Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Chyba większość z nas zaczyna się gorzej czuć, mnie też mdli i muli już trzeci dzień, a jedzenie jak siano smakuje , picie też niedobre. Nie wiem jak tu przeżyć jeszcze 2 miesiące . My dziś świętujemy skończone 7 miesięcy . Nie sądziłam że kobiety mogą być takimi brudasami, co za czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam na pocztę fotkę Synka, żeby nie ta pępowina to by było super... :) Na brodzie to właśnie ta pępowina jest jakby ktoś nie widział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Kurde dziewczyny nici z mojego wicia gniazdka mała tak mi daje w palnik i te boleści w kanale rodnym;/ nic mi nie da zrobić;( .Mnie też przerażają te nie myjące się baby ale jak będzie trzeba to powiem kobiecie że to jest mydło i niech idzie się umyć. Niektóre baby to szok;/ .Co do pieluszek to fakt że niektóre uczulają ale z tego co dziewczyny mówią ich dzieci nie uczulały. Wiem że z moją może być różnie ale zobaczymy;) W razie co dziewczyny rodzą swoje drugie dzieci w listopadzie;D .KMM – te misie Przytulanki są cuuudnaśne. Też się zakochałam ale odpuściłam. .Kurde z brzucha mi skóra schodzi o_O tak jak by się łuszczyła pod palcami się zwija. Mam nadzieje że to minie. .niagara1212 – nie przejmuj się najważniejsze że miałaś kontakt z małym;) A niedługo zobaczysz go już przy sobie;) .Lou – też tak myślałam że jako jedne z ostatnich rodzimy ale mysle że damy rade! W tedy to już będzie dla nas gorący czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niagara śliczny Alanek :) xx Marzena - czytałam ten artykuł, chcę przeczytać konkretne wyniki badań, że poród sn nie pogorszy mi wzroku na 200%. Moim zdaniem to bzdura, jakiś czas temu myślałam o laserze na korekcję i okulistka powiedziała mi wtedy, że lepiej żebym najpierw urodziła dzieci, a potem myślała o zabiegu, bo może wada powrócić , więc chyba jednak tak silny wysiłek ma na te oczy wpływ. Mój lekarz jest jednak troszkę zacofany, wkurzyłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niagara1212 - myslałam ze gorzej widać ale jest super! Słodziutki jest;) Aż mi się smutno zrobiło że nie będę miała takiej pamiatki;( Ale czasami trzeba sobie odpuścić żeby mieć co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się pominięta Lou ja też rodzę w okolicach 20 lipca :). Aha Marzenko tytuł artykuły nieadekwatny do treści w ogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petussa 18 dla mnie to też głupota to co napisali. Mi okulista odradzał laser dlatego , że ponoć po kilku miesiącach czasem wada wraca i to ze zwiększoną siłą i trzeba oczy dalej męczyć laserem i tak w kółko tym bardziej , że z tego co mi się wydaje jest on płatny ( przynajmniej tam gdzie ja byłam w klinice). Mi powiedział , że lepiej wstawić soczewki fakijne , po ok. miesiącu wada staje w miejscu a jeżeli coś się pogarsza po latach to przypisują soczewki korekcyjne albo okulary. Z resztą mój przypadek to beznadzieje i jedyną pomoc gdzie mogłam uzyskać okazały się Katowice. Co lekarz co inna opinia więc twój lekarz wie najlepiej co trzeba robić. Wiem tylko , że jutro znowu będę walczyła z lekarzem o cc aż mi się nie chce tam iść bo będzie znowu gadał , że nic mi się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petussa 18 dla mnie to też głupota to co napisali. Mi okulista odradzał laser dlatego , że ponoć po kilku miesiącach czasem wada wraca i to ze zwiększoną siłą i trzeba oczy dalej męczyć laserem i tak w kółko tym bardziej , że z tego co mi się wydaje jest on płatny ( przynajmniej tam gdzie ja byłam w klinice). Mi powiedział , że lepiej wstawić soczewki fakijne , po ok. miesiącu wada staje w miejscu a jeżeli coś się pogarsza po latach to przypisują soczewki korekcyjne albo okulary. Z resztą mój przypadek to beznadzieja i jedyną pomoc gdzie mogłam uzyskać okazały się Katowice. Co lekarz co inna opinia więc twój lekarz wie najlepiej co trzeba robić. Wiem tylko , że jutro znowu będę walczyła z lekarzem o cc aż mi się nie chce tam iść bo będzie znowu gadał , że nic mi się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petussa 18 dla mnie to też głupota to co napisali. Mi okulista odradzał laser dlatego , że ponoć po kilku miesiącach czasem wada wraca i to ze zwiększoną siłą i trzeba oczy dalej męczyć laserem i tak w kółko tym bardziej , że z tego co mi się wydaje jest on płatny ( przynajmniej tam gdzie ja byłam w klinice). Mi powiedział , że lepiej wstawić soczewki fakijne , po ok. miesiącu wada staje w miejscu a jeżeli coś się pogarsza po latach to przypisują soczewki korekcyjne albo okulary. Z resztą mój przypadek to beznadzieje i jedyną pomoc gdzie mogłam uzyskać okazały się Katowice. Co lekarz co inna opinia więc twój lekarz wie najlepiej co trzeba robić. Wiem tylko , że jutro znowu będę walczyła z lekarzem o cc aż mi się nie chce tam iść bo będzie znowu gadał , że nic mi się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petussa 18 dla mnie to też głupota to co napisali. Mi okulista odradzał laser dlatego , że ponoć po kilku miesiącach czasem wada wraca i to ze zwiększoną siłą i trzeba oczy dalej męczyć laserem i tak w kółko tym bardziej , że z tego co mi się wydaje jest on płatny ( przynajmniej tam gdzie ja byłam w klinice). Mi powiedział , że lepiej wstawić soczewki fakijne , po ok. miesiącu wada staje w miejscu a jeżeli coś się pogarsza po latach to przypisują soczewki korekcyjne albo okulary. Z resztą mój przypadek to beznadzieja i jedyną pomoc gdzie mogłam uzyskać okazały się Katowice. Co lekarz co inna opinia więc twój lekarz wie najlepiej co trzeba robić. Wiem tylko , że jutro znowu będę walczyła z lekarzem o cc aż mi się nie chce tam iść bo będzie znowu gadał , że nic mi się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się znowu wali ta cafeteria mój post najpierw nie szedł wcale a potem poszedł kilka razy i to ma być naprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena ja chodzę tylko w soczewkach, mam okulary ale nienawidzę w nich chodzić. Co do lasera, owszem jest płatny. Moja wada stoi w miejscu już parę lat ale wcale nie marzy mi się zupełnie oslepnac przez poród sn. Swojemu lekarzowi powiedz żeby Ci dał na piśmie ze Ci się wzrok nie pogorszy a w razie "w" on ponosi za to odpowiedzialność bo nie zgadza się na cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena ja chodzę tylko w soczewkach, mam okulary ale nienawidzę w nich chodzić. Co do lasera, owszem jest płatny. Moja wada stoi w miejscu już parę lat ale wcale nie marzy mi się zupełnie oslepnac przez poród sn. Swojemu lekarzowi powiedz żeby Ci dał na piśmie ze Ci się wzrok nie pogorszy a w razie "w" on ponosi za to odpowiedzialność bo nie zgadza się na cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niagara sliczny aniolek:)Super pamiatka!:) xxx Dzwonilam do ginki i jutro mam wizyte.Mialam miec we wtorek,ale przez ten ucisk mam byc jutro.Odrazu zrobi mi to badanie Gbs i ktg:) Jak tak dalej ma mie uciskac to chodzic wcale nie bede...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niagara sliczny aniolek:)Super pamiatka!:) xxx Dzwonilam do ginki i jutro mam wizyte.Mialam miec we wtorek,ale przez ten ucisk mam byc jutro.Odrazu zrobi mi to badanie Gbs i ktg:) Jak tak dalej ma mie uciskac to chodzic wcale nie bede...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niagara ale słodziak:) jak on musi być zwinięty że ma stopę przy buzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niagara synuś śliczny:-) Szkoda,że przysłonił sie pępowiną ale najważniejsze, ze wszystko jest ok i mogłaś go pooglądać i nacieszyć się widokiem:-) *** Lou będziemy zaglądać do Was na pewno:-) *** KMM pisałaś, ze Cię jakiś melancholijny nastrój dopadł ale ja też tak mam. Od paru dni jakoś się dziwnie czuję, jakby mnie to wszystko zaczęło przerastać a tu jeszcze taki wysiłek przede mną:-( Chyba jesteśmy już zmęczone a ja na dodatek mam jeszcze teraz tyyyle wolnego czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi pewnie, że przeraża mnie popularność tego imienia ale mój mąż tak się uparł, że nawet nie ma mowy o żadnym innym. Już tak się zwraca do brzucha, codziennie z nią gada, wszystkiem imiennie opowiada co tam mała wyprawia w brzuchu więc nawet nie mam już sumienia, żeby mu tą radość odbierać. Mi też się Lenka bardzo podoba, tyle tylko że jest ich mnóstwo, ale tak samo jak Amelek, Oliwii, Natalii (bo wbrew pozorom teraz też jest bardzo popularne), Ninek, Maji i Zuź. Lou, nie przejmuj się ja mam termin też na koniec lipca. Wiec nie zostaniesz sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
** Alanek jest śliczny :) :) :) mój szkrab jak byłam na 3d też miał stope przy samej buźce.. lekarz się smial ze mały akrobata :) ale przyznajmy.. trzeba być nieźle wygimnastykowanym, żeby sie na takiej przestrzeni zmieścić :) ;) ** Messi został w sumie ostatni miesiąc, czas szybko płynie.. ja to jeszcze mam o tyle 'lepiej' ze brzucha nie mam ogromnego.. w sumie to niewiele po mnie widac jak sie normalnie ubiore.. także lżej jest troche i naprawde wspolczuje dziewczynom i je podziwiam z takimi ogromnymi brzuszkami. akurat u nas tu na forum wszystkie brzuszki zgrabne i nie są przesadnie duże.. ale nie raz i nie dwa widziałam na mieście kobietkę z brzuchem większym od niej samej.. to jest dopiero coś.. taka kobieta to musi mieć przeboje, niestrawności i rewolucje jelitowe.. albo zalamania.. i faktycznie.. ja już się czuje trochę zmęczona.. nieprzespane noce, samopoczucie nijakie.. non stop albo chodze wkurzona nie wiadomo na co, albo bym siedziała i płakała.. wykończyć się idzie.. co do nieprzespanych nocy to wiem ze raczej sie to nie zmieni tak szybko.. ale bedzie inaczej wygladalo, bo teraz organizm pracuje w 150% swoich możliwości żeby maluch mial na pewno wszystko czego mu trzeba.. po porodzie troche sie zregeneruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou ja mam termin na 21 lipca wiec napewno bede na forum :) Niagara małego nawet dobrze widac szkoda ze nie wybrałam sie na 3 lub 4 D.... :( musze wam cos napisac hehe Ostatnio dzwoni do mnie mama i mowi ze jej kolezanka została babcia cała ciaze jej córce lekarz mowił ze syn bedzie a urodziła córke ładne jaja heh Jade dzisiaj na slask do "siebie" odwiedzic mame,brata, babcie, itd. itp. ale na forum bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie samopoczucia to moja dzidzia rusza sie strasznie brzuch dziwne kształty ma :) i az mdli mnie czasem jak zoładek przygniecie... ale to kafe dziwne teraz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou_ - a Ty się nie stresuj,że sama tu zostaniesz.. ja pewnie będe zaglądać.. :)mimo ze moge urodzic juz pod koniec czerwca :) bede ciebie i inne lipcóweczki dopingowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i napisałam wiadomośc i sie nie dodała nadal.. :/ chyba ciągle coś szwankuje :/ pisze jeszcze raz.. najwyżej będzie zdublowane :) Lou_ - na pewno nie zostaniesz tutaj jedyna.. :) poza tym.. nie wiem jak inne dziewczyny, ale ja nawet jak urodze to mam zamiar zaglądac i Ciebie i inne mamusie dopingować :) a podejrzewam, że znajdzie się więcej takich osób jak ja :) i nie przestaniemy tu bywać po porodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem mu napewno, nie wiem jak u was ale mi albo strona forum nie wchodzi albo ładuje się strasznie długo. To miała znajoma niespodziankę, mi we wtorek pokazywał że to napewno będzie dziewczynka bo trochę byłabym zdziwiona jakby potem się okazało że chłopak . Z resztą przy c c to bym myślała że dziecko mi zamienili . Moja koleżanka jest od wczoraj na trakcie porodowym bo miała zły zapis ktg a termin ma dopiero na 10 czerwca. Ma od lekarza skierowanie na cc bo ma guza w głowie i wyobraźcie sobie że lekarze nie chcą jej zrobić cesarki bo mówią że to nie powód do cc . Ten nasz kraj jest powalony , może jej guz pęknąć przy parciu a dla nich to żaden powód, mają pacjentki chyba za nic i nie liczy się dla nich ludzkie życie. Dla ciekawości powiem że ta sytuacja ma miejsce na Jaczewskiego w Lublinie , gdyby któraś z dziewczyn tam się wybierała. Dobrze mi chyba mówiono że tam aby czekają na łapówki lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie dzisiaj pominieta:P Dzisiaj zrobilam sobie liste i jeszcze duzo mi brakuje! xxx KMM wlasnie jesli chodzi o brzuszki to zgrabne mamy:D Chociaz powiem Wam,ze non stop slysze (jaki Ty masz duuuzy brzuch)jak sie pytaja o termin no komentarze slysze tyle jeszcze czasu.Ja tam uwazam,ze mam zgrabny:D:D xxx Ja jak bylam na 4D to mala byla tak rozkraczona i pokazywala,ze predzej bym uwierzyla,ze urodze ruda bo chlopiec na pewno nie bedzie.20 minut ogladalismy malutka:)Tak fajnie piastke przykladala. do buzki.Slodki widok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta.. gdyby któraś z Was była zainteresowana www.bebilon.pl można się zarejestrować i otrzymać upominek dla dzidziusia w postaci maskotki z tego co widziałam na zdjęciu. oraz kilka innych rzeczy.. tak samo gdyby któraś z Was była zainteresowana to można się zarejestrować na stronie johnson's baby i tez przysyłają próbki produktów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no musicie przychodzić bo będę czekać na Was no i oczywiscie na Wasze opowieści z porodówki ;-) i na pewno nie tylko ja ;-) kafeteria dzisiaj nawaliła oporowo i permanentnie. Dobrze że w razie co mamy maila, ale denerwuje mnie ze dziewczyny zaczeły oskarażać siebie nawzajem, A miałan nadzieję że tego unikniemy ;-( K_M_M mozesz mi podpowiedzieć co konkretnie trzeba zrobić aby wysłali te próbki z obu stron? Tylko sie zarejestrowac czy coś jeszcze? jesli juz to robiłas i wiesz to powiedz mnie głupiej, bo jak już mam mieć spamowaną skrzynkę mailową to przynajmniej w nagrodę chciałabym próbki ;-) Muszę na zakupy kosmetykowe niedługo. kurde, jeszcze nic nie gotowe ;-/ nie wiem kiedy skończę tą kołyskę, Daniel ciągle w pracy a ja nie mogę diaksa utrzymac w rękach ;-( wkurza mnie to już bo dziecko nadal nie ma swojego kącika w naszym pokoju... boję się że nie zdążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×