili, bo...pierścionek był niewłaściwie użytkowany! Pierścionek otrzymałam zdeformowany, powyginany. Mój błąd że przy odboirze od ekspedientki, nie obejrzałam go (był w woreczku z paragonem). Parę dni temu wypadł kolejny kamyczek...czyli po paru miesiącach (chyba 4...). Nigdy więcej nic u nich nie kupię. Apart, jak najbardziej polecam. Owszem, cena wysoka, ale trwałe (na 15 zakupów, jakie u nich zrobiłam, jeden produkt okazał się wadliwy, zero problemu z reklamacją)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ODRADZAM TĄ FIRMĘ! NIE kupuj u nich obrączek i nie psuj sobie ślubu bo ten zakup może okazać się niekończącym KOSZMAREM!Chyba, że chcesz przekonać się o braku profesjonalizmu, rzetelności, marnej obsłudze klienta i jakości towaru. Przesadzam? Oto w skrócie przygoda z firmą W.Kruk. Dnia: 07.12.2014 w salonie W.KRUK Wrocław Magnolia, złożyliśmy zamówienie na obrączki - dzisiaj jest 14.09.2015 i NADAL NIE MAMY obrączek zgodnych z umową! 9! miesięcy ?!! 1) Obrączki miały być BEZ LOGA firmy, a je miały = złożenie reklamacji ... 2) męska! obrączka zamiast oczywiście damskiej posiadała 3 diamenciki! = złożenie reklamacji... 3) obrączki boddane do odświeżenia były do odbioru bez grawerów, a oddane były oczywiście z grawerami! = złożenie reklamacji... 4) obrączka damska ma zrobiony grawer na próbie złota! przez co data ślubu jest nieczytelna! = reklamacja do złożenia... Obsługa klienta POZIOM PRZEMARNY DO POTĘGI!CH Magnolia, CH Renoma Dodatkowo za każdym razem firma ta nie wywiązuje się z treminowości! Usłyszeć możesz powody typu: "pracownicy sa na urlopach", "jest przestój technologiczny", albo na pyt. czemu obrączki po paru dniach wyglądają jakby miały parę miesięcy usłyszysz: "właśnie dlatego mają Państwo dożywotnie czyszczenie"...że co?!? Pracownicy salonów w Magnolii oraz Renomie wzywają po odbiór niezgodnego z umową towaru i to kilkukrotnie! Firma ta NIE JEST w ogóle konkurencyjna wobec innych znanych marek na rynku. Ich reklamy o wysokim poziomie obsługi klienta to istny ABSURD i w naszym przypadku zwykłe kłamstwo! Infolinia? Reklamacja? Obsługa klienta? ...ZAPOMNIJ! Dla nich wyżej wymienione sytuacje to, cytuję "deklarowane warunki". Nie marnuj NERWÓW I KASY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Apart. W Kruku spotkamy się z miłą obsługą w momencie zakupu, a następnie z brakiem jakiejkolwiek pomocy jeśli chodzi o uznawanie gwarancji. W tym sklepie żadne gwarancje nie są uznawane - proszę przejrzeć inna fora odnośnie tej marki. Jedyne co usłyszmy gdy będziemy chcieli naprawić biżuterię to, że była ona źle użytkowana i "proszę opuścić lokal"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wypowiem się na temat Apartu bo nie mam doświadczenia, ale WKRUK odradzam. W lipcu dostałam od męża pierścionek- kosztował nieco ponad 200zł. We wrześniu wypadło oczko. Firma odmówiła uznania reklamacji a koszt naprawy wyceniła na 100zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę się wypowiedzieć na temat Apartu, bo mam ich biżuterię i jestem z niej zadowolona.Fajnie,że często wchodzą nowe kolekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE7
Polecam - Chciałbym się oświadczyć mojej dziewczynie w dniu jej 25 urodzin 01.01.2015 r. Jesteśmy razem 7lat wiem, że czeka - na szczęście (dla mnie:) cierpliwie. Bardzo byłbym wdzięcznym Wam/Państwu, którzy przy następnych zakupach w sklepie stacjonarnym Aimor wykorzystają kod promocyjny -- 5570cb9214 -- albo przy zakupie przez internet z linka swieta.aimor.pl/panel?r=5570cb9214 Dzięki tej wielkiej/niewielkiej pomocy otrzymam rabat Dzięki za pomoc - miłego dnia - Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Moim zdaniem Apart to firma która w ogóle nie dba o klienta. Mój pierścionek zaręczynowy w wyniku użytkowania uległ odkształceniu więc Mąż poszedł do salonu, żeby go naprawić (zwłaszcza, że było to rok po zakupie tego pierścionka więc gwarancja nadal obowiązywała). Pani w salonie była wku..... że w ogóle ktoś śmie zawracać jej głowę bo musiała wypełnić zgłoszenie reklamacyjne. Pierścionek został odesłany do głównej siedziby w Poznaniu. Po dwóch tygodniach przyszła odpowiedź negatywna, że jest to uszkodzenie mechaniczne i nie podlega reklamacji. Więc poprosiliśmy o naprawę pierścionka odpłatnie, że bez problemu za nią zapłacimy bo jest to pierścionek zaręczynowy i chcę go nosić. Otrzymaliśmy odpowiedź, że oni nie naprawiają biżuterii odpłatnie. Więc zapytaliśmy się co mamy w takiej sytuacji zrobić, bo jeśli pójdziemy do innego jubilera to pierścionek straci gwarancję. Firma Apart odpowiedziała, że to już jest nasz problem i możemy sobie zrobić co chcemy. Czyli po wyjściu ze sklepu firma nie podnosi już żadnej odpowiedzialności za swoje produkty i nic więcej nie oferuje klientom poza opryskliwą obsługą w swoich sklepach. Był to ostatni zakup w tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W. KRUK NIE POLECAM!!! Mam pierścionek zaręczynowy z dwoma brylantami z tej właśnie firmy. Jeden wypadł kilka miesięcy po użytkowaniu a drugi zgubiłam dzisiaj... Totalna porażka jak dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo więcej tańszych, a bardziej efektywnych jubilerów znajdziesz na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo nie tylko o produktach, ale i na gowork jest dużo informacji odnośnie zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kruk zdecydowanie NIE ! Dlaczego? Dostalam w prezencie 2 komplety bizuteri i z tych kompletow zostay mitylko lancuszki poniewaz bransoletki mialam na sobie 3dni a druga okolo miesiaca oddalamna gwarancje. Po 2 tyg dostalam tel ze mam zaplacic za naprawe bo sama je zerwalam. Mija ponad rok jak ja wraz z rzecznikiem praw konsumenta pomaga mi odzyskac pieniadze lub wymienic na nowe. Dostaje pisma z kruka ze moze wymienic itd idac do sklepu z tym pismem uslyszalam ze: kto mi to napisal mam pojsc tam gdzie kupowalam i ze gwarancja w tym sklepie nie byla zglaszana hehe glupa z czlowieka robia cala sytuacje opisalam raecznikowi teraz dostalam pismo od kruka ze pieniadze mi oddadza wiec znowu poszlam i uslyszalam ze: kto mi to napisal pieniedzy jie dostane i ze odezwa sie do mnie. Mija 2 tydz nie ma kasy ani telefonu z ich strony hehe kierowniczka dovn, malolaty debilki ogolnie nic nie wiedza oprocz tego ze trzeba d**e posadzic i z kogos durnia zrobic. W tym sklepie bylam juz 10 raz w tej sprawie i powiem ze jeszcse takiego gowna nigdy nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokooo
Dla mnie to jest niepojete,,ze tyle postow tyle spraw trafia do rzecznika praw konsumenta,a firma Kruk,,dalej robi ze swoich klientow balona,wiecie dlaczego?bo maja sztab prawnikow,i zwykly smietelnik woli odpuscic niz ciagac sie po sadach,nie majac swojego prawnika,nas zwyklych konsumentow nie stac na to,a firma kruk bazuje na tym,reklamujac sie ze swoja marką,kpina z lud*******azdym sklepie.Dziwne ze rzecznik pomaga ci,,mnie kiedy reklamowalam bransoletke za 2000tys zl,,rzecznik podpowiadal,ze tylko moge załozyc im sprawę z powodztwa cywilnego.Zgadnijcie załozylam?Przerzucialampol internetu zeby znalesc ile osob wygralo z ta firma,,,bez rezultatu.I co-odpuscilam.NIE KUPUJCIE W KRUKU-to firma majaca za nic swoich klientow,wiecej do nich nie wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto walczyc o swoje kase odzyskalam za branoletke a 2 oddalam do reklamacji oczywiscie ostalam tel ze mam zaplacic za naprawe itd. Po roku walczenia o swoje postanowilam ze nastepnego roku czekania odpuszcze sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek1233
Odradzam firmę AIMOR. Kupiłem pierścionek na prezent, po przymierzeniu okazało się że nie pasuje. Postanowiłem skorzystać ze zwrotu (zakup przez internet). Sklep bezprawnie potrącił sobie 30% (ponad 760 zł) posługując się jakąś pseudo ekspertyzą, że pierścionek był używany kilkukrotnie (zgłosiłem zwrot na drugi dzień po świętach). Są mili i pomocni, dopóki nie chcecie im zwrócić towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×