Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sorelllla

że niby taka jestem miła:)

Polecane posty

Gość a co tu dają
że tak pełno czarnuchów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ludzie i ludziska pomalu stwierdzam ze kafateria to moje kolejne uzaleznienie...siedziec na forum od rana... to nie dorzeczne ...ale przynajmniej humor mi sie z wami poprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fał, stosujesz jakieś okłady, masaże czy jak konserwujesz? oj nie takie stare te kości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co powiedzieć. Zawsze wiedziałem a dzisiaj nie. :-o Powiedzcie coś za mnie a ja wezmę za to pełną odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądaccz
śmietanka sie zebrała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj laf niu jork, solidarność, solidariti, solidarity, wolność, świeżość, solidarność jest kobietą, silk, wul, bawełna, ekolodżi kolor :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałby aby moja wypowiedź była lepiej przemyślana ale przecież się jej nie wyprę. Za późno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arecki46
kokosek...a nieczytam podczas jazdy.i niemam smartfona tylkó rozpadającego sie ericsona.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wolę kobiety, które nie potrzebują niczego na sobie, by mieć imidż" To ciekawe, bo ze mną dokładnie tak właśnie jest tylko nie mam w sobie tej odrobiny kobiecości. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imidż Evy jest niestety dość szpetny und koszmarny, troszkę Freddiego Kruegera mi przypomina, chociaż on chyba ciut mniej sztucznie wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fau z mojej powyższej wypowiedzi wnioskuję, że wywołujesz u mnie silne doznania natury estetycznej. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vieviór skrzetnie ukrywam ten imidż :D:D:D pod czarną klasyczną mini i kopertowym sweterkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aAe wiecie, że ja udaję poprawnego, że tak zamotam, zamotam, ubiorę w piękne słowa swoje wypowiedzi, że to niby jestem bardziej elokwentny niż zboczony. Ja na swój image muszę pracować słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×