Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 wwwwwwwww kkkk

Co was denerwuje w sklepach, telewizji, pracy - zyciu codziennym ??

Polecane posty

Go艣膰 wwwwwwwww kkkk

Bo mnie ekspedientki sprzedawczynie ktore podchodza do mnie w sklepach 馃槧 Wejde a one juz mnie oblepiaj膮 i pytaj膮 w czym pom贸c :O a ostatnio reklamy na Polsacie- to darcie mordy przed reklam膮 :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 haters gon na hate
ludzie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 w odpowiednim momencie
ludzie kt贸rzy sami nie wiedz膮,i stwarzane przez nich sytuacje i okoliczno艣ci 偶yciowe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 w odpowiednim momencie
ci kt贸rzy robi膮 dzieci,nie zastanawiaj膮c si臋 czy naprawd臋 nadaj膮 si臋 na rodzic贸w

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 w odpowiednim momencie
i nie umiej膮 da膰 tym dzieciom kopa w dup臋 ku samodzielno艣ci w odpowiednim,i to 偶ycie rodzinne jest jak taki wrz贸d

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 magadadadadadaddada
a mnie kierowcy, kt贸rzy nie potrafi膮 jezdzi膰, kt贸rzy jad膮 nie wi臋cej ni偶 50 km na h i tamuj膮 ca艂y ruch, albo ktorzy na chama musz膮 wyprzedza膰 mimo, 偶e jedziesz 110 bo on musi kurwa byc przed tob膮... zreszt膮 wiekszo艣膰 nie umie jezdzi膰 i mnie to wkurwia!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 magadadadadadaddada
i jeszcze mnie wkurwiaj膮 wszystkie mamu艣ki z dzie膰mi W SKLEPACH!!!! skandal co te dzieci wyprawiaj膮 a mamu艣ka zadowolona mierzy dziesi膮t膮 z kolei sukieneczk臋!!!! i te z w贸zkami kt贸re w sklepie musz膮 w najmniejsz膮 szczelin臋 z tym w贸zkiem wjecha膰 bo nie mo偶na w贸zka postawi膰 i podej艣膰 te dwa metry po co艣 do p贸艂ki tylko sie wpierdala razem z tym wozkiem wszedzie!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ci znawcy z doopy koziej
nieokrzesani ludzi nieumiej膮cy 偶y膰 w spo艂ecze艅stwie w sklepie - flemingi, kt贸re maj膮 4 rzeczy i rozrzuc膮 je na ca艂膮 ta艣m臋 przed kas膮, zakupy pakuj膮 po tym, jak ju偶 zap艂ac膮 z wielk膮 艂ask膮 - tamuj膮 ca艂膮 kolejk臋 dzisiaj w sklepie by艂a przede mn膮 starsza pani i w艂a艣nie taka baba babcia trzyma艂a zakupy w r臋kach, a baba jeszcze na koniec opar艂a si臋 o ta艣m臋, 偶eby wyj膮膰 sobie portfel, zn贸w blokuj膮c ta艣m臋 nawet babcia zd膮偶y艂a si臋 pozbiera膰 a ona nadal te swoje marne zakupy nieudolnie pakowa艂a w TV - g艂upawe seriale rozmowy w szoku i wszystkie g贸wnoszo艂y nie mam talentu, Kinga Rusin, Anna Mucha w pracy - szefowa, kt贸rej grupa dupow艂az贸w codziennie musi m贸wi膰, 偶e pi臋kna jest i m艂odo wygl膮da, ma super fryzur臋, i szczup艂膮 jest - 偶eby ten g艂upi jak but pusty paskudny babsztyl z rozlewaj膮cym si臋 bebechem nie zatruwa艂 innym dnia reszta obleci :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ci znawcy z doopy koziej
i jeszcze g艂upie matki dziecko mo偶e mie膰 nadmiar energii i da膰 popali膰, i ja rozumiem, 偶e nie nad ka偶dym dzieckiem da si臋 艂atwo zapanowa膰, ale chodzi o samo zachowanie rodzica dziecko mo偶e by膰 spokojne i nie艣mia艂e i rodzic nie musi wiele robi膰, by spokojnie z nim zrobi膰 zakupy, a mo偶e by膰 te偶 ma艂ym czortem, nad kt贸rym rodzice si臋 dwoj膮 i troj膮 ale jak 3latek biega po sklepie obijaj膮c si臋 o ludzi, bo ma tak膮 zabaw臋 w "zbijaka" a matka nie reaguje to nale偶a艂oby te偶 wzi膮膰 rozbieg i wbiec w ni膮 z ca艂膮 gromad膮 popchni臋tych ludzi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×