Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Hejka ;-) Szczerze ja też się zdziwiłam tą przerwą miedzy wizytami, bo też zawsze mi wszyscy mówili że od 7 mca to już są wizyty co 3, 2 tygodnie... no ale może to lepiej... i tak mam KTG w międzyczasie więc to zmniejsza mój stres tą rozbieżnością :) U mnie tylko z morfologią nie za dobrze, lekka anemia ale lekarz mówił że na tym etapie się tego nie leczy. Brzuchale śliczne, ciągle mniejsze od mojego, mimo ze starsze :-D Jak wyciągnę swój wózek do prania to też go sfotografuje ale to jeszcze miesiąc spokojnie :-) Ale tak ogólnie jak patrze to wygladem wszystkie do siebie zbliżone. No porodówka jak porodówka - korytarze jeszcze mocno komunistyczne, sale też, mimo ze sprzęt widac że w miarę nowy, straszny skwar tam był, bo szpital stary, aż się boję co w licpu bedzie, ale wiecie co, jeśłi te położne trafia mi się takie fajne jak te wczorajsze to na prawdę się nie będę przejmowała :-) Największa sala 5 osobowa, parę 2 i 3 osobowych i izolatki tylko w przypdkach cesarki, wyjątkowo ciężkiego porodu lub przeludnienia. Bez możliwosci wykupienia. Dwuosobowa byłaby dla mnie w sam raz, no cóż, zobaczymy :-) Zmienię tabelke w takim układzie. Niech będzie ten 27. :-D ***mama 6 latki - ja wklejałam. Uprałam go sama na dzialce szczotką ze sztywnym włosiem płynem do prania i szamponem do włosów pomieszane ;-D Nie żałowałam płynów. Prałam na mokro, ciepłą wodą polewałam i szorowałam, na koniec na trzepaku polałam cały wodą z konewki bo okazało się że szlauf uszkodzony i mnie wodą cały zalał, akurat było ciepło więc na drugi dzień dywan byl suchy. Na te większe zabrudzenia dałam specjalny specyfik w piance. Na pewno sa jakies łatwiejsze i mniej pracochłonne metody, ale ja wykorzystałam to co akurat miałam w domu. :-) Kapris dobrze ze nie odwrotnie, miałabyś mniej czasu zeby się przygotowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja odnosnie tesciow sie nie wypowiem,bo ich nie mam:( xxx Mowie do corci,zeby sie obrocila:)Mam nadzieje,ze bedzie wspolpracowac z mamusia:D Bo boje sie jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu dziś u mnie piękna pogoda:-) Też nie chciałabym przenosić ciąży, wolałabym nawet przed terminem chociaż troszkę, żeby później się nie stresować, że coś złego się dzieje:-( Ja dziś ostatnią część prania zrobiłam, jeszcze ,,tylko" prasowanie... Kurde jak by nie ci robotnicy i gotowanie obiadów to już dawno bym się z tym uporała a tak jak ostoję się przy tych garach to już później nic mi się nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie teściów jeszcze... Ja mieszkam na wsi i ze swoimi teściami na jednym podwórku ale na szczęście nie w jednym domu ale mimo wszystko czasami doprowadzają mnie do szewskiej pasjii.... Z teściem to raczej nie wchodzimy sobie w drogę bo on straszny mruk jest i jak nie mam przymusu to się po prostu nie odzywam... Ale teściową to mam takiego próźniaka, że po prostu masakra... Przykład: od kąt tutaj mieszkam to zawsze siałam gerządki plewiłam itp... w tym roku sobie pomyślałam, że nic z tego skoro i ona z tego kożysta to jak się tym zajmie to nic jej nie będzie no ale grządki posiała sąsiadka bo teściowa stwierdziła, że nie umie ( baba 50 lat, która od zawsze mieszka na wsi) , no i mówię jej żeby poszła teraz oplewiła a ona do mnie że nie umie, poprosi sąsiadkę to jej oplewi.... Poprostu ręcę opadają.... Gruba jak świnia i nic jej się nie chce robić a całymi dniami siedzi w domu i nawet bardzo nie wyłazi.... No to tyle mojego użalania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loy- w tabelce nie ma wszystkich dziewczyn. Kapis to nie za ciekawie bo każda chciałaby chyba urodzić wcześniej i się nie męczyć bo zaczyna być to uciążliwe chodzenie z brzuchem w upały. Ja dzis zobaczę co mi powie na usg nasz doktorek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola1988- o kurcze wspólczuje takiej teściowej, ale pocieszeniem jest to że nie mieszkacie w jednym domu bo dopiero by cię wykorzystywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj pojechałam do Biedronki, kupiłam koszulę do karmienia różową - fajny gatunek (moje wcięło, pożyczyłam komuś i nikt się teraz nie przyznaje...) i grzechotkę kulę za 17,90 :) Niestety moje samopoczucie było wczoraj kiepskie, ledwo doczłapałam się do samochodu. Wszystko mnie boli i ciągnie w dole. Wieczorem brzuch twardniał mi dosłownie co kilka minut. Chyba muszę więcej leżeć bo zaczynam się obawiać, że mogę dziewiątego miesiąca nie doczekać... Zauważyłam wczoraj, że brzuch mi się już obniżył, to niedobrze :( Nawet kilka osób mi to powiedziało. Oby do piątkowej wizyty - wtedy dowiem się na czym stoję. U mnie z teściami też kiepsko... Teść ma 85 lat więc traktuję go jak dziadka i nie przejmuję się żadnymi uwagami bo to stary i schorowany człowiek. Teściowa za to ma 75 lat i nie ma dnia, żeby mi czegoś głupiego i złośliwego nie powiedziała. Co bym nie zrobiła zawsze jestem i tak najgorsza a synek to już gorzej wybrać nie mógł... Staram się nie brać tego do siebie bo ona mało o kim dobrze mówi a lubi obrabiać tyłki całej rodzinie a w szczególności swoim dzieciom. Ciężki z niej przypadek - taki co wszystko wie najlepiej i daje rady i przepisy nie proszona. Poprzednią ciążę całą przez nią przeryczałam (świeżo po ślubie) teraz mam już grubszą skórę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atamta ty masz dwoch synkow?:) Ja jak dlugo chodze to tez Mnie ciagnie wszystko na dole,a w nocy budze sie bo tak mi nogi dretwieja:( Oszczedzaj sie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou czyli jednak wybrałaś metodę prania, która by mnie najbardziej usatysfakcjonowała. Szkoda tylko, ze nie mam działki -.- mieszkając w bloku to ja nigdy tego dywanu sama nie doprowadzę do stanu używalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do teściów... z teściową nie utrzymuję kontaktów i moje dzieci (póki co tylko starsza bo już jest na swiecie ;P) też nie. To zbyt toksyczna kobieta i taka babcia nikomu do szcześcia potrzebna nie jest. A teść... fajny facet ;) ma przemiłą żonę mają 4letniego synka :) Ogólnie naprawdę fajni i są z tych, którzy się nie wtrącają. Najlepsze kontakty mamy z moimi rodzicami (teraz już tylko z tatą...) i z dziadkiem męża. Mój mąż uważa, że lepszych teściów jak moi rodzice nie ma. Bardzo zżył się w ogóle z moją rodziną. A ja zyskałam dziadka dzięki niemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki :) ***Kapris - to chyba tak jak większość z nas.. lepiej urodzić przed terminem troche niż przenosić.. bo w lecie to nieciekawa sprawa.. *** misia-próbuj :) może mała się usłucha :) ja mojego przekonuje zeby został tak jak jest.. i poki co nic sie nie zmiania.. czkawki nadal odczuwam pod zebrami :) *** Lou_- ale już wiesz jak wygląda wszystko :) ja tez sie musze wybrac. do tego szpitala u mnie w miescie i do tego gdzie jest ten moj lekarz.. porownanie zrobie i wtedy zobaczymy, zalezy od sytuacji zobacze na co sie ostatecznie zdecyduje :) *** Viola - zazdroszcze pogody. u mnie od wczoraj burza i cala noc padalo i teraz sie troche tylko przebija slonko.. ale pochmurno..:/ *** juz trzecia noc z rzedu mam nie przespana w calosci.. :/ a to goraco i sie budze.. a to siusiu.. a dzisiaj maly mnie budzil wierceniem bo mu sie znudzilo na jednym boku to tak wywijal ze sie budzilam i musialam sie przekrecic.. i jak reka odjal.. i za jakis czas znowu.. bo znowu sie dziecku znudzilo.. ehh *** co do teściów to raczej ich jeszcze nie mam tak oficjalnie, bo nie jesteśmy małżeństwem. ale w sumie to już pawelmowi na moja mame tesciowa a ja na jego rodzicow tez raczej jako ze 'tescie'. tak więc jeśli chodzi o tych ludzi to są naprawde bardzo ciepli i serdeczni.. i zawsze moge z tesciowa o wszystkim porozmawiac, czy sie wyzalic, czy poradzic w jakiejs sprawie.. nigdy nie narzuca swojego zdania. moze cos podpowiedziec. ale ostateczna decyzja zawsze nalezy do nas i nie wywiera jakiejs presji. i np. tak jak moja w kwestii tego ubierania. potrafi mnie zwyzywac bo mam inne poglady i narzuca mi jakies swoje opinie, to tesciowa nie.. fokt moja mama koniec koncow tez kapituluje i mowi' twoje dziecko-twoja sprawa, zrobisz jak uwazasz" ale najpierw sie nagada. a tesciowa nie..jak bede potrzebowala rady to zapytam, z takiego wychodzi zalozenia.. tesciu jest troche nadpobudliwy i czasami mnie wkurza zachowaniem. bo sobie sluzacych troche robi z otaczajacych ludzi.. ale da sie przezyc.. choc ja nie raz i nie dwa bym sie odezwala na miejscu tesciowej czy szwagierki.. no ale.. ich zycie.. do mnie sie to nie odnosi wiec sie nie wtracam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMM a twój maluszek jest też tak ułożony?Ty chcesz cc? śledze wątek ale dużo Was i nie wszystko pamiętam:P wybaczcie mi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia- może nie że wolę.. ale mniej się boję tej 'opcji'. wiem ze i jedno i drugie boli, tyle tylko ze w innym czasie.. i boje sie ze w razie porodu sn wpadne w jakas panike, zblokuje sie i zrobie tym krzywde dziecku.. dlatego jakos wieksze checi, o ile tak to moge nazwac.. kieruje ku cc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie właśnie przeszłą burza, a rano było takie piękne słoneczko:-( *** Widzę,że z teściowej nie tylko ja nie toleruję:-( Teścia też mam ok ale ta kobieta.... Dobrze to Atamta ujęłaś, z czasem skóra robi się grubsza ale i tak są momenty,ze potrafi w końcu wyprowadzić z równowagi, bo do niej mozesz mówić jedno i to samo po sto razy a ona i tak swoje... Ale sobie obiecałam,ze jak ktoś kogoś wykończy to na pewno ja ją! hihihihi *** KMM zazdroszczę teściowej:-) *** U mnie też tak ostatnio duszno,ze w nocy się przez to budzę:-( Muszę chyba w koncu okno umyć i zmienić firankę na makarony to będzie wpadać więcej wiaterku. *** Mamo chyba Ci pozostaje zamówić pranie karcherem i w sumie to będziesz miała spokój:-) *** Kupujecie jakieś karuzele albo pozytywki do łóżeczka? *** Ja też chciałabym urodzić wcześniej, tak jak synusia najlepiej - 10 dni przed terminem, super by było:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMarzena, tę tabelkę znalazłam jako ostatnią, moze to wina znikających postów ale jeśli widzisz jakąś świeższą to zaktualizuj ją... Mama 6 latki - zawsze mozesz go uprać w domu a po prostu opłukac na zewnątrz. Będzie go ciężko wynieśc mokrego, musiałabyś kogos poprosić o pomoc. Moim zdaniem najprostsze rozwiązania sa najlepsze, a jeśli chcemy uzyskac efekt przy czymkolwiek fajny to trzeba sie napracować ;-) Na pewno są jakies specyfiki na to, ale rączkami i ciężką pracą zawsze efekt będzie lepszy wg mnie. W sumie tez bym wolała karcherem jesli bym miała możliwośc, ale to i tak tylko płukanie chyba, a prac i tak ręcznie trzeba? ** Co do teściowej - ja nie mam, a o teściu moje zdanie znacie bo sie na ten temat swego czasu nanarzekałam jak cholera. ** K_M_M Jak sama widzisz, wszystko zależy od Twojego podejscia. Ja z kolei bardziej się boję cesarki niż sn ;-) jestem przekonana ze im naturalniej tym lepiej chyba że jest koniecznośc to nie bedę się stawiać. Byleby to wszystko szybko poszło. ** atamta, oby wszystko było ok. Jak najwięcej odpoczywaj do tego piątku jesli się boisz. Tryzmam kciuki. Ja się boję tych dwóch miesięcy w kwestii swojego wyglądu. Rozstępy rosną i rosną. Jak tak dalej pójdzie to w lipcu mój brzuh będzie w paski wzdłuż i w poprzek. Czy na prawde żadna z Was nie ma takiego problemu? Szczęściary ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8u7ghllol
lkjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia mam dwóch synków - Julek 7 lat z pierwszego małżeństwa i Szymek 3 latka :) Ja właśnie wróciłam z dołu od teściowej z podwyższonym ciśnieniem... Bo zamrażarkę trzeba rozmrozić, galaty zrobić bo mięso ze świniobicia jeszcze jest zamrożone... Ja tu jej mówię, że ledwo chodzę a ona wymyśla robotę! A na koniec skwitowała, że muszę natychmiast do szpitala jechać bo pewnie zaraz urodzę :/ A na koniec wymyśliła, że musi dziś iść podlewać ogród (o kulach...) tak jakby Darek nie podlewał co wieczór... Mówię Wam tylko się wk.....ć można! Lou ja mam okropne rozstępy z pierwszej ciąży i teraz jak brzuch mam spory to są bardzo widoczne. Chciałam Wam dziś wysłać fotkę, żebyście oceniły czy nie panikuję z tym brzuchem (że nisko jest już) ale jak zobaczyłam te rozstępy to zrezygnowałam... Koszmarny widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou- Nie pamiętam Was wszystkich ale mojej niuni tam nie ma . Co do rozstępów to ja na brzuchu ich nie mam ale na piersiach okropnie . Dla mnie dziś jakiś ten dzień straszny, ciągle bym spała. Siostra mi mówiła że za 2 dni w biedronce maja być promocje dla dzieci pampersy z Dady 156szt 50zł i kosmetyki z nivea też jakoś tanio, trzeba będzie się wybrać . mi dziś coś odwaliło i spakowałam torbę do szpitala, ubzdurąło mi się że jak pójdę dziś na usg to lekarz powie że cos jest nie tak i że wyśle mnie do szpitala, oby nie ale jakieś takie myśli przeszły mi przez głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atamta moj synek tez ma na imie Szymek ma 5 lat:) Nie denerwuj sie tesciowa wiem,ze to nie jest latwe ale w naszym stanie nie wolno sie denerwowac.Z pewnosia twoja tesciowa specjalnie to robi,bo Widocznie radosc jej to sprawia! Co do rozstepow to Ja po pierwszej ciazy mam.Caly brzuch.Ale nic nie poradze na to Musze kupic sobie koszule do spania:) xxx Ja do lozeczka kupie karuzele,ale z maskotkami:)Do synka mialam plastikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*** Lou w tabelce przy mnie też nie pełne informacje:-) Może znajdę bardziej aktualną to wkleję:-) *** Atamta przeoczyłam gdzieś informację,że obniżył Ci się brzuszek. Może już się przygotowujesz????? :-) Ale tak z miesiąc jeszcze musisz wytrzymać więc więcej odpoczywaj, leż a teściowa niech sobie sama robi to co planuje... Najważniejsza teraz jesteś Ty... *** Ja się właśnie zastanawiam nad karuzelą (może z projektorem?) ale chyba poczekam aż maleństwo się urodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............wiek .... ciąża ....województwo ...data porodu..płeć dziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Margrit ..........28.........1........pomorskie ....01.07...Julian Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...Alicj a metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... chłopiec optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07... Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka Agnik83..........29..........2.....warm-maz.......05.07.. ..chłopiec?? irysek22.........31..........2.......Irlandia.........06. 07. .. LadyG............31..........1......dolnośląskie....06. 07....chłopiec Ciezaraowka31 31..........2........UK..............06.07....dziewczynka Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ...Mieszko Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... Lenka K_M_M..........23..........1..........pomorskie...07.07.. . Mareczek Maite............26..........2.........dolnośląskie.... 07.07...dziewczynka MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07...Kal inka Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. chłopiec cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. ..chłopiec Katarzynka_26...26........1.....warm.-mazur. ...11.07...dziewczynka Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07...dziewczynka drugieszczęście...25......2........mazowieckie....12.07 ... chłopiec viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7...chłopiec nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... Antoś niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07... Alan _tesla_..........30.........1........dolnośląskie.....1 5.07.....chłopiec gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. . Rozalia atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ...chłopiec .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 18.07...Melania elliska.........27.........1.........kuj-pom...........19 .07...dziewczynka TOPKA......27......3 (2 stracone)....śląskie....21.07......dziewczynka Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigrai30........30.........1........dolnośląskie......2 0 .07...chłopiec Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07...chłopak Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07...dziewczynka AMarzena27...27,.....2(po por)...lubelskie.......23.07.......Olga Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... Lou__..........21..........1.....mazowieckie.......27.07 ... Ada pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07...dziewczynka fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1.........lubelskie......29.07.. .dziewczynka IGA Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. .dziewczynka ALIME ..........25........2......kuj-pom.........29.07.. ... Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za aktualizacje i sorki, najbliższą znalazłam na 3sta którejś stronie... Ja na piersiach nie mam a brzuchol - masakra... wstyd sie bedzie pokazac niedługo u lekarza. Czekam na tę pościel już ponad tydzień ;/ Od jutra drastyczne odchudzanie! Zero slodyczy i spacery! Bo to do cholery nie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozstępów póki co nie mam, nie wiem czy to zasługa smarowania się 2 razy na dzień czy dzięki genom. Chociaż jeszcze się nie cieszę bo przede mną jeszcze jakieś 7 tyg jak urodzę w terminie i wszystko jeszcze się może zdażyć :-( Bardzo bym chciała urodzić tak w 38 tyg, strasznie mi już ciężko, żle się ogólnie czuje, kręgosłup coraz bardziej dokucza, brzuch twardnieje i wogóle jest jakoś do du..y. W czwartek usg, dowiem się w końcu ile waży ten mój mały bębel:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mnie w tabelce nie ma. xxx Lou fajne posciele byly w biedronce:)Koldra i poduszka tez byly:) To dlugo czekasz na posciel,a na allegro zamawialas?Ja jak zamawialam to czekala 2 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, na allegro... mimo ze zamawiałam towar w poniedziałek tydzień temu a przelałam kasę we wtorek to napisali mi ze wyśłą w poniedziałek (czyli wczoraj) przesyłki jeszcze ni chu chu... Mają szczęście ze mi sie nie spieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.misia2889 trzymam kciuki w takim razie;) Ale super Ci się udało z tym 4d:;) A słuchaj co do obrócenia się dzidzi to podobno są jakieś ćwiczenia żeby się dziecko prawidłowo ułożyło. Położna coś mówiła. .atamta słuchaj z tym obniżeniem brzucha to nie jest takie pewne. Mi się ostatnio też tak zdawało a doktorka powiedziała że nic się nie dzieje więc najlepiej pogadać z doktorem. Do piątku odpoczywaj kochana:;) .mama6latki są takie usługi prania dywanów. Mogą to zrobić na klatce schodowej nawet;) A jak nie to chyba w komforcie jest taka usługa;) Ja chcę z niej skorzystać żeby wyprać dywan mamy. .Ach dziewczyny w końcu wkurzyłam się i pojechałam osobiście do sklepu po ten dywan:P I kupiłam w końcu fioletowy bo to co chciałam na żywo bleeeeee. Taki: oferta nr 3245695875 Ale fiolet jest dużo fajniejszy niż ten na zdjęciu;) .Karuzelę już mam z projektorem. Chyba taka z rybkami: oferta nr 3256939918. . Dziś poprałam pościele dla małej ale tak zaczęło wiać i zimno się zrobiła wszystko pozbierałam a teraz cisza spokój i słonko świeci;D No szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) byłam dzisiaj w biurze pracy i dalam im zaswiadczenie o ciazy i nie musze nigdzie chodzic... :) viola, anetach super karuzele! byłam dzisiaj w biedronce i faktycznie od 23 sa fajne promocje tez kupie te Dady 2 bo sa w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcecie to moge dołączyć do waszych zdjęć z brzuszkami???:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×