Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Dietowo - ja aspirator i wodę do nosa kupię Anetach - tak jak pisała Truj, że na początku nie widzi innych kolorów tylko w czerni i bieli ewentualnie mocne kontury i pokazywanie takich książeczek wspomaga rozwój Resztę doczytam później. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, I dziś znowu mamy cudowną pogodę:) Super... Anetach moim zdaniem jak się rozkręci to łóżeczko i trochę pokombinuje to spokojnie powinno się do corsy zmieścić. Czego myśmy z mężem służbową pandą nie przewozili... a przecież to jeszcze mniejsze od corsy. Miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U Mnie tez ladna pogoda:P Kurcze mam nadzieje,ze mala sie obroci.Bo boje sie rodzic przy Polozeniu miednicowym,a cesarki nie zrobia bo to druga ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U Mnie tez ladna pogoda:P Kurcze mam nadzieje,ze mala sie obroci.Bo boje sie rodzic przy Polozeniu miednicowym,a cesarki nie zrobia bo to druga ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U Mnie tez ladna pogoda:P Kurcze mam nadzieje,ze mala sie obroci.Bo boje sie rodzic przy Polozeniu miednicowym,a cesarki nie zrobia bo to druga ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) ja byłam rano pobrać krew widzę że po weekendzie nie ma nawet zbyt wiele nadrabiania:P fajnie że macie dziewczyny te kołyski:) pracujcie pracujcie a potem się pochwalcie. KMM spodenki są ekstra i na wyjście myślę luz;) a co do twojego brzuszka to uważam że nasz oszukujesz że jesteś lipcówką, może październik:P Biała no to jest brzuszek na lipiec śliczny:) co do sudocremu to ja mam 125g, zamierzam go używać na powstałe odparzenia a profilaktycznie mam linomag. a z tym ubieraniem to nie dajmy się zwariować... jak jest upał to nie trzeba zakładać 3 warstw... trzeba mieć tylko przy sobie cienki kocyk albo pieluchę tak na wszelki wypadek do przykrycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wreszcie troszkę pada :) Cieszę się bo na ogrodzie pustynia. Jak się trochę przejaśni to pstryknę kilka fotek wózka :) Misia a co to za argument, że to druga ciąża? Ja pierwszy poród miałam sn a drugi cc. Przecież jak coś będzie nie tak to muszą zrobić cc. Boże co za lekarze czasem się trafiają... Ja w piątek idę do gina, dowiem się co i jak, będę miała usg i zobaczymy jaki Igorek duży. Dopiero potem pojadę do szpitala na konsultację z ordynatorem co do porodu. A jeszcze czeka mnie wizyta u ortopedy - ale chyba pójdę prywatnie bo na nfz to takie terminy, że zdążę urodzić zanim się dostanę... Łóżeczko corsą? Spoko luz :) Moje clio nie takie gabaryty woziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mam pytanie odnośnie USG 4d, bo właśnie się umówiłam n czwartek, a to będzie u mnie końcówka 32 tygodnia- czy to nie jest za późno? Będzie ładnie widać synka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mam pytanie odnośnie USG 4d, bo właśnie się umówiłam n czwartek, a to będzie u mnie końcówka 32 tygodnia- czy to nie jest za późno? Będzie ładnie widać synka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Brzuszki fajnie rosną, a ciuszki jak zawsze słodkie:-) U mnie pogoda super, chociaż jakiś wiatr zimny dziś wieje... Wrzuciłam brzucha na pocztę:-) Tak rozpisałyście się, że nie wiem do czego się odnieść:-) Macie jakiś link do tego aspiratora do nosa? Sudocrem też zakupiłam i ponoć u nas w szpitalu dają próbki... Muszę jeszcze coś na sutki kupić tylko zastanawiam się czy puralen czy beparen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atamta no wlasnie masz racje tak mi moja ginka powiedziala,ze przy drugim to sn jak jest takie polozenie.Mam nadzieje,ze sie obroci.W 27 tc tak byla ulozona I w 30 tc jak bylam to tez,teraz jest 32:) za tydzien mam wizyte. A powiedz mi dlaczego bedziesz miala cc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***viola jaki sterczący brzusio :) fajniutki :) *** misia rozumiem Twoje obawy i trzymam kciuki żeby się maluszek odwrócił.. dla mnie to wogole smieszne jest.. taki porod jest przeciez niebezpieczny bez wzgledu na to czy to 1 czy 2.. przeciez niesie duzo wiecej zagrozen.. *** teraz w biedronce będą fajne promocje http://gazetki.biedronka.pl/g92,wielki_swiat_malego_odkrywcy.html#/Wielki%20%C5%9Bwiat%20ma%C5%82ego%20odkrywcy/0 chciałam się rozpędzić juzpo te pampersy.. ale ominęli w promocji 2-5kg.. promocja jest od mini czyli 3-6. a te wydaja sie jakies za wielkie.. ale zastanawiam sie nad wkładkami laktacyjnymi bo beda po 5 zl.. mam nadzieje ze powodzi nie bede miala.. ale do czasu az sie pozbede mlekaa niechcacy bedzie jakis nawal.. to moze i sie nadadza.. *** biała brzuszek ładniutki:) *** dietowo- tak, tak.. jaja sobie robie a termin mam na październik :D hehehe sie smieje ale wczoraj przyszedl moj szwagier, a ja, jako zeprzy niedzieli wypada sie jakos ladniej ubrac,zalozylam sukienke mini czerwona.. taka a'la bombke.. i moj szwagier stwierdzil ze nie widac po mnie zebym w ciazy byla.. ze"inne babki to wygladaja jakby pilki lekarskie nosily z przodu a ja tak lajtowo :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znowu mamy słoneczny dzien az miło :) viola1988 brzusio fajny okraglutki widze ze pępek masz płaski nie wypchało Ci :) Musze sie pochwalic ;) brat Pawła (mojego meża) z żona chca nam kupic na prezent dla dzidzi bujaczek: http://allegro.pl/fisher-price-hustawka-z-projektorem-na-prad-muzyka-i3229781478.html Sama osobiscie nie kupiłabym za ta cene...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMM mam pytanko do Ciebie bo jestes w biurze pracy zarejestrowana mianowicie wysłali mi pismo ze na jakies spotkanie mam przyjsc 3 czerwca i tak mysle ze jak wezme im dostarcze pismo od ginekologa ze np. musze lezec to mnie nie wykresla? to tak w skrócie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała, ale jesli mają twoje dokumenty ze jestes w ciazy (ja dawalam karte ciazy do skserowania) i wtedy wyznaczaja mniej terminów do stawiania sie na podpisanie listy. ja dostalam od lutego dopiero na 13 czerwca podpis. jak jesteś w ciąży to nie mogą cię wykreślić. może masz się stawić tylko na podpisanie listy? wątpie zeby to było związane ze skreśleniem.mi nawet kobietka mowila ze poporodzie mam dostarczyc dokumenty kiedy urodzilam i dostane od niech okolo 4miesiace takiego jakby 'macierzynskiego' ze tez nie trzeba sie stawiac na podpisywanie listy.. jakby lekarz wystawil zwolnienie na urzad pracy i ktos by je dostarczyl w twoim imieniu to nie musiałabys isc do nich.. (ale to powinno byc w terminie do 2-3 dni od wyznaczonego terminu tego spotkania) tak mi tłumaczyła ta pani tutaj u mnie.. ale ja bym poszla z czystej ciekawosci o co im chodzi.. bo skreslic cie nie moga.. no chyba ze nie zglosilas ze jestes w ciazy i sie nie stawilas do podpisu.. to wtedy na 3miesiace chyba skreslaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K MM to gdzie Ty dzidzie masz?:P Mi to wszyscy mowia,ze na pewno blizniaki mam,az denerwujace to jest,bo wkoncu w ciazy jestem to gdzie mam dziecko miec:D 6kg przytylam wiec tragedi nie ma.Z tym,ze na poczatku to 6kg schudlam i je nadrobilam i Te 6 kg na plusie. Jak mala tak dalej tak bedzie ulozona to moja ginka skierowania mi na cc nie da. Chociaz cesarki nie chce,ale w takiej sytuacji to bezpieczne rozwiazanie. Zobaczymy wierze,ze sie obroci corcia:) xxx Biala to fajny prezent chca zrobic:) xxx My wozek kupimy w czerwcu.Ciekawe czy kupimy ten co chcemy Czy zmienimy zdanie i inny wybierzemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała idź lepiej do urzędu pracy. Zobaczą że jesteś w ciąży to napewno żadnejpracy ci nie wcisną. A jeżeli dostarczysz pisemko że musisz leżeć to w razie jakiejkolwiek kontroli możesz mieć krótko mówiąc przerąbane kiedy cie w domu nie zastana.No wiesz, potem zaczną się jakieś tłumaczenia że byłaś np u lekarza a jak jeszcze UP zapragnie dostać od lekarza jakieś zaświadczenie że rzeczywiście tam byłaś, albo mze na drugi dzień znowu cie nie zastana to co wtedy? myślę że iść nie jest warta świeczki. Tak na marginesie to ja nie jestem zarejestrowana więc może oni wcale żadnych kontroli nie robią ale mimo wszystko ja bym nie ryzykowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za błędy ale piszę na telefonie... Bujaczek bardzo fajniutki. też wczoraj jakiegoś szukałam tyle że w niższej cenie :-P i powiem szczerze że ciężki jest wybór-muszę obejrzec je osobiście to wtedy napewno będzie łatwiej się zdecydować. Zresztą zastanawiam się co Malutki dostanie na chrzciny czy od dziadków jeżeli sama wszystko pokupuję hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba skorzystam z tej biedronkowej promocji, nawet 3 - 6 kg, przeciez dzieci rosną :-) kto się orientuje ile kosztują te pieluchy jedna paczka? U mnie skwar. Jak tu dojśc do lekarza zeby nie przyjśc spoconą jak szczur? ;-) a najgorsze jest to ze na działce też nie posiedzi, bo komary tną ;-D i tak źle i tak niedobrze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zamierzam kupić podobny leżak - bujak, tylko bez tej 'woalkli" na górze i w łagodniejszych kolorach :) Pewnie bede niedługo o tym myśleć. Wrzuciłam jakiś tydzień temu link ale żadna nie skomentowała - nie wiem czy to ze względu ze nie chciałyście być niemiłe? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia ja tez przytylam 6 kilo:-) tez sie zastanawiam jak ten moj kochany lobuz sie miesci w tym brzuchu, ale widocznie jakos daje rade:-) teraz ostatnii w przeciagu 3 tygodni przybylo mi 20deko.. Takze tylko dzidzius rosnie.. Mi nic nie przybywa.. Ale zauwazylam.ze z waga przystopowalo jak sie na inne jedzenie przerzucilam. Jak przestal mi chleb smakowac i raczej jem to pieczywo chrupkie. Choc z druiej strony zapuekanek itp sobie nie odmawiam.. Wiec nie wiem w czym rzecz.. Nie cierpie na zadne zaparcia.. Bez problemu mige sie zalatwic nawet 2 razy dziennie.. Zalezy od obfitosci posilkow.. Ale fakt faktem.. Moja siostra tez ostatnio powiedziala "kacha wszytkie kobiety w ciazy maja brzuch.. Tylko ty jakis odmieniec" ale lekarz robil badania nawet dwoch i jest wszystko w normie wiec nie mam czym sie martwic:-) A ten bujaczek jest bombowy! Cene ma astronomiczna,sama bym raczej nie kupila za te pieniadze ale jest ekstra:-) jak szwagier chce kupic to nieh kupuje:-) nie powstrzymywalabym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedzi dziewczyny :) jade na 15:55 do gienka po zaswiadczenie i jutro zawioze do Bióra pracy... no nie odmawiam heheh maja kase i chca to czemu nie Ja sama bym nie kupiła bo za drogo dlamnie. Mnie wzieło na sprzatanie generalne kuchni wyciagam wszystko z szafek i myje (wije gniazdko) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdjęcia wózka :) Misia ja miałam cesarkę przy drugim dziecku bo przy pierwszym porodzie były komplikacje (wystawiły mi się biodra) a drugi synuś miał mieć 4 kg. Teraz jeszcze nie wiem jak będę rodzić. Wolałabym sn ale jeśli lekarze uznają, że bezpieczniej dla mnie i dzidzi będzie zrobić cc no to trudno, jakoś to przeżyję :( Tylko co lekarz to inna opinia dlatego chcę jeszcze zasięgnąć porady ortopedy i ordynatora szpitala w którym będę rodzić, no i dużo zależy od tego jak duży tym razem będzie bobas (a brzuch mam baaardzo duży...). Viola ja mam chyba taki sam brzucholek :) Tylko mój pępek jest na wierzchu ;) No KMM to nas ściemnia ewidentnie ha ha!! Truj też ma mały brzuszek. Ja już ledwo się toczę kurcze! Niagara trochę późno te usg - a co lekarz na to? Jeśli jego zdaniem będzie dobrze widać dzidzię to czemu nie? Pamiątka piękna :) KMM dzięki za gazetkę z Biedronki :) Ja pani kierownik a do tyłu jestem z promocjami ;) No Biała to szwagier zaszaleje z prezentem! Też bym nie kupiła za taką kasę ale jak dają... ;) Lou a ja chyba pamiętam jaki bujaczek wstawiałaś - taki z regulowanym oparciem - bardzo praktyczny i cena też była niczego sobie. Miałam podobny przy chłopakach i bardzo mi się przydał. Mój miał jeszcze wibracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale muli to kafe... mi też posty nie wskakują :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atamta a mogłabym Ciebie prosić żebyś podała mi wys gondoli wewnątrz??:)Bo wiem,że dł 80,a szer 39:) A twój maluszek jak jest ułożony??:) No Ja też mam duży brzuch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atamta Ty jesteś z Wielkopolski??:)A jaka miejscowość?Ja Poznań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K M M pewnie,ze nie ma się czym martwić:):) xxx Niagara Ja byłam na usg 4 D w 20 tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze o co tu chodzi - posty znikają bez śladu... Misia gondola na zewnątrz ma wys. 20 cm a w środku do materacyka 16 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój myszorek jest ułożony chyba główką w dół, upewnię się w piątek na usg. Ja jestem z wielkopolski - mieszkam pod Międzychodem - to w połowie drogi między Poznaniem a Gorzowem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niagara ja tydzień temu miałam usg (32 tc) i lekarz próbował uchwycić syna w 3d ale niestety nic nie wyszło :/ Dziecko jest za duże po prostu i ma mało miejsca. Ale może warto spróbować? Bo to piękna pamiątka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×