Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

NICK ............wiek .... ciąża ....województwo ...data porodu..płeć dziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Margrit ..........28.........1........pomorskie ....01.07...Julian Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...dziew czynka metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... chłopiec optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07... Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka Agnik83..........29..........2.....warm-maz.......05.07.. ..chłopiec?? irysek22.........31..........2.......Irlandia.........06. 07. .. LadyG............31..........1......dolnośląskie....06. 07....chłopiec Ciezaraowka31 31..........2........UK..............06.07....dziewczynka Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ...chłopiec Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... K_M_M..........23..........1..........pomorskie...07.07.. . Maite............26..........2.........dolnośląskie.... 07.07...dziewczynka MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07...Kal inka Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. chłopiec cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. ..chłopiec Katarzynka_26...26........1.....warm.-mazur. ...11.07...dziewczynka Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07...dziewczynka drugieszczęście...25......2........mazowieckie....12.07 ... chłopiec viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7...chłopiec nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... Antoś niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07... Alan _tesla_..........30.........1........dolnośląskie.....1 5.07.....chłopiec gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. . atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ...chłopiec .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. elliska.........27.........1.........kuj-pom...........19 .07...dziewczynka Lou__..........21..........1......mazowieckie.......19.07 ... Laura TOPKA......27......3 (2 stracone)....śląskie....21.07......dziewczynka Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigrai30........30.........1........dolnośląskie......2 0 .07...chłopiec Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07...chłopak Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07...dziewczynka patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 24.07...dziewczynka Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07... fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1.........lubelskie......29.07.. .dziewczynka Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. .dziewczynka ALIME ..........25........2......kuj-pom.........29.07.. ... Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niagara gratuluję Synusia :) Maite, a w jakim sklepie się tak tanio obłowiłaś?? Koszula bardzo ładna, też mam ją na oku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maite Ja kupiłam na allegro do karmienia, ale miękki i jestem strasznie neizadowolona gdyz mam cyc spory wiec jest zwis do pasa w tym staniku. A co do kupna - u mnie na rynku sa i bardzo tanie, bo często do 20 zł juz są, ja ostatnio sobie kupiłam 2 syper usztywniane (na prawde duża miseczka i spory pod biustem rozmiar) i sa na prawd e sliczne, nie jakies babcine gaciowate. Tyle że nie do karmienia... ale mogę się rozejrzeć tam w Twoim imieniu jak coś. Powiem wam że dobzre dobrany stanik w ciazy na wielki cyc wymiata... tym razem sie nie chrzaniłam z tekstami typu "e tam, 2 cm za mały nie zaszkodzi" tylko 3 razy się wracałam ale w koncu mam idelany, i ból górej partii pleców jak ręką odjał. W razie czego mam jeszcze jeden czarny, gładki, duży na odsprzedasz, bo nie dałam rady go wymienić. Niby jest napisane 100 E, ale bez rozciągania pod cycem 85 cm, a miseczka 25 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Maite firma Alles ma bardzo ładne biustonosze, też w dużych rozmiarach, niestety są drogie i słabo dostępne we Wrocku (na jednym stoisku w Hali Targowej mają kilka modeli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niagara-- gratuluje :) chlopcy sa fajni :P ja jestem zakochana na amen w moim synu :D wogole co moj syn ostatnio odkryl w sobie ;)....ze moze skorke sciagac z penisa :P i sobie sam sciaga,ale do konca mu nie schodzi tak jakby za zoladz,ale chyba ma na to czas jeszcze nie? Nie widze, zeby mial tam zaczerwienienie czy cos w tym stylu... raczej wszystko ma normalny kolor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyG- na Traugutta juz przy Krakowskiej jest sklep z odzieza ciazowa mama delicious... jest teraz obnizka -35% od ceny glownej i maja 2 wieszaki z rzeczami przecenionymi :) byla przepiekna biala koszula w rozmiarze S, ale ja ze swoimi cyckami to nie weszlam.. a Ty nie na konsultacji u gin i ewentualnie w szpitalu? Lou_ dzieki :) poszukam na allegro, i jeszcze porozgladam sie po sklepach moze cos bedzie w rpzecenie.. ale tak naprawde to z tym jest problem,bo ja sie w swoj nie mieszcze.. cyc moj duzy 75c/d przed ciaza a teraz 75-80 dd lub e...... musze cos kupic na gwalt, bo sie udusze....... mam takie zaszewki przedluzajace obwod jakby, ale to nic nie da, bo miseczki za male........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale mialam zaległosci ostatni raz czytałam w czwartek bo potem czasu nie było... :) wczoraj byłam na glukozie nie było zle :) M pojechał własnie po wyniki jutro wizyta u gienka. o tesciach a raczej tesciu to nawet niechce sie wypowiadac kawał skur... moze nie w stosunku do mnie ale do tesciowej i własnych dzieci zero poszanowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj--------?> Ty masz taki ladny, maly zgrabny brzuszek.... i masz super figure... na co Ty narzekasz????? eh te baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi - dopiero zaczynam, bo miałam problem z wynajmem lokalu, lokal wynajmowany, ciuchy z hurtowni w moim mieście póki co, ale jak już coś zarobię ;) to chce jeszcze parę firm - ciuszki nowe outlet dodać. Lou - już mi kiedyś mąż znalazł ten tekst ;P Fajny A ja mam na oku tą koszulę : http://allegro.pl/kopertowa-ciazowa-koszula-do-karmienia-muzzy-r-m-i3148051510.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam. Maite To nie tak źle, ja myslałam ze umre z bólu pzry swoim balaście :D Poszukaj, ale raczej za mniej niz 50 zł nie znajdziesz, bo tez szukałam... w razie czego służę pomocą, ja ze swojego jestem zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziewczyny... nie odzywam się zbyt często, bo wciąż pracuję. obecnie jestem na zwolnieniu, ale mam ciągłego doła z powodu zbyt szerokich komór bocznych mózgu zdiagnozowanych podczas usg u naszego synka.... wiem, ze to należy kontrolować po 30 tc, ale do tego czasu ja chyba zwariuję... a tak z innej beczki wysłałam maila na naszą skrzynkę. dla zainteresowanych ciuszkami dla dziewczynki... postanowiłam sprzedać trochę ubranek po mojej córci... odsyłam te z was, które są zainteresowane. czytam was na bieżąco, ale jakoś nie mam śmiałości pisać, ponieważ mam wrażenie, że moje posty pozostają bez odpowiedzi :( pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam, że tylko ja nie cierpię swojego teścia... Mój teść też wszystko wie najlepiej a co gorsza każde zdanie wypowiada rozkazującym tonem... Na początku to się go bałam ale jak mnie wkurzył parę razy i mu napyskowałam tak odzywa się do mnie jak musi i w miarę normalnie a jak coś mi nie pasuję to od razu coś mu powiem i mam spokój... U mnie najgorsze jest to, że mieszka na jednym podwórku ale nie ze mną w domu ale to i tak stanowczo za blisko. Teściowa też mnie wkurza ale jej można powiedzieć co się chce i się nie obraża a w sumie we wszystkim się słucha bo poniekąd jest ode mnie zależna( chora jest a ja ją wożę zawsze do lekarza, a nie chce jeździć z nikim innym za bardzo, także jest w miarę grzeczna.... U mnie znowu dzisiaj atak zimy, mam już po dziurki w nosie tego śniegu!!! Macie jakiś pomysł co można kupić dziewczynce na I komunię? I ilę na taki prezent trzeba przeznaczyć kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
red onion a jak ciaza z corcia, czy u niej tez byly jakies nieprawidlowosci? Jak usg w 12-13tc wszystko bylo ok? Te poszerzenie komor bocznych, tam jest chyba norma do 10mm tak? Bo nie dokladnie pamietam, a ile Twoj synek ma? a na co to wskazuje? Na wodoglowie? I co sie z tym ewentualnie robi? Mysle, ze praca w Twoim wypadku napewno odrywa Cie troche od zamartwiania sie, moze to i lepiej? Zerkam na mejla na ciuszki,bo ma byc dziewczynka, wiec moze cos wybiore :) Ja tez mam czesto takie wrazenie,ze moje posty umykaja uwadze innych dziewczyn, ale ja tez nie odpisuje kiedy nie mam nic do 'powiedzenia" lub sie na czyms nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wyniki z glukozy przed wypiciem 96,0 mg/dl a po 2 godzinach 76,0 mg/dl jakie wy miałyscie wyniki ? niewiem czy ten spadek jest ok...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
red onion mam nadzieję, że sytuacja z synkiem szybko i korzystnie się wyjaśni:-) czasami mam takie samo wrażenie jak ty, że nikt nie czyta tego co pisze i mi nie odpowiada ale trudno się mówi. A w którym tyg teraz jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipiec głupi lipiec
Lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maite, Z córcia zawsze było wszystko ok. A teraz u małego specjalista od usg stwierdził wprawdzie, ze narazie wszystko jest ok, ale szerokosc komór bocznych jest w górnej granicy normy i koniecznie trzeba to kontrolować po 30 tc. Ale wiesz jak to jest... Niby w normie,a ja nie śpię po nocach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala dziwny ten Twoj wynik, na czczo w gornej granicy normy, a po wypiciu mniej... cos dziwnego...ale niby w normie.. ja mialam na czczo 73, po 1h 106, po 2h 100...chyba jakos tak viola co do wkladek, to ja poprzednio uzywalam z bell.. najgorsze byly z baby ono, bo one mialy jakby wate i to zostawalo mi na mokrym sutku:/ przyklejalo sie, wiec chyba na to warto zwrocic uwage... a nie na marke... red onion patrze na na usg mojego syna, w 23tc komory boczne 8mm, wiec chyba tez w gornej granicy normy... ale nic na ten temat nie slyszalam,ze mam to kontrolowac... fakt faktem jego glowa byla duza po porodzie i do tej pory leb jest wielki ;P dla swietego spokoju skontroluj to po 30tc, mam nadzieje, ze bedzie wszystko w normie, a narazie pogadaj z brzuchem, zeby te komory sie nie powiekszaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola... cos mi link Twoj nie dziala :/ nie moge zerknac na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red onion nie zamartwiaj się strasznie, wiem co czujesz problem naszej malej z nerkami tez nas strasznie przerażał ale po miesiącu wynik się nie pogorszył i to był dla nas dobry znak:) jak każą coś kontrolować to porostu trzeba i już:) trzymaj się mocno ja tez jak się na czymś nie znam albo jak ktos juz napisał to co sama bym powiedziała to tez się nie odnoszę więc spokojnie:) a co do ciuszków to przeglądam:) może coś wybiorę, 0-3 to 62cm prawda?? jakby co to sprawdzę w zapiskach w domu czego jeszcze potrzebuje i jutro się odezwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola tez nie moge otworzyć a wydaje mi się że dziś je właśnie zamówiłam:) jakoś tak podobna nazwa:P a co do glukozy na czczo chyba 83 a po 2 h 96 miałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja wiem, że zamartwianie się nic nie da, ale czasami to jest silniejsze od rozsądku,... teraz zaczęłam 25tc, więc jeszcze przez długi czas niczego sensownego się nie dowiem... dzieki za słowa pocieszenia. dietowo... 0-3 miesiące to chyba rozna rozmiarówka od 56-62. wiem, ze niektóre ubranka z mothercare w rozmiarze 0-3 były troche za duże, wieć musiałam kupić jeden trzypak w rozmiarze newborn.,.. i te były dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja do tabelki imię dopisuję ;) NICK ............wiek .... ciąża ....województwo ...data porodu..płeć dziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Margrit ..........28.........1........pomorskie ....01.07...Julian Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...Alicja metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... chłopiec optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07... Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka Agnik83..........29..........2.....warm-maz.......05.07.. ..chłopiec?? irysek22.........31..........2.......Irlandia.........06. 07. .. LadyG............31..........1......dolnośląskie....06. 07....chłopiec Ciezaraowka31 31..........2........UK..............06.07....dziewczynka Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ...chłopiec Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... K_M_M..........23..........1..........pomorskie...07.07.. . Maite............26..........2.........dolnośląskie.... 07.07...dziewczynka MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07...Kal inka Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. chłopiec cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. ..chłopiec Katarzynka_26...26........1.....warm.-mazur. ...11.07...dziewczynka Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07...dziewczynka drugieszczęście...25......2........mazowieckie....12.07 ... chłopiec viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7...chłopiec nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... Antoś niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07... Alan _tesla_..........30.........1........dolnośląskie.....1 5.07.....chłopiec gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. . atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ...chłopiec .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. elliska.........27.........1.........kuj-pom...........19 .07...dziewczynka Lou__..........21..........1......mazowieckie.......19.07 ... Laura TOPKA......27......3 (2 stracone)....śląskie....21.07......dziewczynka Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigrai30........30.........1........dolnośląskie......2 0 .07...chłopiec Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07...chłopak Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07...dziewczynka patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 24.07...dziewczynka Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07... fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1.........lubelskie......29.07.. .dziewczynka Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. .dziewczynka ALIME ..........25........2......kuj-pom.........29.07.. ... Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red Onion Jaka orientacyjna cena za ubranka? Bo parę rzeczy mi wpadło w oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou, napisałam cenę za całość ok. 150 zł, ale jest to cena do negocjacji. ni chciałam sprzedawać pojedynczo, ale jakby coś, to się dogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
red onion mnie tez sie ciuszki twe podobaja, ale musze z mezem pogadac, bo to on trzyma kase,bo ja bym wydala 2 wyplaty ;P a chcialam jeszcze kupic sobie w tym miesiacu te koszule do szpitala i szlafrok... wiec 150zl tu tez mi wyjdzie :P viola to sa beznadziejne wkladki!!!!! to sa te co ja mialam przy malym i mnie sie przyklejaly do sutkow i nie chlonely.....ale to moja opinia... to co canpol baby? no wlasnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×