Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

94rrrrr

studia biologiczne

Polecane posty

w maju zdaje maturę, na pewno będzie to rozszerzona biologia, lubię ja najbardziej i to z nią chce związać swoją przyszłość. Mam duży problem z wybraniem kierunku- na pewno to bd Kraków. Siedzę w necie, szukam ale to wszystko mi się miesza- nie chciałabym mieć dużo zająć z przedmiotów ścisłych bo mam świadomość ze mogę sobie nie poradzić- czy mógłby się ktoś wymienić doświadczeniami?? po czym w miarę łatwo byłoby znaleźć pracę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszczak30
Idź zatem na biotechnologię na UJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukunamuniu22
jaka biotechnologie ..tam masa przedmiotów ścisłych właśnie a autorka nie chce miec ich za dużo m.in biofizyka, matematyka, krystalografia, chemia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszczak30
A po biologii będzie nauczycielką w gimnazjum... Poza tym jest bardzo dużo laborków, na biologii też trzeba w laboratorium siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszczak30
Poza tym na biologii też masz fizykę, matematykę czy statystykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie...
analityka medyczna? Tylko tam jest trochę chemii. Ale jest sporo biologicznych przedmiotów, a na dokładkę bez matematyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mosze
Analityka medyczna bez chemii ? Nie rozśmieszajcie mnie :D Autorko, na każdej uczelni medycznej na kierunku biologicznym zawsze jest chemia, mnie lub więcej ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie...
Wiesz co, ona wcale nie powiedziała, że nie ma być chemii, pisała o "przedmiotach ścisłych". Ja tylko napisałam, że tam jest trochę chemii, w tym sensie, że więcej niż np. na biologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biotechnologia to wspaniały kierunek jednak za dużo przedmiotów ścisłych.. na nauczycielkę nie pój bo przy teraźniejszych realiach skończę z tym zawodem w pośredniaku.. przez całe życie bieduje więc chciałabym w końcu żyć godnie a to myślę umożliwi mi odpowiedni kierunek żeby potem w miarę przyzwoitą pracę znaleźć. Chemię mogę mieć, byle aby nie nadto rozszerzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chybaaa
Lepiej analityka albo fizjoterapia, bo po innych ciężko z pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na każdym z przedmiotow biologicznych, nawet na SAMEJ biologii jest mnóstwo ścisłych przedmiotów. BioTECHNOLOGIA? Trzymajcie mnie, bo jeb...ę! Jak nie wiecie, to czemu świadomie wprowadzacie w błąd? Jeśli nie masz predyspozycji do przedmiotów ścisłych, to nie idź na ŻADNE studia przyrodnicze, bo po prostu będzie to strata roku. Chyba, że pójdziesz na psychologię, gdzie też biorą pod uwagę biologię. Sam sprawdź w necie, jakie są plany kierunków, które Cię interesują i sam zdobędziesz o tym pojęcie, a nie pytaj się tutaj, bo tylko cię w błąd wprowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszczaku naucz sie czytac
" Poza tym na biologii też masz fizykę, matematykę czy statystykę" Ale ona zdaje tylko maturę z Biologii i sama pisała że nie chce za dużo przedmiotów ścisłych więc po kiego grzybka jej proponujesz biotechnologie to ja nie wiem , już psychologia lepsza " A po biologii będzie nauczycielką w gimnazjum..." kto jej proponował biologie ..ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszczaku naucz sie czytac
" Trzymajcie mnie, bo j**...ę! Jak nie wiecie, to czemu świadomie wprowadzacie w błąd? " no ja nie wprowadzam w bład ...jestem po Biologii a to co uczą na biotechnologii też nie jest dla mnie tajemnicą jest tam m.in bardzo trudna krystalografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w gimie byłam bdb ze ścisłych. ale że zawsze trafiałam na nauczycieli którzy nie umieli przekazać swojej wiedzy to teraz jest z tym ciężko.. patrzyłam na analitykę medyczną, wydaje się to być w miare dobre:) fizjoterapia odpada, jestem co prawda w świetnej kondycji fizycznej w porównaniu do rówieśniczek ale pływać kompletnie nie umiem, co z tego co widzę jast niezbędne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paszczaku naucz się czytać - no to widzę, że to tobie przydałoby się kilka lekcji czytania ze zrozumieniem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×