Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tool28

Zboczenia

Polecane posty

Gość Tool28

Jakie macie zboczenia czy fantazje które chcecie spełnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpieg--z--krainy--deszczowcow
Chciałbym spotkać się na masturbację z nieznajomą kobietą. Zero seksu - po prostu - spojrzenia, siedzenie na przeciwko / obok siebie i zrobienie sobie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek xxxxxxx
jest pewien chłopak który bardzo mnie kręci, jak jestem na kafeterii to wyobrażam sobie po przez emocje że on tu teraz jest i takie jest moje z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tool28
Chciałbym żeby kobieta siadla okrakiem nad moja twarzą tak żebym mógł jej ciepke Wylizac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tool28
Myślałem tez o piss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od urodzenia ze skaza
chce byc rzniety straponem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielono niebieska tak tylko pytałem;) ale nadmienię że jestem w posiadaniu strapa (dwustronny z oddzielną wibracją dla każdej strony :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam cały karton zabawek, prócz wspomnianego dwustronnego mam kulki, korki, zestawy z nakładkami, nawet pompki;), wszystko nabyłem w sposób banalny:classic_cool:... na allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak wiem które
sorella i Vii obie chamskie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tool28
Ale walenie sobie konia w aucie na parkingu tez jest ciekawe ze ktoś może zobaczyć Bardziej podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tool28
No tak tez prawda , jeszcze tak nie robiłem, ale parking był oświetlony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno powiedzieć, co to właściwie jest zboczenie. Dla jednego będzie to jakieś ostre sado maso, dla innego zwykły oral...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno właściwie powiedzieć, co to jest zboczenie. Chyba chodzi bardziej o perwersję, niż o zboczenie. Dla jednego będzie to jakieś ostre sm, dla innego zwykły oral...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno tak naprawdę powiedzieć, co to jest zboczenie. Dla jednego będzie to jakieś ostre sm, dla innego zwykły oral...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robiii
Podniecają mnie lezbijki chciałbym by moja partnerka zabawiała się przy mnie z małymi dziewczynkami by im lizała niewinne cipeczki a one by ją dotykały a ja bym przy tym walił konika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mążżżżż
Podnieca mnie jak na moją żonkę a naprawdę jest sexi laska gapią się inni faceci kiedy jest naga. Ona wie, że mnie to jara i robi to dla mnie. Realizacja najczęsciej na nagiej plaży.Piwko dla odwagi, potem kładzie się na plecach, rozkłada szeroko nogi i się opala. Widzą to z całkiem bliska wszyscy leżacy koło nas i przechodnie. Parę razy rozmawiała nawet z różnymi kolesiami, którzy zwabieni widokiem się przyplatali, a nózki cały czas szeroko. Patrzac na nich niewiedziałem czy rozmawiaja z nią czy z jej szparką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam to samo. Efekt jest zwłaszcza jak jestem w stringach. Stanęłam kiedyś nad takim facetem i miał widok na moje 4 litery... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×