Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michasia :-)) :-)) :-))

10 tydzień ciąży kto ze mną?:)

Polecane posty

Gość Kapijonka
Mysza, u mnie tym razem córcia :-) także będę miała parkę ;-) w I trymestrze też wymiotowałam ( ale z córcią) więc może u Ciebie tez bedzie dziewczynka ;-) z synkiem nie wiedziałam co to wymioty, mdłości, zgaga.... a teraz.... buuuuuuuuuuu własnie dzisiaj, pomimo, że brzuszek naprawdę juz nisko zgaga nie do wytrzymania :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no ja mam nadzieję,że będzie córcia, tzn tak sobie umyśliłam,ale oczywiście na synusia również czekam:) Ważne by było zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jest tu ktoś;)>?? jestem na początku 10 tygodnia;) mdłości mam tylko z rana i w trakcie dnia jak nic nie przegryze choć tak dokładnie to za bardzo apetytu to nie mam;) ale robie to dla naszej fasolki;) 24ide na usg mam nadzieje że wszystko jest ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena janka
Hej dziewczyny. Ja tez jestem w 10tc. Czuje sie bardzo dobrze, dolegliwosci malo, tylko zmeczenie. Jest to moja druga ciaza, ale brzuch nam taki juz duzy, ze w zadne ubrania sie nie mieszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, jestem mamą 2miesięcznej dziewczynki - a jeszcze niedawno sama zakładałam podobny temat, który rozwinął się na kilkaset ładnych stron hehe ;) Minie Wam jak z bicza strzelił, zobaczycie :) Życzę Wam zdrowych ciąż bez komplikacji, dbajcie o siebie, jedzcie dużo żelaza (ja nie jadłam i teraz moja córcia ma słabą hemoglobinę - pamiętajcie, że do 4 miesiąca życia, Wasze dzieciaczki będą korzystać z tych ciążowych zapasów żelaza, więc musicie je porządnie wspomóc ;) ). Wszystkiego dobrego dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olyona
hej jest tu ktos jeszcze?? fajnie by bylo z kims popisac kto jest w takiej samej sytuacji:) ja tez jestem w 10 tygodniu (8od zaplodnienia) czuje sie codziennie slabo mam mdlosci okrone trzymaja sie mnie nawet caly dzien z rana mam wymioty i wogole czuje sie zle chociaz piersi nie bola mnie tak bardzo :) ale ciesze sie , ze mam wkoncu swoja fasolke ktora sobie zdrowo rosnie wczesniej poronilam 2 razy i teraz znow udalo mi sie zajsc w ciaze dla niej moge przejsc wszystko moge sie tak nawet czuc do konca ciazy oby bylo zdrowe i udalo sie:) Jestem obecnie w Uk musialam przerwac prace z powdu ze jestem slaba i nie jestem w stanie pracowac jak narazie , ale gdy wszystko wroci do normy to zapewne bede chciala wrocic . Tutaj jest starsznie dziwnie co do ciazy masz 2 usg w 12 i w 20 tyg a tak to chodzisz co troch do swojej poloznej i ona cie bada , troche sie boje o chciala bym byc na bierzaca z podowu wczesniejszych poronien na szcescie gdy dowiedzialam sie z jestem w ciazy bylam w polsce i czym precdzej olecialam do gginekologa opowidzialam mu cala sswoja sytuacje i dal mi leki na podtrzymanie duphaston po ktorych czuje sie lepiej do tego biore femibion1 . A wy?? jakie macie objawy i jak u was wyglada sytuacja?? Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy i czekamm na odpowiedzi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem szczerze że dopiero tak jakby przed chwilą miałam mdłości i maleńką kropkę i mimo tego że leże bo jestem w zagrożonej ciąży to już 30 tydzień dziewczyny cieszcie się każdym dniem czas tak pędzi a to najdziwniejszy okres w życiu kobiety i wszystkim życzę spokoju i szczęścia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olyona
Trzymaj sie i powodzenia zycze , bedzie wszysto dobrze !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×