Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wamrolka

Zmiana OFE

Polecane posty

Gość wamrolka

Czy ktoś może wie w jaki sposób można dokonać zmiany OFE? Chciałabym się przenieść najlepiej tam gdzie mają najwyższy kapitał zakładowy wśród wszystkich PTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyrektor OVB Poland
Ja mam taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmmka90
Ja teraz przenosiłam sie do PEKAO OFE Mysle ze to jednak bedzie najlepsze wyjście jesli chodzi o zmiane funduszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były doraca ofe
warta,nordea mają wysoki kapitał lecz nie trzeba patrzeć tylko pod jednym kątem nordea ma wysoki kptr i dobre zyski równie jak warta a zmienić można on-line na stronie kazdego ofe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wamrolka
W PKO BP mam konto, to czy miałabym też dostęp do rachunku OFE wprost ze swojego konta Inteligo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de.anna
PKO teraz zorganizowało Akcję Promocyjną , skierowaną do oszczędzających w PKO Dobrowolnym Funduszu Emerytalnym. Także możesz się dowiedzieć jaka będziesz miała korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filionna
W iPKO masz stały dostęp do funduszu online i w każdym momencie możesz sprawdzić swoje środki i wartość zgromadzonego kapitału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyrektor OVB Poland
Ja zakładam od razu na pierszym spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajjka
Z tych wszystkich na rynku najbardziej zaufałabym PKO PTE, czy ktoś z was składał tam wniosek do przystąpienie do III filaru? Jak to przebiega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotte_k
Za nas robi nasz doradca finansowy, jakiś czas temu właśnie zmienialiśmy na generali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bez doradcy można się przenieść , wystarczy jak fundusz ma na swojej stronie formularz do wypełnienia, trzeba tylko wybrać opcję zmieniam OFE na PKO PTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaarkson
Czy za takie przejścia, zmiany my musimy jakoś płacic ? Czy takie przejscia są zupełnie dobrowolne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, zmiana funduszu jest bezpłatna dla każdego członka funduszu emerytalnego bez względu na staż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvakusia
Ale zawsze własnie jesli coś Tobie nie odpowiada, fundusz spada w rankingach , spokojnie mozesz podjąc decyzje o przejściu gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie można zmienić swój fundusz. Inny przyjmie Was z otwartymi rękami :) ja swojego czasu dokonywałam takiej zmiany ale już nie mam zamiaru, jestem w generali i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaollla
No ja tez przechodziłam od innego bo w sumie stwierdziłam ze nic nie rosnie wiec czas zmienic na taki fundusz który coś tam przyniesie za kilkanascie lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hartka55
Słyszałam że PKO PTE to dobry fundusz, taki mam zamiar przystąpić tylko nie wiem czy muszę iść do banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorencka
Z tego co wiem, możesz przystąpić do nich składając wniosek przez internet. Dużo szybciej i wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allejanka
Teraz wszystko robimy przez internet. Tak jest najprościej i najwygodniej. Ja tez słyszałam, że wystarczy wejść na ich stronę i tam wypełnić wniosek, akurat niedawno siostra moja przeniosła się do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllizka89
Ja bym sie nie wahała tylko jesli nie jesteś zadowolona z obecnego funduszu to nie ma na co czekac tylko trzeba zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cafe
Do losowania jeszcze jest trochę czasu, ale dzięki za linka, pewnie się przyda niektórym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicccka
Losowanie nigdy. Zreszta sama nie mam zamiaru zmieniac bo z mojego obecnego OFE jestem naprawde zadowolona. I nie ma co tak skakać z kwiatka na kwiatek tylko pozostawac przy jednym OFE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofkkkowska
Ja jednak bym spróbowała. Nie ma co siedzieć przy jednym funduszu zwłaszcza jesli spada on w rankingach. A PKO jest rzeczywiscie dobra firma i mysle ze spokojnie mozna sie nad tym funduszem zastanowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obruszka
Mam nich od jakiegoś czasu OFE i nie zamierzam się nigdzie przenosić. Firma jest znana, ma największy kapitał, więc śmiało można im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhonkoska
Czy jest jakiś limit zmian ? czy mozna to robic wtedy kiedy tylko my uznamy ze chcemy sie przenieśc do innego funduszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słłwakka
Nie ma absolutnie żadnego limitu. Zmieniasz wtedy kiedy Tobie odpowiada. To Ty decydujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gobinka
Tylko jeśli chodzi o wybór OFE kiedy to robimy pierwszy raz, to trzeba to zrobić do 10 stycznia, bo potem to już zostaniemy przydzieleni do OFE wylosowanego przez ZUS>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ralfina
Teraz to chyba juz wszyscy zmądrzeli i sami wybierają OFE przed czasem, a nawet z jakiś powodów nie zdążą to przenoszą się do środki stabilnej instytucji finansowej takiej jak jest PKO PTE właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×