Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michasia :-)) :-)) :-))

10 tydzień ciąży kto ze mną?:)

Polecane posty

Gość Kapijonka
Gratulacje ;-) :-) ;-) niestety ja 38 tc więc nie za bardzo w temacie, ale i tak mi miło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona22....
ja się moge dolaczyc chociaz jestem juz w 28 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia-bela
my próbujemy od 3 miesięcy, niestety nic... mimo iż lekarz mówi że jestem całkiem zdrowa... może za bardzo się nastawiam i za bardzo chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również jestem w 10tc:) Wiele znaków zapytania, wiele wątpliwości ale najwięcej szczęścia teraz we mnie jest :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia-bela
a Wam kobitki serdecznie gratuluję:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapijonka
ONA 22 również gratulacje :-) misia bela- 3 miesiące to jeszcze nie tak dużo, ale wierze, że każde oczekiwanie na te dwie kreseczki jest trudne, tym bardziej jak nie wychodzi. IOdpuść troszkę i na zywioł więcej :-)))) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapijonka
Mysza 91 - gratuluję !!!! I ile dziewczynki jeszcze przed Wami :-) ale dacie radę ;-) za chwilę wkroczycie w II trymestr- najpiękniejszy okres ciązy, zdecydowanie ;_) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia-bela
Kapijonka masz rację, trzeba trochę wyluzować i nie myśleć... po prostu będę się cieszyła z każdej chwili z moim mężem a kiedy przyjdzie czas to i dwie kreseczki się pojawią;) pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapijonka
misia bela, a powodzenie się przyda mi już za chwilę :-) mam nadzieje, bo czuję się jak taki głupek wyczekując akcji porodowej ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona22....
powiem wam ze mialam tak samo... kilka miesiecy staran choc nie niewiadomo jak intensywnych i nic a jak przestalam troszke o tym myslec zeby bylo "na juz" to wtedy zobaczylam 2 kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapijonka
a jak dziewczyny znosicie ten I trymestr????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:):) Właśnie -3 miesiące to stosunkowo mało więc nie ma się czym przejmować,im mniej się o tym myśli , tym większe prawdopodobieństwo,że zaskoczy ;) No ja już chciałabym II trymestr i koniec dolegliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja z rana mam mdłości prawie co dziennie,przechodzi natomiast jak zjem swoje ukochane płatki z mleczkiem ;) Do toalety biegam w nocy po kilka razy nawet , ale teraz już nie jest to takie uciążliwe.Co mi przeszkadza mocno to to,że jestem wiecznie zmęczona, potrafię pół dnia przespać plus w nocy jakieś 11 godzin ( nie pracuję narazie więc mogę sobie na to pozwolić hehe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w UK , pierwszą wizytę mam dopiero w 13 tygodniu(tutaj tak dziwnie jest).Ale byłam prywatnie i wyliczono mi 27.05.2013r, ale to tylko ze słownego wywiadu,a Ty;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona22....
ja tak mialam te 2 ostatnie nocy co godzine sie budzilam a pozniej juz kolo 5 wcale nie zasnelam tylko patrzylam w sufit :) tylko ze ja jestem w 28 a ty 10 ale to sie zdarza , wczesniej tez tak mialam kilka nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A usg miałaś już ? Ja byłam prywatnie i jak narazie widzę białą kropeczkę:D Serduszko już słyszałam na usg dopochwowym , niezwykłe uczucie ,taki okruszek , a już serdusio tak dokładnie słychać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też:)
dołączam ale 9tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój okruszek się nie ruszał niestety :( Nie mogę się już doczekać kolejnej wizyty , a mam dopiero 15.11 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem do końca przekonana co tdo angielskiej służby zdrowia ale trzeba być dobrej myśli i mam nadzieję,że trafię na miłą położną która dokładnie wszystko potłumaczy :) Mi się marzy już duuuuuży brzusio, niech ten czas leci ;) Swoją drogą, masz już widoczny brzuszek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też:)
ja sie mieszczę nadal w swoje spodnie wiec o brzusiu mowy nie ma jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlaśnie jestem zdziwiona, 10 tydzień , a już widać mi zarys brzuszka i to dość spory jak na ten miesiąc wydaje mi się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też:)
no to może ciąże masz starszą niż ci się wydaje? albo ci sie wydaje z tym brzuszkiem;) zreszta to jest indywidualna sprawa kobiety jedne maja dopiero w 24tc brzuch inne wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka222
Ja juz brzuszek mialam lekko widoczny w 3 miesiacu ciazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pewna co do wieku ciąży , znam takie co miały już w 10 tc brzuszek ,jak i również kobietki co dopiero w 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×