Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maravliha

Jakie macie aplikacyjki na swoich Andziach? :)

Polecane posty

Gość inzynier serwisowy//zablok
Przecież cie elektroniczne nie interesują to co ci z nich. Z gier mam 3 angdy birds te świnki i worms armagedon Jedynym widgetem który może cie zainteresować jest swiss army knife. Czyli podstawowy pasek przydatnych rzeczy. Call recorder do nagrywania wszystkich rozmów Nokaut skaner szybka porównywarka cen po kodzie kreskowym Soudhound - szukanie muzyki po dźwięku sleep as android - pozwala budzić w najlepszym momencie. Reszta jest typowo dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablok
sleep as android działa od wersji 2,3 bodajrze Reszta dowolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvnbnm
ostatni hit wśród moich znajomych :D Logo quiz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjmfgjmy
z takich, które nie są grami to mam latarkę, ze dwie aplikacje z dźwiekami do relaksacji,odtwarzacz rocketplayer, apke do ogarnięcia reddita, allegro, open FM, przeglądarkę UC, filmweb, task killer, kalendarz "babski" ;), apke do pomiaru tętna, jakdojade, coś do przerabiania zdjęć i liste zakupów. no i gierki, głównie różne quizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja mam przeróżne aplikacje, czasem niektórych tylko próbuję i usuwam. Ale na stałe zostały ze mną: jakdojadę i jeszcze jeden inny program z rozkładem autobusów, polskie radio, rozbudowany kalkulator, bankomaty i przecudowny program rozpoznający muzykę - shazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Android 4.1.1 Google sky,Whats App, Db, Gadu , Skype, Gmail,Tlumacz, GTunes,Lep's Word 1-2,Lokal, OpenFM, Nawigacje, itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×