Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vicky0019

Fototapeta dla dziecka

Polecane posty

Gość zosiaa90244
Świetne fototapety dla swojego dziecka możesz znaleźć na stronie https://fototapety.art/ Szukaj, bo znajdziesz różne propozycje. Nie wiem, też dokładnie na jakich konkretnych wzorach Ci zależy, więc niestety nic nie podpowiem, ale mam nadzieję, że na spokojnie sama coś sobie wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikimora09
Z tymi fototapetami u dzieckiaków trzeba uważać bo jak mają tendencje do malowania po ścianach to długo nie wytrzyma :p może lepiej pomalować farbą tablicową? Dulux ma taką, ja właśnie będę zamawiać niedługo bo chcę nią wymalować kilka szafek i kawałek w kuchni. Wydaje mi się że miałyby frajde dzieci z taką farbą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliaww
W dziecięcym pokoju może to dobrze wyglądać, ale w żadnym innym nie zdecydowałabym się na fototapetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłem do pokoju dziecka fototapetę z fototap.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wybieraliśmy po prostu razem z córeczką :) ale skończyło się na farbie Let;s shine od Primacol decorative . Ona ma w sobie cząsteczki brokatu. A nie na fototapecie i w sumie jak tak pomyślę to dobrze się stało bo pokój teraz wygląda odlotowo. No i spełnia warunki normy Bezpieczeństwo zabawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleHeavenShop

Jeśli chodzi o najmłodszych to gorąco polecam produkty z tkaniny bambusowej. Są przede wszystkim antyalergiczne, antystatyczne, termoregulacyjne i higroskopijne. Zapraszam do naszego sklepu, w którym mamy mnóstwo produktów bambusowych. Są to produkty premium. Idealne dla każdego niemowlaka 😍😍

https://littleheavenshop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo na plus mnie zaskoczyła fototapeta do sypialni którą mi przysłali ze sklepu na fototap.pl. Montaż rzeczywiście szybki i nie jakoś specjalnie skomplikowany. Wszystko jeśli chodzi o instalację do ściany mają dobrze precyzyjnie i przejrzyście opisane, także nawet jak na co dzień nie robi się takich remontów to z ich tapetą można sobie wyjątkowo łatwo poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla mnie też najfajniejsze wzory mają w Fototap do  dwóch pokoi już u nich kupowałam  i nigdy się nie zawiodłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×