Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

femme_88

potrzebuję rady

Polecane posty

Witam Mamy, mam pytanie odnośnie tego co można jeść karmiąc piersią, moja Mała ma już pięć miesięcy i wprowadzam sobie różne rzeczy do diety, ale zastanawiam się czy mogę zjeść fasolę czy np. grochówkę. Boję się czy to nie wywoła kolki? Pomału też wprowadzam Małej stałe pokarmy takie jak jabłuszko czy bananek, marchewka itd. Z góry dziękuję za rady:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livien
Ja na Twoim miejscu z grochowka bym sie wstrzymala, albo sprobowala troszke i zobaczyla czy dziecku nie zaszkodzi, nie kazde dziecko zle reaguje na takie pokarmy, ja na wigilie zjadalam kazdej potrawy po troche (corka miala 5 mies) i nic jej nie bylo, niemoglam tylko jesc winogrona w trakcie karmienia piersia bo mala zaraz miala biegunke. w internecie pisze duzo o tym co mozna jesc karmiac piersia, ale ja jestem tego zdania 'wszystkiego po trochu' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn na wigilię miał niecałe 3 miesiące. Była kapusta z grochem i z grzybami i inne cuda na kiju i nic mu nie było :) Teraz ma 2 latka i sam wcina grochówkę aż mu się uszy trzęsą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×