Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

hej leniuchy :P pewnie wszystkie lezycie do gory brzuszkami i swietujecie z rodzinka :) ja tez :) tylko ten snieg jest dobijajacy :/, bo ja sie juz nie mieszcze w kurtke zimowa!!!!!!! ciezko sie ja zapina na brzuchu, nie mam zamiaru kupowac nowej na 2 dni... chyba kiedys, ktoras o tym pisala, ale ja tez ostatnio miewac takie klujace bole brzucha w okolicach pepkach... chyba sie miesnie i skora naciagaja... wczoraj pierwszy raz moja dzidzia miala czkawke w brzuchu :) i dochodzi do mnie, ze lipiec zbliza sie wielkimi krokami... jeszcze 3 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieg nam wszystkim popsuł szyki, przykrył jajka i koszyki a kurczakom zmarzły nóżki, wiec się tulą do rzeżuszki, lecz choć śnieg nam pada w święta i pogoda taka wstrętna my święconym się dzielimy i radości wszem życzymy. trochę późno sie obudziłam, ale dopiero siadłam do komputera :) wesołych świąt dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święconki - mrożonki ;) Nie wiem jak Wy ale ja już nie mam miejsca na kolejny posiłek ;) Same pyszności :) Maite ja już w dwóch płaszczykach guziki przeszywałam... Zamówiłam płaszczyk taki wiosenny i mam nadzieję, że w niego wejdę - jak nie to zostawię na jesień a poszukam jakiegoś namiotu ha ha! Miłego słodkiego lenistwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta zima dość okrutnie się przeciąga.. też się martwiłam ze sie w kurtke nie zmieszcze.. ale poki co nie ma problemu..a w wiosennym plaszczyku jakby co da sie guziki przeszyc.. :) i tak w sumie to z jednej strony to ciesze sie ze nie mam jeszcze duzego brzuszka.. bo przy takiej pokodzie bym utknela w domu..bo nie mam zadnej innej, wiekszej kurtki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicka - bardzo mi przykro :(. Ja straciłam poprzednią ciążę w 8 tygodniu i byłam w strasznym stanie, nawet nie wyobrażam sobie, co Ty przeszłaś :(. Teraz na pewno wszystko będzie dobrze, a Twoja starsza córcia będzie Aniołkiem młodszej. KMM- masz talent dziewczyno ! Jestem strasznie zmęczona dopiero wróciliśmy z gości, cały dzień w trasie jeszcze pogoda taka, że żyć się odechciewa. Na szczęście jutro siedzimy w domku będę odpoczywać, bo dziś kręgosłup mi się daje we znaki, no i zgaga okropna :(. Troszkę spóźnione, ale składam Wam wszystkim życzenia Wesołych Świąt i mokrego Śmingusa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, alez tu ucichło.... i dobrze odpoczywajcie :) wysłałam na e-mail pare fotek z soboty czyli 26 tydzień skończony... a każdy liczy to inaczej...mi gin mówi, że jak jest np 26ti2d to jest to dalej 26 tydzien tyle, ze skonczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś trochę przegięłam, bo parę godzin na stojąco rozwieszałam ciuchy w sklepie i dopiero jak wyszliśmy to poczułam, że biodro i plecy bolą :( Wysłałam brzuchola na @, aż się przeraziłam jaki on wielki, no ale sobie tłumaczę, że to przez Święta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ale u mnie krucho z kasą :( w ogóle oblazłam całą swoją miejscowość za spodniami ciążowymi, i nic. Zostaje allegro, i nastepny kłopot. Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Widze,ze jeszcze odsypiacie święta:-) Lou u mnie też nie ma w okolicy sklepu z fajnymi ciążowymi ubraniami, jak już coś jest to takie szmaty i namioty,że szok! W Bielsku w H&M jak byłam ostatnio (ponad miesiąc temu) to były przeceny ubrań ciążowych, w tym spodni. Wtedy jeszcze nie potrzebowałam a teraz bym już coś wybrała z okazji "zbliżającej" się podobno wiosny....:-) Ja kupiłam getry http://allegro.pl/show_item.php?item=3088844858 i takie 3/4 też http://allegro.pl/show_item.php?item=3116991427 Jak się troszkę ociepli to wybieram się do ciucholandu po tuniki:-) A jak Święta? Wypoczęte, objedzone?????? :-) Ja nawet nie objadłam się tak strasznie ale,ze to były większe porcje niż wcześniej to teraz mam problem z kibelkiem, od rana wlewam w sibie wodę i maślankę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maite śliczny brzuszek!!!!! Taki okrąglutki:-) Margrit a gdzie Twój brzuszek?????? Nie widze go w żadnej galerii, nie doszedł????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to ciesze się, że święta się już skończyły... Mam dość wysłuchiwania tekstów na temat że ciąża to nie choroba, że w ciąży można pić, palić... kazdy się na ten temat wymądrza a najbardziej kto? Mężczyźni. Teść, wujek, braciszek... czyli ci którzy o ciąży wiedzą najlepiej i najwięcej. To jest śmieszne. "Kieliszek Ci nie zaszkodzi"... a to chyba moje ciało, moja ciąża, i moja decyzja czy pije i palę czy nie? Odkąd si e dowiedziałam o dziecku nie wziełam alkoholu do ust i rzuciłam palenie. A dla facetów to jest najwidoczniej niezrozumiale. Dlatego ja się nasprzątałam, nadźwigałam i naschylałam podczas gdy oni siedzieli wygodnie na doopie, ale co ja gadam?? Przecież kto jak kto, ale oni najlepiej wiedzą jak to jest w ciaży, prawda? A jak zwróciłam uwagę, że alkoholu nie bede piła i bez dyskusji to si e w głowy pukali. No żenua... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Dzis man wizyte u endokrynologa, na ktora czekalam 3 miesiace- prywatnie!! najlepsze jest to, ze wyniki tsh, anty tpo, ft3 i ft4 mam w normie :-\ wiec skad ta szyja taka powiekszona? Ogolnie to obzarta jestem.... i nie mam sily nic robic :-P Pierwszy raz dzis w nocy nie moglam spac, wszystko mnie bolalo, kregoslup, zebra, miednica :-( w sumie to juz niedlugo poczatek 3 trymestru... Milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie poświątecznie:) lou no niestety z niektórym nie przetłumaczysz... ja ze swoim teściem w dyskusje tez nie wchodzę bo to żenujące;) może nie na temat ciąży ale ogólnie wie wszystko na wszystkim się zna a w dupie był i gówno widział... najśmieszniej jest jeśli naprawdę mnie wkurza bo się upiera przy czymś a np ja wiem doskonale że jest inaczej i cały czas próbuje mu wytłumaczyć że nie ma racji to w końcu jak wypali ze 3 papierosy i dojdzie do wniosku że faktycznie głupoty gada to mówi a no nic nie ważne:) Mainte super brzusio:) a ja w święta się najadłam różnych pyszności:) ale w sumie dobrze że już po świętach:) dzisiaj siedzę sobie i spisuje jakie mam już ciuszki z 3 pierwszych rozmiarów i piszę w notesie co jeszcze trzeba dokupić;) za kosmetyki itp jeszcze się nie biorę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się objadłam ;-) nawet nie wchodzę na wagę bo chyba nie warto :-P Synuś nasz coraz wyżej już ładuje mamuśkę po brzuchu ;-) biodra mi nie dają pospać i ta zgaga - hektolitry mleka wypiłam przez to ;-) Ja dzisiaj zamierzam poprać ciuszki które mam (po bratankach mojego męża ) i zobaczyć w jakich są rozmiarach bo metki poucinane i w razie czego dokupić . I tu pytanie do Was , bo będę prała te ciuszki raz jeszcze zaraz przed porodem i chyba teraz nie będę tego prasowała bo chyba nie ma sensu- a Wy jak myślicie? Muszę maila w końcu nadrobić bo widzę że dużo nowości tam mamy ;-) ale to muszę do kompa a póki co mi się nie chce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou jeśli chodzi o ubrania to ja licytuję używane na allegro, bo u nas w ciucholandach nic nie ma a głupie spodnie w sklepie ok 100 zł, to szkoda kasy. Jeśli chodzi o to picie to u mnie faceci wręcz odwrotnie, po pierwsze to nawet się nie pytają, a po drugie mój m jak się dowiedział o ciąży to nawet łyka piwa mi nie pozwala wypić a mam tu na myśli karmi.... Papierosów nigdy nie paliłam a ci z rodziny co palą to w święta wychodzili żeby mi nie kopcić...... Ale też ciesze się, że już po świętach jakoś zmęczyło mnie te 2 dni siedzenia prawie non stop przy stole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fredzia ja używane ubranka to prałam teraz w zwykłym proszku dla dorosłych żeby dobrze doprać:) i oczywiście nie prasuję tego:P drugi raz będę prała pewnie w czerwcu i dziecięcym proszku i dopiero wtedy uprasuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej żarłoki :) Hehe, ja też na wagę na razie boję się stanąć, co nie przeszkadza mi właśnie jeść pysznego drugiego śniadania wciąż jakby świątecznego. A pierwsze śniadanie było o 4:30... Ehhh, też nie mogę spać, co noc budzę się koło 4 czy 5 i mam przerwę w spaniu do 7, w czasie ktorej musze coś zjeść... Potem od 7 do 9 odsypiam brakujące 2 godziny, wstaję i znowu jem, no porażka jakaś :) U mnie święta minęły pod znakiem radosnej nowiny - jeszcze zanim zasiedliśmy do stołu mój brat i bratowa ogłosili, że owszem w lipcu będzie nas więcej, ale w grudniu jeszcze więcej :) Ich pierwszy synek ma prawie roczek i radości z nim co niemiara... A w świąta za rok będą już w sumie trzy takie berbecie :) Bardzo się cieszymy, że dzieciaki będą w podobnym wieku :) No tylko, że nasza malutka krótko się będzie miała status najmłodszej w rodzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi - już poszedł na maila, utknął mi w skrzynce brzucholl i się nie wysłał ;) Tylko nie wiem jak dodać folder z kolejnymi tygodniami ... Lou - lepiej czasami nie dyskutować. Ku swojej uciesze znalazłam piwo bezalkoholowe i to 0,00 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki poświątecznie, jak wsiąkłam w przygotowania świąteczne i urodzinowe córy, tak zupełnie o świecie zapomniałam:) Także na życzenia świąteczne już za późno, więc życzę Wam wszystkim szybszej wiosny, niż tej, która ma rzekomo przyjść 11 kwietnia:) Córa, po wczorajszym przyjęciu wzruszona, przeszczęśliwa, jeździ nową hulajnogą po domu;) Dzisiaj powędrowała z cukierkami do przedszkola. Ale ten czas zleciał... nicka8601 - b. współczuję Twojej straty. Teraz z pewnością będzie dobrze! Nie ma innej możliwości. Messi - moja córa jest w wieku Twojego synka, ma 102 cm, waży 17kg i powoli wyrasta z fotelika 9-25 kg (głowa na styk) także teraz też będziemy coś kupować. Słyszałam, że w przypadku zderzenia taka podkładka nic nie daje, a pas - w przypadku tak małych dzieci, jak nasze - może - nie wchodząc w szczegóły - narobić dużo złego nawet w przypadku niewielkiego zderzenia. Także my na pewno postawimy na fotelik do 36 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się Lou, kurcze faktycznie buraki straszne. U nas wręcz przeciwnie, tak jak zawsze piliśmy wino do wielkanocnego śniadania/obiadu, tak w tym roku na stole były tylko soki i napoje gazowane... My z bratową w ciąży, nasi mężowie to kierowcy, to i rodzice z dziadkami jakoś zupełnie naturalnie nie sięgali po alkohol... I bardzo fajnie było. Ja polecam bavarię - ma własnie 0,0%. Popijam sobie czasami wieczorkiem dla smaku, bo całkiem niezłe to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój teśc by się dał pokroić za to co gada mimo że czesto dobrze wie ze nie ma racji. W ogóle, dla mnie to jest chłopek - roztropek i tyle... Jak można kobiecioe w ciazy wmawiac ze alkohol jest zdrowy i jeszcze uważać ją za nienormalną, że nie chce pić. W głowie mi się to nie mieści. Ja rozumiem żeby dyskutować, kaz dy ma swoje racje ale w kwestii ciążowego samopoczucia czy tego czy w ciąży pić czy nie pić to już faceci nie powinni się wypowiadać. Jak oni gadają o wojsku, to ja się nie wypowiadam bo nie gadam na temat o którym nie mam pojęcia. I najbardziej to mnie wkurza, i mój młodszy brat (oczywiście bezdzietny) uważa ze wstawanie o 3.30, stanie 12 godzin na nogach bo taką miałam pracę i powrót o 22 do domu jest dla kobiety w ciąży jak najbardziej korzystną rzeczą, w ogóle najlepiej zapier**alać w kamieniołomach. Dodam że oon wstaje o 14, do wieczora siedzi przy komputerze. czasem pójdzie na 3 godziny do szkoły. Odkąd jestem w ciąży to bym po prostu większośc swojej rodziny powymieniała na nowsze, lepsze modele. Co do ciuchów, ja tez szukam w lumpach ale nigdy nie ma albo są jakieś wielkie jak na słonia i szerokie. A takich od 100 zł w górę, które są u mnie nie będe kupowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I małe uaktualnienie z mojej strony ;) NICK ............wiek .... ciąża ....województwo ...data porodu..płeć dziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...dziew czynka metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... chłopiec optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka Margrit ..........28.........1........pomorskie ....03.07...chłopak paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07... Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka Agnik83..........29..........2.....warm-maz.......05.07.. ..chłopiec?? irysek22.........31..........2.......Irlandia.........06. 07. .. LadyG............31..........1......dolnośląskie....06. 07....chłopiec Ciezaraowka31 31..........2........UK..............06.07....dziewczynka Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ...chłopiec Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... K_M_M..........23..........1..........pomorskie...07.07.. . Maite............26..........2.........dolnośląskie.... 07.07...dziewczynka MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07...Kal inka Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. ..chłopiec Katarzynka_26...26........1.....warm.-mazur. ...11.07...dziewczynka Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07...dziewczynka drugieszczęście...25......2........mazowieckie....12.07 ... chłopiec viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7...chłopiec nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... chłopiec niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07...< br /> _tesla_..........30.........1........dolnośląskie.....1 5.07.....chłopiec gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. . atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ...chłopiec .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. elliska.........27.........1.........kuj-pom...........19 .07...dziewczynka Lou__..........21..........1......mazowieckie.......19.07 ... Laura TOPKA......27......3 (2 stracone)....śląskie....21.07......dziewczynka Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigrai30........30.........1........dolnośląskie......2 0 .07...chłopiec Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07...chłopak Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07...dziewczynka patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 24.07...dziewczynka Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07... fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1.........lubelskie......29.07.. .dziewczynka Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . ALIME ..........25........2......kuj-pom.........29.07.. ... Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam w C&A dwie sztuki ciążowych spodni w rozsądnej cenie, ale .... nie czuję się w nich dobrze i leżą w szafie a ja pomykam w getrach z golfem ;) Teraz jedynie by się jakiś płaszczyk na wiosnę przydał, bo mój zeszłoroczny mimo, że w niego się mieszczę wygląda jakby do lekko określić niekorzystnie, nie dość że z przodu brzuch to z tyłu traci fason i wyglądam jakbym miała tyłek o takim samym rozmiarze ( póki co tak nie jest ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poświątecznie! Ja znów zdycham - zawalone zatoki... Przez święta robiłam na przemian inhalacje z soli emskiej i gorące okłady z soli kuchennej i dopiero dziś rano coś się ruszyło - obudziłam się z ropiejącym okiem i zielonymi smarami do pasa :( Do lekarza nawet dziś nie idę bo przychodnia pewnie pęka w szwach i jeszcze coś gorszego tam chwycę a u nas w okolicy panuje wirusowe zapalenie płuc... Fajne brzucholki dziewczyny :) KMM ale fajny ten misiek Ci wyszedł! Fredzia ja proponuję najpierw ciuszki namoczyć z dodatkiem zwykłego proszku i wyprać i absolutnie nie bawić się w prasowanie ;) później wypierzesz w dzidziowym proszku i wyprasujesz :) LOU współczuję podejścia męskiej części rodzinki... Najlepiej wypuścić drugim uchem bo szkoda sił na taka głupotę. Mnie bez ciąży nikt nie będzie zmuszał do picia i palenia jak nie mam na to ochoty a co dopiero w stanie błogosławionym. Imię Laura bardzo mi się podoba :) Messi ja też oglądałam te leginsy ale te tańsze mają takie kliny jak kalesony z przodu i kupię chyba takie z panelem http://moda.allegro.pl/legginsy-getry-spodnie-ciazowe-dlugie-m-164-i3122478102.html a te drugie super (http://allegro.pl/zdrowotne-legginsy-getry-ciazowe-120-den-r-l-40-i3088837196.html) daj znać jak już dotrą do Ciebie czy nie opinają za mocno brzuszka bo też się na nie czaję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystając z okazji świątecznych fotek wrzucam zdjęcie brzuszka w 25 tc :) Miałyśmy poczwórną sesję brzuszkową - 2 kuzynki męża (siostry) są w ciąży i mają termin na koniec sierpnia i początek września i siostrzenica męża ma termin na maj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATAMTA fajne te leginsy - tez muszę coś kupić MESSI daj znać jak z tym pasem czy uciskają czy nie :) Ze wstępnych oględzin ciuszków przed praniem wynika, że muszę dokupić body - a pajacyków to mam 50 sztuk (oczywiście w różnych rozmiarach ) :) Także pajacyków nie kupuje :) Ale mi Antoś ładuje w górę brzucha i coś mi uciska w żebra - to ci złośnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×