Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kozaczek2029

Pytanie o koszty WESELNE?!

Polecane posty

Pytanie do osob, które niedawno brały ślub lub w najbliższym czasie mają zamiar wziąć ślub. Napiszcie mi swoje koszty pożywienia w restauracji na osobę, koszty orkiestry i kamerzysty oraz ile płaciliście księdzu? la porównania cen. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy moj wpis sie
bedzie liczyl, bo nie mialam takiego typowego wesela. Ksiadz kosztowal nas 500zl i to po wielkich namowach i wcisnieciu kasy, bo nie chcial nic gdyz mojej mamie dawal slub, a mnie chrzcil i ogolnie dobry z niego czlowiek:) Mialam obiad w restauracji i kolacje, bez zespolu, tancow itd. Placilam za osobe 350zl ale goscie mieli mozliwosc wyboru dania z menu i wina z karty win. Alkohol taki jak wodka, szampan na wlasna reke zalatwialam. U mnie w koszt wchodzily takze pokoje hotelowe, ktore rodzinie z daleka oplacalam. Fotograf zas kosztowal niewiele, bo tylko 300zl, a kamerzysta byl moj wujek (oczywiscie jest niz z zawodu a nie amatorem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdhgh
ksiądz 350 zł za osobe 200 zł (napoje płatne osobno) fotograf 2400zł orkiestra 1500zł kamerzysty nie mielismy bo to wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdhgh
aha alkohol oczywiscie osobno, pokoje hotelowe dla gości tez płacilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdhgh
lubie sie masturbowac jajkiem na twardo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdhgh
jak robisz podszywy to choc rob je z klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×