Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicjaaa19

były chłopak

Polecane posty

Gość Alicjaaa19

Witam mam pewien problem i mam nadzieję, że któraś z was mi coś doradzi. Byłam z chłopakiem 1,5 roku rozstaliśmy się bo nie potrafiliśmy dojść do porozumienia, cały czas były tylko kłótnie i to w sumie o nic. Zaraz po rozstaniu on dalej próbował ale ja nie okazywałam zainteresowania bo byłam już tym wszystkim zmęczona. Myślałam czasami o nim chciałam ułożyć sobie z kimś innym, spotkałam się z jednym chłopakiem, ale po pierwszym spotkaniu podziękowałam. Po 3 miesiącach zaczęłam o nim myśleć, ale już nie czasami tylko całe dnie miałam go w głowie. Odważyłam się i zadzwoniłam spotkaliśmy się i pierwszy raz po jakimś tam czasie normalnie zaczęliśmy ze sobą rozmawiać, na następny dzień mnie pocałował byłam zaskoczona ale odwzajemniłam pocałunek. Spędziliśmy ze sobą 4 dni w 'zgodzie', no ale po 4 dniach znowu zaczęły się kłótnie. Przez 2 dni się nie widzieliśmy bo byłam chora. Gdy lepiej się poczułam spotkałam się ze znajomymi, ale powiedziałam mu że spotkamy się na wieczór. Poszłam do niego a on zaczął się na mnie wydzierać, że co ja sobie myślę, że powinnam przyjść od razu do niego a nie spotykać się z kimś innym. Powiedział albo on albo znajomi i mam wybierać, i że tam są drzwi. Powiedziałam mu że on jest ważniejszy, więc on mi powiedział że będzie mnie teraz kontrolował na każdym kroku chociaż nie jesteśmy razem. Ale myślę że jednak powinnam urwać z nim kontakt bo znów zaczyna być tak jak wcześniej. Tylko nie wiem co mam mu powiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna_ Szamana
powiedz mu że nie będziesz pod niczyja kontrolą skończ z nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaufanie to podstawa związku. jeśli chłopak planuje Cię kontrolować to ja nie widzę przyszłości waszego związku. lepiej zakończyć to co było i zacząć szukać kogoś kto będzie Ci ufał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×