Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość widzewprzod

czy taka kobieta jest coś warta?

Polecane posty

Gość widzewprzod

która dosłownie w kazdym tygodniu lata przynajmniej te 2x po klubach.. a w nich tańczy non stop, co róż z nowym facetem straciła w moich oczach bardzo.. do tego jakaś taka kurwa obojętna się wydaje, ale już np dla koleżanek swoich to ma ZAWSZE czas.. takie kobiety sa nic nie warte , szkoda, że ja to wiem a mimo to i tak nie umiem sobie dać z nią spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evena
i ma na imię Agata? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgadrfgbazfsdb
Nie oceniaj. Póki jest wolna to może robić co jej się podoba. Może jak wejdzie w związek to będzie przykładną kobietą i skończy latać po klubach i imprezować. Wiele kobiet tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzewprzod
nie ma na imie agata co do tego wyżej.. no tak, ale to ja chcialbym byc tym dla ktorego przestanie latac po klubach a ona mimo znajomosci ze mna non stop lata po klubach i tanczy z innymi, a ja tak bardzo sie staram o nią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajzis
"co róż z nowym facetem" 123 ten RÓŻ ją wyklucza, nic nie warta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klubowa0000
Ops !!! a ja chodziłam do klubu potańczyć w czasie trwania związku. Hmmm dziwiłam się zawsze dlaczego po tym mój chłopak wpadał w złość. A Ty panikujesz nawet nie będąc z Nią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka :P
i co z tego że chodzi ma siedzieć w weekendy przy kompie i pisać na czacie ze zbokami bo większość ludzi teraz tak spędza weekendy i co z tego ze imprezuje przynajmniej nie siedzi i nie narzeka tylko się bawi jeżeli nie chodzi z nimi do łozka to czego się czepiasz po prostu zazdrościsz że ty nie jesteś tym chłopakiem z którym się bawi Ty tylko stoisz popijając piwko i obczajasz dupe napalasz się bo jesteś za słaby żeby z którąś zagadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klubowa0000
Jak kobieta ma swoje rozrywki (które nie polegają przecież na zdradzie, całowaniu się itp) to ku*wa, a jak nie wychodzi nigdzie to kobieta bluszcz, nie ma swojego życia więc szybko się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest warta tyle ile
jej adoratorzy z twoim różem włącznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×