Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bob Arctor

Wielokąty z jedną kobietą - taka sobie hipoteza

Polecane posty

Gość Bob Arctor

Pytanie i temat skierowany raczej do panów, choć głos pań także mile widziany. Czytałem kiedyś, że fantazję, którą podobno ma 90% kobiet, czyli o seksie z drugą kobietą, można interpretować jako marzenie o seksie z samą sobą, czyli z osobą, która doskonale wie, czego kobiecie potrzeba, zna jej ciało, wie co ją kręci i tak dalej. Zastanawiam się, czy nagminna (przynajmniej na kafeterii) chęć panów do oddawania swych kobiet innym, przyglądaniu się lub uczestniczeniu, nie jest przypadkiem męską wersją tej fantazji, w tym wypadku polegającej na chęci zaspokojenia mojej kobiety przez takiego jakby zmuliplikowanego mnie. Tak się zastanawiam, bo sam trochę o tym fantazjuję, ale bardzo niekonkretnie jeśli chodzi o tych innych panów. Co myślicie panie i panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sowojej kobiety nie oddałbym innemu facetowi. Innej kobiecie ? sam nie wiem, wiem że moja kobieta lubi oglądać atrakcyjne panie, ale czy chcaiał by cs z nimi zrobić, może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że najczęściej za chęcią dzielenia się swoją kobietą/mężczyzną z innym partnerem stoi pragnienie masochizmu psychicznego, upokorzenia. Podnieca Cię kobieca dominacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagoomara 31
Poznalam takiego 19 latka ktory ma 19 cm i obwod prawie 16 cm jestem szczesliwa robimy to codziennie polecam kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bob Arctor
Mnie? Raczej nie. Lubię zaspokajać potrzeby mojej partnerki, ale uważam że to po prostu normalna rzecz w związku. Lubię być pod spodem może bardziej niż na górze, ale tego w ogóle bym nie wiązał z preferencją do bycia dominowanym. We wcześniejszych związkach zdarzały się sytuacje z moją rolą dominującą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym czy chęć oddania swojej partnerki w ręce obcego mężczyzny nie ma aby na pewno związku z chęcią do bycia zdominowanym. Może inaczej. Załóżmy, że wcielasz ze swoją kobietą tę fantazję w życie. Posuwa ją obcy facet, chciałbyś móc się temu przyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bob Arctor
Tak naprawdę, to wcale nie wiem, czy tego chcę. Możliwe, że w ogóle myślę o tym wyłącznie pod wpływem mody na tego rodzaju zabawy. Fantazjuję również o seksie z moją partnerką i drugą kobietą i również wcale nie wiem, czy naprawdę bym tego chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama zastanawiam się czy to moda, czy może jakieś ogólne przyzwolenie budzi w ludziach perwersyjne zapędy. U podstaw każdej dewiacji leży jakieś psychiczne wypaczenie, nawet wtedy jeśli to tylko fantazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bob Arctor
W ogóle ostatnio mam jakieś durne myśli, wszystko chyba przez to przytrzymywanie kredensu. Człowiek przytrzymuje od 10 do 20 tej i nie ma na nic czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adolf Dymsza
największą dewiacją jest monogamia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bob Arctor
Oooo, widzę podszyw! Mój pierwszy podszyw! Lecę otworzyć szampana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob, jesli chcesz lepiej zrozumiec zycie seksualne ludzi, zacznij obserwowac malpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×