Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Fajne je koszule- zapisałam sobie stronke ;-) TOPKA zastanów się co wczoraj zjadłaś i nie panikujz takiego powodu! Bo biegunkę można mieć nawet z nerwów . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) LOU strasznie Ci współczuje... nie mam pojęcia czy w banku uda ci się coś załatwić, nigdy nie byłam w podobnej sytuacji... Kooala podaj proszę namiary na taki sprawdzony sklep. już dawno chciałam się do takiego udać ale nie chciałam iść do pierwszego lepszego... i przerażało mnie że np staniki są po 200zł!! a przedział który podajesz bardzo mi się podoba;) koszule kupiłam sobie 3 też w granicach 20zł bo uznałam że nie warto wydawac na to dużo pieniędzy, w domu i tak przerzucę się pewnie na spodnie i bluzkę do spania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topka znów histerie
urządza. Pocieszajcie ją!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topko nie panikuj;) biegunka to nie tylko oznaka porodu:) ja po badaniu glukozy to przez 3 dni się męczyłam i latałam po 5 razy do kibelka... więc spokojnie może to strawione poświąteczne jedzonko:) a co do staników jeszcze to na prawdę możę z raz w życiu udało mi się kupić na prawdę fajny stanik... a tak albo nie do końca mi pasuje albo zwyczajnie się nie układa na moim biuście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou moja koleżanka pieniądze w banku wybierała na kartę ubezpieczeniową, bez dokumentu nie da rady, musi być jakiś ze zdjęciem. Na nowy dowód czekała z miesiąc a od policji żadnego zaświadczenia nie dostała tylko z urzędu miasta coś o dowodzie, że jej skradziono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie panikuje wiec spier**aj pomaranczo pytam co moze byc powodem bo nie jadlam ani przez swieta ani wczoraj nic co mogloby mi az tak zaszkodzic..jestem słaba, zoladek mam scisniety jakby mi ktos nadepnal na niego, a wyglad tego co ze mnie wylecialo mnie zaniepokoil, wole zapytac niz sie w samotnosci denerwowac. czasami mam wrazenie ze ta zlośliwą pomarancza jest ktoras z tego forum-stala uzytkowniczka! jesli sie komus cos nie podoba to niech mi napisze pod swoim nickiem a nie kryje sie za pomaranczowym badziewnym nickiem! zastanawiam sie coraz czesciej nad odejsciem stad bo czasami ten wylewajacy sie jad z kazdej strony potrafi czlowieka dobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady G cieszę, że u Was wszystko ok:). Lou - współczuję Ci bardzo, ale bez zaświadczenia, że utraciłaś dowód bądź innego dokumentu potwierdzającego tożsamość nic nie zdziałasz :(. Koala - po części przyznam Ci rację, a po części nie. Zawsze kupuję staniki na bazarku i jestem w 100 % zadowolona. Raz pokusiłam się na stanik z H&M i to totalna klapa, miseczki wypaczyły mi się po pierwszym praniu w rękach. U profesjonalnej braffiterki byłam raz, gdy kupowałam stanik do sukni ślubnej i zależało mi na czymś konkretnym. I powiem szczerze stanik jest OK, ale bez szały, dałam za niego 160zł, a te z targu za 20zł lepiej mi na biuście leżą i trzymają niż on. Zakładam go tylko do sukienek bez ramiączek, bo ma pas silikonowy i nie trzeba ramiączek do niego. Viola1988 - krój tych koszuli jest fajny, cena też ok, jeśli są one z bawełny to wszystko spoko, ale te nadruki mi się nie podobają, są jak dla małej dziewczynki. Także będę szukać czegoś podobnego, ale inny wzór. TOPKA- nie martw się może zjadłaś coś nieświeżego, albo to faktycznie z nerwów. Wypij sobie może miętę, mi to pomaga na takie żołądkowe dolegliwości. Jeszcze wrócę do koszul. Jeśli macie namiary na jakieś fajne na allegro to bardzo proszę o linki, bo muszę szybko coś kupić, na następną wizytę do gina wezmę już ze sobą torbę do szpitala, bo skoro mówił, że jak się nie poprawi to weźmie mnie na oddział, to wolę być przygotowana. A tak w ogóle to w nocy obudził mnie ból brzucha, niby szybko ustąpił, ale i tak się martwię, zwłaszcza, że twardnieje kilka razy w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOPKO masz rację, jeśli to ktoś z forum, to niech napisze swoje mądrości pod swoim nickiem. Chyba, że to ktoś z podczytujących forum, a nie piszących..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topka daj sobie z nią spokój:) publiczne forum i każdy robi co chce:) a nawet jak ktoś nie ma odwagi napisać czegoś pod swoim nickiem to trudno:) przypuszczam że żadna z nas nie określi ci przyczyny takiego zdarzenia kibelkowego mogę Ci tylko powiedzieć że takie rzeczy się zdarzają;) napij się mięty i staraj się lekko dziś jeść może przejdzie:) może skoro miałaś zaparcia to organizm zechciał się oczyścić z zaległości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
red onion pisze w sprawie ciuszków, jeśli jesteś zainteresowana sprzedawaniem ich na sztuki to interesowały by mnie ewentualnie: pajac ze zdjęcia 13/14 te 3 pajace z 17 i różowe spodenki z 25 jeśli jesteś zainteresowana to wyceń proszę je:) całą paka mi nie potrzebna bo wiele rzeczy już posiadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMM - bardzo Ci współczuję, ale miesiąc szybko zleci :). Jeśli wolno spytać to gdzie pracuje Twój mężczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za dobre rady, wypije gorzka herbate bo w pracy ,miety nie mam... a takie pisanie pierdół ze ja sieje panike wkurza mnie, rzadko zasypuje kogos pytaniami ale wole zapytac niz gryzc sie i wmawiac sobie glupoty. moze wczorajsze frytki mi zaszkodzily, nie wiem, poczekam na rozwoj wypadkow w ciagu dnia.. a tak poza tym to mam pytanko: czy czujecie kopniaki waszych dzidziolków bardziej po jednej stronie czy po obu??? bo moja mała ostatnio bombarduje mi prawa strone jak szalona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topka znów histerie
podczytuję tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z topka znów histe
rie urządza!co za idiotka! czekaj na rozwoj wydarzeń-ile razy się jeszcze zesr......sz!tylko nie pisz tego nam tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topko no to może faktycznie frytki, albo organizm się "oczyścił" ze świątecznego jedzonka. Jeśli dziś się już to nie powtórzy to nie masz się co martwić :). A co do ruchów, to owszem ja czuję ruchy córci bardziej po prawej stronie, lewą też czasem skopie, ale to już tak sporadycznie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topko, miałam podobny problem kilka tygodni temu, rano kilka wizyt w kibelku i totalne przeczyszczenie. Oczywiście od razu pobiegłam do lekarza, bo nigdy w życiu mi się biegunki nie zdarzały... :/ Lekarz stwierdził, że biegunka, która trwa 1-2 dni jest zdrowym objawem, bo organizm ma różne sposoby, żeby się oczyścić. Niepokoić może, gdy trwa 3 dni i więcej i jeśli towarzyszą jej inne objawy, jak ból głowy i gorączka. Nie uspokoił mnie, dlatego poszłam do innego (fajnie mieć pakiet w sieciówce... heh). Drugi powiedział to samo, ale dał skierowanie na morfologię, żeby mnie uspokoić i kazał przyjść następnego dnia, gdyby biegunka nie przeszła. Także uważaj na siebie, oszczędzaj się i obserwuj, czy coś niepokojącego się nie dzieje. A jak nie minie do jutra, to pędem do lekarza!! Choćby do internisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały kopie zawsze w ten bok, na którym się położę :) chyba daje mi do zrozumienia, że go uciskam ;) a jak leżę na plecach dostaję kopniaki prosto w przeponę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kopniaków to najczęściej czuję je leżąc na plecach albo siedząc z nogą na nogę;) i kopie tak bardzo nisko w samym załamaniu brzucha:) jak się położę wieczorem lub rano na boku to wtedy czuję z tej strony na której leżę:) dostałam dziś zamówione wkładki laktacyjne, to są te które Viola przysłałaś;) są dość duże więc chyba dobrze w środku mają chyba watę ale zewnętrzna warstwa jest czym trwalszym pokryta:) wydają mi się w porządku ale nie ma porównania bo innych nie dotykałam:) jedyne co to mają beznadziejny pasek do przyklejania bo jest prawie na środku wkładki czyli trzeba by kleić chyba do sutka:P na mój gust ta obwódka powinna być klejąca jeśli już. poza tym ten klej jest taki że prawie się nie klei:P więc będę używała bez przyklejania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też kopie zwykle w ten bok, na którym leżę, jakby mówił, że mu niewygodnie...na wszelki wypadek zmieniam pozycję i się uspokaja. Poza tym ostatnio zauważyłam, że kopie mocniej w dole brzucha, więc nie wiem czy to dlatego, że zmienił pozycję i nóżki ma na dole, czy po prostu główką dostaję, albo piąstkami;) A macie też tak dziewczyny, że dziecko się tak gwałtownie rusza, jakby "spłoszony ptak"? Mi się to często zdarza jakby tak drgnął całym ciałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietowo, jak masz, daj linka. Kiedyś któraś pisała o wkładkach z wgłębieniem na sutki, ale wtedy nie zapisałam. Pamiętacie? To są może właśnie te?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom, ja od około dwóch tygodni czuję raz na jakiś czas bardzo gwałtowne "poruszenie" w brzuchu, odczuwam to raczej nieprzyjemnie. Ale podobno da się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posluchaj miernoto, forum jest po to zeby pytac i sie wzajemnie wspierac, jak nie masz co robic to moze zajmij sie sobie, swoim domem, wygladem albo moze potrenuj z kultura osobista! Bo nieladnie tak sie wcinac miedzy zdania i to jeszcze w taki bezczelny sposób!!! o mojej sraczce bede pisala kiedy mi sie chce i komu bede chciala i tobie nic a nic do tego!!! cytrynko dziekuje za pocieszenie, mam zamiar na siebie uwazac a nie bagatelizowac, lepiej miec napisane na czole PANIKARA niz sobie zaszkodzic... zjadlam troche czekolady i czuje sie lepiej ale zoladek mam scisniety i o jedzeniu nie mam mowy narazie... dziwne to ale troche mnie uspokoilyscie:) virada ja czasem czuje jakby tam bylo male ptaszysko;) wierci sie jak szalona, a czasem ja az podskakuje bo tak potrafi przywalic. i ruchy w tym tyg sa juz o wiele czestsze niz wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topka a jak teraz się czujesz? Może wizyta w kibelku była jednorazowa? Tak jak dziewczyny piszą, biegunki mogłaś dostać nawet z nerwów. Pij gorzką herbatkę, miętę (chociaż ona ma działanie oczyszczające organizm) i może jakąś suchą bułeczkę? No i oczywiście kleik ryżowy i gotowana marchew:-) I nie przejmuj się, bo to na pewno nic poważnego i nie oznaka porodu!!!!!! :-) Co do koszul ciążowych to mnie też denerwują te motywy jak dla dziewczynek ale naprawdę w rozsądnej cenie (bo to przecież kupujemy na krótki czas) nie ma za bardzo w czym wybrać:-( Ja kupiłam sobie właśnie taką "kolorową" http://allegro.pl/koszula-ciazowa-do-porodu-do-karmienia-xxl-zyrafa-i3001687091.html ale też taką: http://allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-porodu-do-karmienia-xxl-i3000299447.html no i na ramiączkach a też zależało mi na szlafroku z kieszeniami: http://allegro.pl/komplet-szlafrok-koszula-do-karmienia-xl-i3000284023.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ruchów to u mnie jest różnie, na dole, z lewej strony, z prawej ale najbardziej mnie zadziwia wtedy gdy kopie z lewej i prawej strony na raz, jakby się chciało "wyprostować, wydłużyc"? hihihih Wtedy to naprawdę jest poruszenie w brzuchu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi tez mam nadz ze to jednorazowy wybryk mojego organizmu, ale nie wygladam najlepiej bo nawet dziewczyny w pracy zuwazyly ze zle wygladam....jak 10 nieszczesc ;) heheh Messi ten zestaw koszula+szlafrok bardzo ladny, sczzeg ze koszula jest na ramiaczkach, wiec na lato w sam raz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi mi też się podoba bardzo ten zestaw ze szlafroczkiem, naprawdę fajny i cena rozsądna. Wysłałam na pocztę trochę zdjęć ubranek od mojej mamy. Po wypłacie muszę zrobić duże zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka: moze sprobuj na innej przegladarce otworzyc linki? Ja uzywam Opery ale niekiedy allegro mi sie dlugo laduje, wiec wklejam do mozzili i od razu sie otwiera:) Messi: fajne koszule, akurat takie na lato. A material nie przeswituje? Ja mam jedna w domu, ktora by sie nadala, ale material jest bardzo cienki i przeswituje wiec do szpitala w tym nie pojde...a myslicie ze trzeba miec az 3 koszule do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w śnieżny mokry poranek. TOPKA - też myslę że to przejściowe ale masz rację że siebie obserwujesz:) W razie czego masz pojecie co się z Tobą dzieje;) A pomarańczki heh szkoda gadać jak zwykle. Wczoraj molestowałam listę rzeczy do kupienia i wyszła jeszcze dłuuuuga ale to w maju będę zamawiać. Koszule faktycznie mają czasami idiotyczne wzory ale stwierdziłam że na pokaz mody nie idę i jakąś taką dziwną z miśkiem czy żyrafą zamówię i tyle. Jak Wam się dziś spało? bo ja miałam taka ładna przerwę od 2 do 5;D Dziecina strasznie mi się wierci z różnych stron. Ostatnio miałam wrażenie że się wyciągała bo czułam i na górze i w kanale rodnym;D żółta_cytrynka - allegro ostatnio same zmiany i wyrzuca połowe aukcji! Oczywiście Ty płacisz aukcji nie ma apotem bezcelowo wznawiają i tworzą się szopki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×