Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

co do lumpeksow toi tam na serio idzie znalezc niezle TANIE perełki i to czesto z metkami:) szczeg sie to sprawdza przy dziecku ktore szybko wyrasta i niszczy... ja wole "oryginała" z lumpeksu niz kolejnego szmaatka ze sklepu ktorego zobacze na dupsku co drugiej dziewczyny ;) heheh oprocz dlugich nog mam tez dlugie rece wiec dodatowy problem :D wszystko bym musiala na miare szyc bo ci durni krawcy szyja wszystko na jedna miare...tak jakby na tym swiecie wysokich osob nie bylo!?.... znalazłam w archiwum moj wozek tzn wybrany przeze mnie;) mam nadzieje ze w rzeczywistosci tez tak bedzie wygladal : http://archiwumallegro.pl/x_lander_xa_2009_limited_edition_xboard_girl-1445813526.html walka o imie u nas nadal trwa: moje typy to Alicja/Natasza/Eliza/Lilianna/Donata mąz wyskoczyl z Dagmara/ Roksana/Kornelia Kornelia z tych najbardziej mi sie podoba ale nie przemawia, wole "miekkie" imie i bez literki R. i smiejemy sie ze nasze dziecko po porodzie pol roku bedzie "nn" ;) heheh sklania sie ku alicji i elizie wiec idziemy w dobrym kierunku :0 zobaczymy, jeszcze troche czasu jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margrit a możesz napisać mi coś więcej to twoim biznesie?? dużo wysiłku i kasy Cię to kosztowało?? ja włąśnie od jakiegoś czasu bujałam się z takim pomysłem tylko zdecydować się nie potrafię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margrit bardzo oryginalne imię fajnie. Jak je będziecie zdrabniać? Pewnie Julek / Juluś :). Jeśli otwierasz swój to będziesz mieć do najfajniejszych ubrań dostęp od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietowo - dopiero ruszam, więc pewnie o połowie wydatków, które się pojawią dowiem się w trakcie ;P Póki co pewne wydatki to waga, system wieszaków, wieszaki na ciuchy, lada, wynajem lokalu + rachunki, dokładnie narazie też nie orientuję się ile kg muszę kupić żeby taki metraż zapełnić ciuchami. Parę stówek na tani remont. Wyjdzie w praniu czy dam radę i się opłaci, szczególnie, że mam plan ze 2 m-ce sama posiedzieć, a potem trzeba coś zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topko wózek bardzo ładny choć ja osobiscie nie lubie jak dziecko jedzie tylem do mnie.. musze je widziec :) jeśli chodzio imiona to u nas była zawzięta dyskusja od poczatku.. bo chłopak uparł się na Piotra i Patrycje.. patrycja jeszcze mi sie podoba ale piotr mi sie okrutnie zle kojarzy.. a moj facet jest nieziemsko uparty.. wiec nie raz z braku sil i argumentow sie poplakałam.. ja z kolei byłabym bardziej za Szymonem albo Hanią.. jednak moj mezczyzna nie zgadza sie na szymona.. wiec wymyslilam, filipa, adriana, jakuba, cypriana, itd.. w końcu stanęło na chłopięcym MAREK.. uff koniec nieprzespanych nocy z powodu tego nieszczesnego Piotra :) Patrycja jest ładne, ale bardziej urzekło mnie Hania więc może jeszcze uda się coś przeforsować.. poki co ciesze sie z jednego sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliska sadzac po nicku masz tak na imie?:) ja tez sie sklaniam ku ELizie(jesli małż sie nie zgodzi na Alicje) bo to ladne, ciekawe i malo spotykane imie, mam zamiar do niej mowic Lusia, Luśka :) wozek jest wg mnie przesliczny,i te kolory wlasnie:);) ja go nie upolowalam, chcialam taki ale czarno zielony(taki soczysty zielony) alke nagle szefa coirka zadzwonila ze ma do sprzedania wlasnie ten fioletowy i czy bym nie chciala??czekalam jak sie potwierdzi plec a ze wyszla dziewczyna to juz podwojna pelnia szczescia :0 zona szefa mowila ze wozek jest fajny i bardzo zadbany wiec dzis sie okaze czy tak jest.spelnia moje oczekiwania: tzn: kolor;), duze pompowane kola, ladny wyglad, masywnosc, jestem wysoka wiec nie moge miec jakiegos wozka w stylu krasnal czy podobne bo one sa zwyczajnie za niskie dla mnie, aaa no i uderzam piszczelem w rame/hamulec wozka, bo czesto te raczki sa dosc krotkie....tak wiec mysle ze to bedzie to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMM na temat Patrycji się nie wypowiem nie potrafię być obiektywna heh :D A co do Piotra to i mnie baaaardzo źle się kojarzy, z imieniem trzeba pójść na kompromis, cóż z tego, że byłby Piotruś jeśli Tobie się nie podoba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMM to rzeczywiscie jego jedyny jak dotad dla mnie minus ale wiesz wszystkiemu sie nie wygodzi!:( niestety,cos za cos. ale damy rade, w gondolce pojezdzi maks do grudnia, potem wskoczy do spacerowki a w zime nie mam zamiaru codziennie wloczyc dzieciaka na spacer szczeg jesli bedzie baaardzo zimno... a w przyszle lato kupimy cos innego pewnie...wyjdzie w praniu, z drugiej strony dziecko siedzace przodem do jady moze podziwiac swiat a tak patrzy tylko na mame...;) tez wolalabym przekladana raczke no ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topko a w tym wózku nie da się montować czasem siedziska w obie strony? Tzn nie przekładana rączka tylko siedzisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiscie ze nie ma co wybrzydzac.. cztery kółka dla malucha są tak kosmicznie drogie ze az glowa boli.. skad tyle tych pieniedzy wziac.. kazdy jest szczesliwy jak uda sie cos dostac z drugiej reki:) a wózeczek gdyby nie ten kierunek jazdy jest naprawde sliczny, zgrabniutki :) wiec w 99% spełnia swoją funkcję :) niby racja z tym podziwianiem krajobrazow jak jedzie przodem. ja w zeszle wakacja... nie jeszcze w poprzednie.. pilnowalam synka sąsiadki.. to mial wtedy kolo roczku i oni wlasnie mieli spacerówke ale juz taka skladana małą i ona byla przodem do kierunku jazdy dla dziecka.. dla mnie to bylo utrapienie.. budke musialam miec zaciagnieta bo lipiec,pelne slonce.. wiadomo jak to lato.. muchy lataja,pszczoly i inne paskudztwa.. bylo tookienko.. ale nie umialam sie z tym odnalezc.. tak sie meczylam na tych spacerach.. okropne doswiadczenie. teraz w wakacje wozilam ta siostrzenice polroczna w spacerówce ale tego ze tak powiem juz mojego wózka. byla tylem do kierunku jazdy i po prostu te spacery to byla czysta przyjemnosc.. az sie nie chcialo do domu wracac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wózek ma skrętne koła to nie ma przekładanej rączki bo nie dało by się go prowadzić:) wtedy raczej zawsze ma gondole/spacerówkę montowaną tyłem lub przodem:) mi się fioletowe tez podobają ale np mój mąż uważa że dla chłopca się nie nadaje a chcemy kupić uniwersalny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się zawsze podobał wózek tego typu http://alejka.pl/wozek-firkon-verano-czarny-plus-kwiaty-z-fotelikiem-3w1.html mam na myśli kolor i te kwiatki.. no cudo.. ogólem ubóstwiam wszystko co czarne.. dziwna przypadlosc :) w spadku dostane inny.. inny kolorem.. fason bardzo podobny, cztery kólka co najwazniejsze (bo trójkolowce jakos mnie odstraszaja. wogole nie potrafie dostrzec w nich czegos ladnego.. jedynie co to sa lekkie ale przeciez to nie tylko oto chodzi. wszystkie podjazdy itp. to jest utrudnienie. bo przednie kolo nie mapo czym jechac i musi byc w powietrzu..) i pompowane to tez wazne dla mnie.. a ze zielono czarny to jakos przezyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety albo skretne kola(na ktorych mi akurat nie zalezalo) i siedzisko w jedna strone albo normalne kola i siedzisko w dwie ... nie da sie chyba trafic na idealny wozek, zawsze jest chyba jedno "ale"... ja chcialam tez zielony szczeg dla chlopca by pasowal, fiolet i roz rczeczywiscie kojarza sie z dziewczynka..ten moj ewidentnie bo ma napis it's a girl i kwiatki i różowe wstawki wiec ;) patusssa LUPO bardzo ladny, super, nawet podobny troche wygladem(ksztaltem ) do mojego :P kolor bajeczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm mój ma chyba i koła skrętne (ale przednie) i siedzisko w obie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMM - mi też się trójkołowce za bardzo nie podobają. TOPKA - to wszystkie koła masz skrętne? W moim lupo tylko przednie, ale mi to wystarczy. Wózek jak wózek, podoba mi się, że jest lekki i jego wygląd no i jest dość wysoko, nie mam gondoli na wysokości kolan. X-Landery też są ładne, ale 2 tysiące to dość dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margrit no właśnie chyba siedzisko przekładane nie ma nic do kół, chyba, że jak wszystkie 4 są skrętne.. Rączka jak jest przekładana no to na kołach musi być jakaś blokada albo coś chyba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim wózku tez są skrętne przednie koła z możliwością zablokowania. i siedzisko i gondole mozna w obie strony montowac.. co do lekkości to nie wiem jak inne wózki tego typu, bo nie miałam okazji sprawdzic... ten moj wydał mi się lekki :) z jezdzalam nim po schodkach z mala w wozku i pozniej wciagalam tak samo. nie bylo tak strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elliska.. wózek bardzo podobny do mojego zippa:) napewno bedziesz z niego zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro są super, też się nimi zachwycałam, ale często mają wadę jaką jest waga, no cena też swoją drogą. Z takich lekko retro to Roana oglądałam, ale takie super to Inglesina, ale nie ten przedział cenowy mnie interesował....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jakoś tak do tych retro to nie mam pociągu:) ja chyba kupię tego baby merca... opinie są różne ale akurat o tym modelu jeszcze niewiele bo jest dość nowy więc jak na razie czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inglesina są bardzo ladne.. jestem zakochana głównie w tych kołach ogromnych choc gondolki lepiej mi siepodobaja w nowszym stylu niz te typowe kwadraciaki jak właśnie w inglesinie.. ten drugi link z wiklinowym koszem co wstawiłam bardziej jakos mi pasuje do tego stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że większość z Was uniwersalne kolory wybiera. Ja zawsze mówiłam, że jak będę miała córkę to w różowym wózku będzie jeździła :) W ogóle wczoraj nie mogłam w sklepie się oprzeć i kupiłam różowy kocyk i ubranka dla dziewczynki więc mam nadzieję, że jak 4 kwietnia pójdę na wizytę moja córka nie zamieni się w syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie wózków retro to one wydają mi się takie dostojne, eleganckie :) Bardzo ładne są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×