Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dietkaZDROWA

6,5 MIESIACA CO MOZNA

Polecane posty

Gość dietkaZDROWA

Mamy czy jak maleństwo ma 6,5 miesiaca karmię je piersią i dokarmiam mm. Od 5 miesiaca je zupki,deserki, od 6 miesiaca mięsko. Czy moge wprowadzić banana, brzoskwinię? Co innego niż jabłko i gotowana gruszka na deser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banana to wydaje mi się, że tak ale brzoskwinię to już nie jestem pewna... choć powiem szczerze że moja jak miała 6-7 mc to nawet próbowała mandarynkę (sezon zimowy był) i lekarka powiedziała, że jak nic jej po niej nie jest to może jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
Popatrz na schemat rozszerzania diety. Myślę, że banan i brzoskiwinia jak najbardziej. Czarne jagody na pewno, dzika róża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża nie ciąża
Na Twoim miejscu poczekałabym aż skończy 18 lat i podała marcheweczkę na spróbowanie :/ Co się dzieje z tym światem??????? Zdrowsze pokolenie- czyli pokolenie nasze/naszych matek w 3cim miesiącu życia dostawało pierwszą zupę ( z marchwi, pietruszki i ziemniaka). Hodujecie kaleki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietkaZDROWA
ciąża nie ciąża nie zalezy mi na wypowiedziach takich histeryczek jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietkaZDROWA
Czy nikt mi juz nie poradzi? Według tabeli żywieniowej to ani banan ani brzoskwinia jeszcze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj lekarzowi 100zł
moja nie jadla jablek za to banany tak, daj na sprobowanie i bedziesz wiedziala czy jakos zle zareagowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×